Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Как ви влияят?

Усещате ли ги, ако не сте прочели за тях?

Внушавате ли си нещо, ако сте прочели информация като тази по-долу?

 

ТАЗИ НОЩ НИ УДРЯ МОЩНА МАГНИТНА БУРЯ 26.04.2013, 21:30
     
 
1366986202---714x400.jpg

 

Мощна магнитна буря ще връхлети тази вечер Земята и ще наруши работата на електронното оборудване на някои места. Специалисти предупреждават, че бурята може да повлияе и на благоразположението на хората, предаде ИТАР-ТАСС.

Според професор Крис Дъби от университета на английския град Рединг пикът на бурята ще бъде днес във вечерните часове. Образно казано най-силните пориви на слънчевия вятър ще бъдат усетени на нашата планета от полунощ тази вечер до три часа сутринта в неделя, допълва експертът. Той посочва и, че в северните райони на Европа ще се вижда добре северно сияние, пише БТА.

Професор Дъби уточнява, че в резултат на гигатски термоядрен взрив от повърхността на Слънцето сега с невероятна скорост в космоса се носят милиарди тонове разгорещена материя.

Част от тази маса има собствено, мощно електромагнитно поле, което ще влезе в съприкосновение с горните слоеве на атмосферата на Земята и нейното магнитно поле. В резултат ще се получи сиянието, което ще се вижда на местата, където няма да е облачно. Миналия четвъртък имаше мощно слънчево изригване, съпроводено с изхвърлянето на големи количества йонизирани частици, припомня ИТАР-ТАСС.

 

http://petel.bg/TAZI-NOSHH-NI-UDRYA-MOSHHNA-MAGNITNA-BURYA-__37971

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Виждам ги понякога тези новини, но не им обръщам внимание. Не съм усещала нищо по-особено в периодите когато са обявени "мощни магнитни бури". Дори тази - за 26.04.2013 я бях забравила. Но и 26, и 27 си бяха най-обикновени дни за мен. 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

На мене ми влияят много добре, много ме зареждат с енергия и добро настроение. Когато има магнитна буря, съм като фурия и свършвам един куп неща.

Линк към коментар
Share on other sites

Тези супер-мощни магнитни бури.... с тях мисля, че преекспонират

От септември , около 22 мисля беше, като са ни заблъскали едни силни магнитни бури, според медиите

досега не би останало читаво  електронно оборудване, и нито един спътник

 

На 13 -14.04.2013 също се очакваше много силна магнитна буря,

а ето какво се случи всъщност - ТУК

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...