Прехвърляне към съдържание

Снимка
- - - - -

Недиагностицирани симптоми? Съвети.

• Please log in to reply
9 мнения в тази тема

#1 svetla78

svetla78
  • Участници
  • 3 Мнения:

Публикувано: 09 октомври 2012 - 14:33

Здравейте .Преди два месеца започна да ме сърби цялото тяло,след няколко дена ми прилоша и имах разстройство ,гадене и втрисане,отпадналост,няколко дена след това започна да ме боли гърлото ,имах постоянно къркорене на стомаха, болки в задната част на главата и врата,схванатост на врата и раменете,парене в шията и зад ушите,сърбеж в ушите,болки в ставите и парене в мускулите.Всички тези симптоми се редуваха,това продължи два месеца.Някои симптоми отминаха сега останаха само парене и бодежи в гърлото и под челюста,отпадналост .Пуснах си кръвни изследвания доктора каза че всичко е нормално ,тест за хив и хепатит Б бяха отрицателни ,незнам какви други изследвания да си пусна .Доктора каза че това всичкото е от стрес и да не се притеснявам.Какво ще ме посъветвате вие.Благодаря предварително.

Мнението беше редактирано от svetla78: 09 октомври 2012 - 18:11

• 0

#2 solej

solej

Участник

• Участници
  • ПипПипПип
  • 455 Мнения:

Публикувано: 09 октомври 2012 - 15:25

С такива симптоми могат да бъдат доста болести.Трябва да ''изредиш'' поне 5-6 специалисти,за да ти кажат какво точно ти има.Навярно са ти направили основни изследвания: /за диабет,анемия.../.Без деферинциална кръвна картина /http://www.medicine.bg/izsledvaniya/diferencialna-kravna-kartina-dkk / ,изследвания на ензимите / http://www.doctorbg....ge.php?id=12344 / .....трудно някой може да постави точна диагноза от разстояние..Има вероятност да е и начална степен на едни от най-коварните заболявания на Запада /от претоварване и нервно напрежение/.Последната им фаза е пълно блокирване на организма.Съветът ми е да си направиш по-пълни изследвания.и да се опиташ да успокоиш нервното напрежение с упражнения,билки,дишане...
  • 0

#3 svetla78

svetla78
  • Участници
  • 3 Мнения:

Публикувано: 10 октомври 2012 - 10:52

Благодаря за бързия отговор.Ще попитам какви изследвания са ми правили .Дали са ми направили ДКК и изследване на ензимите.
  • 0

#4 May4eto

May4eto
  • Участници
  • 30 Мнения:

Публикувано: 10 октомври 2012 - 13:24

Здравей Светла, ето какво намерих за твоя проблем:
Имах проблем със сърбежи по кожата на цялото тяло от 8г. лекарите ми казват ,че не са сигурни от какво е ,че не е алергия и ме оставиха да се мъча.Бях неадекватна ,когато идваха тези дълги дни по седмици с кратки паузи за по 3 дни последната година.Нещата излизаха от контрол- не можех да спя, сваляла съм си кожата на мест,на други съм имала синини от натискане с пръстите по кожата.Този,човек за 1 ч. преглед установи проблема и съмо с едно хапче за секунди така ми повлия, че ми идваше да заспя в кабинета му.Още на същата вечер сърбежите намаляха на 40% а, на следващата се гъделичках сама пред семейството си ,за да им покажа,че кожата ми е успокоена.Искам да се обърна към всички който все още се колебаят дали да потърсят помощ от хомеопат.Не можете да си представите,колко ценно време на благодат и щастие пропускате.За всички онези ,които като мен се чудят как ще протече ЛЕЧЕБНАТА КРИЗА,защото сме чували различни разкази как проблема се усилва за няколко дни е аз нямах такава криза.Самият хомеопат ми обясни ,че няма да има такава криза.Аз естествено очаквах обратното,но си останах само с чакането.Мили приятели когато намерите точният човек стават вълшебства.
цитата е от bg mamma: http://www.bg-mamma....hp?topic=403982
  • 0

#5 solej

solej

Участник

• Участници
  • ПипПипПип
  • 455 Мнения:

Публикувано: 10 октомври 2012 - 16:23

Вече коментирах,че симптомите са много.Дори и някои да са ''позаглъхнали''.Само един сърбеж може да е от алергия,кожно заболяване,диабет,проблеми с нервите...Наистина трябват повече изследвания.
На ''първо четене''-отслабване на имунната система...Опитай някакви имуностимулатори...
  • 0

#6 Креми Стоилова (късметче)

Креми Стоилова (късметче)

Приятел на Портала

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2646 Мнения:

Публикувано: 09 ноември 2012 - 23:57

Напоследък много хора имат симптоми, които не могат да попаднат в графата на никоя известна диагноза. Аз също имах такива известно време..
Причината е, че дразненията са предимно във финоенергийната структура, а не са се изявили в клетъчната структура на физическото тяло.
И преди такива дразнения е имало, но хората не са били толкова сензитивни, че да ги усещат рано. Усещали са ги едва когато вече се е появявало изменение във физическото тяло.
Такива оплаквания перфектно се повлияват от Лечение с прана.
От хомеопатия също, защото тя е пренасяне на енергията чрез физически носител ( т. нар. хомеопатично лекарство).

Светла 78,
правилно ти е казал докторът, че е от стрес. Това е обаче доста общо. По симптомите мога да предположа, че 3 до 10 ( 12 ) месеца назад си променила нещо в обкръжението си. В доста негативен план. ( Може да си очаквала нещо добро, а да си останала неприятно изненадана.) С правилна диагностика може да се конкретизира още. Каквото и лечение да предприемеш, паралелно се постарай да си върнеш спокойствието, дори с цената на известни финансови загуби.
Успех!

Мнението беше редактирано от Креми Стоилова (късметче): 10 ноември 2012 - 00:01

• 0

Вложи Истината в душата си и Свободата, която търсиш, ще придобиеш!
Вложи Мъдростта в ума си! Светлината ще дойде и Знанието ще ти даде своята помощ.
Вложи Чистотата в сърцето си! Любовта ще дойде и истинският живот ще започне.

"Да служиш на себе си - това е най-мъчното учение, което старите гърци са проповядвали, като са казвали: „Познай себе си!" ... при служенето на себе си се създава характер."

"Владей духовната сила безкористно и конструктивно." А.Бейли

#7 svetla78

svetla78
  • Участници
  • 3 Мнения:

Публикувано: 21 ноември 2012 - 01:36

Благодаря много за отговорите.За сега продължават симптомите ако има някаква промяна ще пиша.
  • 0

#8 Божидар Цендов-БожидарЗим

Божидар Цендов-БожидарЗим

Приятел на Портала

• Участници
  • ПипПипПипПипПип
  • 3690 Мнения:

Публикувано: 21 ноември 2012 - 04:03

Тялото цялото боли или цялото сърби, ако ужасно не можеш да понасяш някого. Кой е той?
  • 0

— Какво нещо е човек!

— Черно зърно — отговорих аз.

— И черно, и бяло — усмихна се отец Сисой.

"Чорба от греховете на отец Никодим", Елин Пелин

#9 Креми Стоилова (късметче)

Креми Стоилова (късметче)

Приятел на Портала

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2646 Мнения:

Публикувано: 21 ноември 2012 - 21:43

Светла, заповядай на тази лекция http://www.beinsadou...topic=13842&hl=
Ще научиш нещо ново, което те касае. Лектори сме една приятелка и аз.
  • 0

Вложи Истината в душата си и Свободата, която търсиш, ще придобиеш!
Вложи Мъдростта в ума си! Светлината ще дойде и Знанието ще ти даде своята помощ.
Вложи Чистотата в сърцето си! Любовта ще дойде и истинският живот ще започне.

"Да служиш на себе си - това е най-мъчното учение, което старите гърци са проповядвали, като са казвали: „Познай себе си!" ... при служенето на себе си се създава характер."

"Владей духовната сила безкористно и конструктивно." А.Бейли

#10 mvm

mvm

Приятел на Портала

• Участници
  • ПипПипПипПипПип
  • 1677 Мнения:

Публикувано: 23 ноември 2012 - 01:43

Симптомите ти са много хаотични и по цялото тяло, това е от нерви или стрес както правилно са ти казали лекарите.
Според мене си абсолютно здрава,
Горещо ти препоръчвам ставната гимнастика на Норбеков. Тя помага не само на ставите, а за постигане на баланс и синхронизиране на енергиите във всички органи и клетки на организма.
Но е нужно да изпълняваш упражненията не механично или против волята си, просто ей така да ги пробваш,
А с ясното съзнание, че те ти помагат, с желание , с ведро настроение и Усмивка

Ето и видеото, на руски е, но се разбира всичко по картинките

ПП, защо видеото излезе тук? Аз исках да дам линк, да се отвори в нов прозорец, за да не товаря сървъра.
ще го напиша пак vimeo.com/1552006

Мнението беше редактирано от mvm: 23 ноември 2012 - 01:45

• 0

"Напълно сме грешали. Това, което наричаме материя е Енергия, чиято честота е понижена, за да бъде осезаема за сетивата" - Алберт Айнщайн

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители