Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Всички жанрове, всички филми – директно онлайн


Орлин Баев

Recommended Posts

Ето този сайт!

Много филми, много жанрове. Последните филми и още непоказаните дори филми.

Линк към коментар
Share on other sites

Наскоро ми споделиха, че "Аватар" може да се гледа онлайн и от ТУК. Наистина може, но не ми се зареди целия. Казаха ми, че няколко филма могат да се гледат онлайн и без регистрация, след това, за да може да се гледат филми трябва да има рег. Опитайте :) .

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Случайно гледах Аватар в Бремен. Това беше голяма грешка, толкова ужасен филм не бях гледал отдавна. През цялото време се пита как може да се хвърлят толкова пари за такъв глупав и нехуманен филм... Всъщност на кино не бях ходил от десетилетия и направих голяма грешка, че гледах този филм, впрочем напуснах по някое време залата. :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Случайно гледах Аватар в Бремен. Това беше голяма грешка, толкова ужасен филм не бях гледал отдавна. През цялото време се пита как може да се хвърлят толкова пари за такъв глупав и нехуманен филм... Всъщност на кино не бях ходил от десетилетия и направих голяма грешка, че гледах този филм, впрочем напуснах по някое време залата. :thumbsup1:

 БОЖЕ КОЛКО ЖАЛКО ЧЕ НЕ СИ ГО РАЗБРАЛ ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ ПАК ДА ГО ГЛЕДАШ ФИЛМА Е УНИКАЛЕН СТРАШНО ДЪЛБОК СМИСАЛ ИМА ЩОМ СИ ТУК В ТОЗИ САЙТ ТРЯБВА ДА ГО РАЗБЕРЕШ
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...