Прехвърляне към съдържание

Снимка
* * * * * 1 Гласове

Всички жанрове, всички филми – директно онлайн

• Please log in to reply
5 мнения в тази тема

#1 Орлин Баев

Орлин Баев

Приятел на Портала

• Психотерапевти
  • ПипПипПипПипПип
  • 3893 Мнения:

Публикувано: 11 януари 2010 - 09:49

Ето този сайт!

Много филми, много жанрове. Последните филми и още непоказаните дори филми.
  • 0

Любовта подмладява човека и го прави безсмъртен! Любовта внася в човека всички възможности за постижения! Беинса Дуно

#2 Дъгата

Дъгата

Приятел на Портала

• Участници
  • ПипПипПипПипПип
  • 1493 Мнения:

Публикувано: 11 януари 2010 - 10:10

Благодарим!!!

:3d_041:
  • 0
"Искайте и ще ви се даде; търсете и ще намерите; хлопайте и ще ви се отвори." Матей 7:7

#3 Eлф

Eлф

Приятел на Портала

• Участници
  • ПипПипПипПипПип
  • 3282 Мнения:

Публикувано: 11 януари 2010 - 11:18

Наскоро ми споделиха, че "Аватар" може да се гледа онлайн и от ТУК. Наистина може, но не ми се зареди целия. Казаха ми, че няколко филма могат да се гледат онлайн и без регистрация, след това, за да може да се гледат филми трябва да има рег. Опитайте :) .

Мнението беше редактирано от Eлф: 11 януари 2010 - 11:23

• 0
  • „ Елфите рядко дават необмислен съвет — съветът е опасен дар, дори между мъдреци, а и с него, и без него нещата могат да тръгнат зле.“- изт.

#4 Надеждна

Надеждна

Приятел на Портала

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1711 Мнения:

Публикувано: 27 февруари 2010 - 22:11

Орлине, благодаря ти за сайта! Обаче аз не намирам бутон за гледане онлайн, а само за сваляне!? :hmmmmm:
  • 0
Красотата не е нещо статично, да я хванеш в един момент и да я задържиш завинаги. Тя е състояние на човешката душа.

#5 Максим

Максим

Приятел на Портала

• Участници
  • ПипПипПипПипПип
  • 1587 Мнения:

Публикувано: 28 февруари 2010 - 11:34

Случайно гледах Аватар в Бремен. Това беше голяма грешка, толкова ужасен филм не бях гледал отдавна. През цялото време се пита как може да се хвърлят толкова пари за такъв глупав и нехуманен филм... Всъщност на кино не бях ходил от десетилетия и направих голяма грешка, че гледах този филм, впрочем напуснах по някое време залата. :thumbsup1:
  • 1
Кой съм аз?

#6 zilevw

zilevw
  • Участници
  • 44 Мнения:

Публикувано: 11 март 2010 - 17:56

Случайно гледах Аватар в Бремен. Това беше голяма грешка, толкова ужасен филм не бях гледал отдавна. През цялото време се пита как може да се хвърлят толкова пари за такъв глупав и нехуманен филм... Всъщност на кино не бях ходил от десетилетия и направих голяма грешка, че гледах този филм, впрочем напуснах по някое време залата. :thumbsup1:

БОЖЕ КОЛКО ЖАЛКО ЧЕ НЕ СИ ГО РАЗБРАЛ ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ ПАК ДА ГО ГЛЕДАШ ФИЛМА Е УНИКАЛЕН СТРАШНО ДЪЛБОК СМИСАЛ ИМА ЩОМ СИ ТУК В ТОЗИ САЙТ ТРЯБВА ДА ГО РАЗБЕРЕШ
  • 0

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители