Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сън за двама ...


Recommended Posts

незнма дали има друга такава тема...

сънували ли сте един и същи сън с друг човек в една вечер?

една сутрин се събуждаме с приятеля ми и се заприказвахме, че сме сънували неприятни сънища и двамата....

аз сънувах, че се разделяме с него по някакви причини....

той е сънувал, че се разделяме....щял да ходи в казарма и аз съм го изоставяла....

никога не ми се беше случвало...

на вас случвало ли ви се е?

и какво е възможното обяснение за подобно нещо...

Линк към коментар
Share on other sites

На мен ми се е случвало като дете по-често с брат ми. Обичахме да си разказваме сънищата и така ги засичахме.

По-странното,което ми се е случи веднъж е, че имах усещането ,че сънувам два съня едновременно.Двете действия вървяха паралелно и бяха разделени с черна линия.

Супер шантаво се чувствах след това.

Линк към коментар
Share on other sites

Нина,

мерси за отговора...явно това нещо е нормално, но вероятно хората просто не знаят, че се случва...

аз пък имам един сън, който сънувам от време на време и в съня си осъзнавам, че е този гаден повтарящ се сън...че падам по стълби, завити или не ...падам, търкалям се по тях...пропадам по тях....усещането е много гадно все едно наистина потъваш, падаш, удряш се, като засмукване, ....много странно ...и е доста стресиращо изживяване...

предполагам това е някакво изживяване на астралното тяло, защото по принцип в сънищата съм забелязала, че подобно на физическо усещане обикновено няма...освен, когато не се става въпрос за напикаване(всички са се напикавали и знаят какво е)........или други физиологични процеси....

а също сега ми изкочи в ума...може да е случка от минал живот....ама едва ли...

сънищаат са много интересни за изследване.....

Линк към коментар
Share on other sites

Като този сън ,който споменаваш сънувах дежурно всяка нощ,като малка,някъде 4-5г.,може и по-отрано да е било.Имах два такива съня,заради които не исках да заспивам,защото знаех,че ще се случат,с времето си отидоха.

Според мен е много вероятно да са спомени(интерпретации) на някакви травми.

Моите усещания по време на сън не само се препокриват с будните,ами са и в пъти по-силни.Така ,че виж колко е индивидуално.

Определено сънищата са една необятна,интересна и не омръзваща ми през годините територия.

Като се замисля,минала съм през най-различни етапи и интереси досега,но като че ли сънуването е единственото,което все още държи по-един и същи начин вниманието ми.:sleeping:

А инъче по темата,нормално е да се срещаме и в други измерения с другите души.Има толкова други начини за общуване.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...