Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Отзиви от първата Паневритмична вълна - 11 юли


Recommended Posts

Отзиви от първата Паневритмична вълна - 11 юли

Вижте също темата: Паневритмичен пояс на Земята - начало на инициативата

Поканата в темата: Паневритмична вълна на 11 юли. Включете се и вие

Фото галерия от събитието: Снимки от Паневритмичната вълна на 11 юли (добавете и ваши снимки)

В Хасково се усети невероятен прилив!

Бяхме съвсем неочаквано и за нас 19 човека, от които няколко съвзем нови - за пръв път влизаха в кръга. Много радостни бяхме всички и всеки излъчваше светлина и любов.

Благодарим на инициаторите! Нека по-често се събираме така!

Да пребъде Божият Мир и да изгрее Божията Радост и Божието Веселие в нашите сърца!

gallery_377_67_8712.jpg

gallery_377_67_36288.jpg

3d_064.gif Поздрав от Кенана!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, приятели, как се чувствате след вълната? Над нашата група се изливаше бяла светлина.

Още по време на наряда, към края му в 6:30 си мислехме за приятелите в Русия, които започнаха. Чакаме отзиви от тях. След паневритмия изпратихме една светла мисъл към приятелите в Централна и Западна Европа, знам че са се включили групите в Полша, в Мадрид, в Хага (където е било прекрасно - тихо и слънчево), една сестра в Брюксел, едно семейство в Южна Германия. Групите от Лондон сигурно ще дадат сами отзиви във форума. Теди и Митко в Мон Реал завършват вълната сега. Може и да има и други, това са хората, за които аз знам. За повече новини ще изчакаме следващите часове . Наистина, вълната от светлина протече благодарение на всички, които участваха, дори само с мисълта си.

Нека да си пожелаем светъл празник!

Божият мир и Божието благословение да залеят цялата земя!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, приятели, как се чувствате след вълната? Над нашата група се изливаше бяла светлина.

Още по време на наряда, към края му в 6:30 си мислехме за приятелите в Русия, които започнаха. Чакаме отзиви от тях. След паневритмия изпратихме една светла мисъл към приятелите в Централна и Западна Европа, знам че са се включили групите в Полша, в Мадрид, в Хага (където е било прекрасно - тихо и слънчево), една сестра в Брюксел, едно семейство в Южна Германия. Групите от Лондон сигурно ще дадат сами отзиви във форума. Теди и Митко в Мон Реал завършват вълната сега. Може и да има и други, това са хората, за които аз знам. За повече новини ще изчакаме следващите часове . Наистина, вълната от светлина протече благодарение на всички, които участваха, дори само с мисълта си.

Нека да си пожелаем светъл празник!

Божият мир и Божието благословение да залеят цялата земя!

Светла,след днешната паневритмия съм изпълнена с радост и благост.Ето няколко часа от това сутрешно преживяване,аз мислено съм още в него,в думите на беседата-"Слабото и силното",която четохме и в усещането за празник.Днешната паневритмия ме дари с радост ,но ми показа много ясно и всичко онова, над което трябва да работя, занапред..Днес водещ, беше ентусиазмът и желанието да дам най-доброто от себе си.Върху тази тухличка ще е нужно да надграждам .

Благодаря на всички ,с които днес играхме заедно ,където и да сме били по нашата малка и тъй красива планета.:3d_053:

Редактирано от Klaudia
Линк към коментар
Share on other sites

Току що говорих по скайпа с приятелите, които смятах, че ще завършат вълната в Канада, но се оказа, че те са играли в Кейп Код (САЩ), където са от няколко дни и току що са завършили. Било е облачно, но по време на паневритмията е изгряло слънце! Поздравяват всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Хайде и аз да напиша. Днес сутринта, в 6.05 с Криси тръгнахме към Симеоново. Аз съм ходила два пъти на полянката за паневритмия, тя-изобщо не беше. В 6.20 вече вървяхме нагоре. Чудехме се защо сме сами, няма други хора, но имахме ентусиазъм. Не бях сигурна дали сме в правилната посока и интуитивно следвахме пътя. Стигнахме до разклонче, което мислех, че е към полянката. Спряхме и си казах-дали е нататък?...

Спогледахме се и в един глас - Да, тук е, чува се музика, някой пее... Продължихме и след 30-ина метра излязохме на поляната, но тя беше абсолютно празна...

Бяхме подранили и зачакахме. Към 7ч. дойде едно момиче, по-късно още няколко човека...

Но не се появи братска група, както бяхме очаквали.

Въпреки това, решихме, че ще почакаме, някои знаеха, че от 9 се играе.

Точно в 9 без 5 предложих да играем въпреки всичко. И всички като един скокнаха. Заиграхме. Бяхме 7 човека. Играхме сами и помолихме някой да ни подкрепи... Получи се невероятно хармонична Паневритмия. Всички бяха доволни. Едно момиче за първи път игра, но беше безупречна.

Изпяхме си "Светъл лъч отгоре слиза" и продължихме към Ел Шадай. Бяхме пак с Криси, но и една жена, която игра с нас. Горе постояхме, прочетохме молитва...

Невероятен ден беше, въпреки, че в началото бях разочарована. Чудех се дали да играем въобще, но с Криси решихме, че са ни повикали-чухме едно и също. И се радвам, че не се отказахме. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Как не се появи братска група?? Вие сте били тази братска група! И сте били на точното място в точното време!

Линк към коментар
Share on other sites

Как не се появи братска група?? Вие сте били тази братска група! И сте били на точното място в точното време!

Благодаря ти!:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Братя и сестри от различни краища на страната се присъединихме със слънчева Паневритмия от връх Мусала :)

Редактирано от devashaktika
Линк към коментар
Share on other sites

И във Варна играхме, въпреки, че бяхме по-малко от обичайното, защото повечето бяха в Айтос на събора. 11 човека се събрахме.

Имахме някои организационни изпитания, но като цяло Паневритмията беше много приятна и периодично си мислих, за всички, които играят или ще играят този ден в различните места и часови пояси. Един брат, който е музикант, пя в центъра на малкия ни кръг. Беше хубаво.

Братя и сестри от различни краища на страната се присъединихме със слънчева Паневритмия от връх Мусала :)

Паневритмия на Мусала. Звучи страхотно!

Линк към коментар
Share on other sites

Слънчева, наистина вие сте си били една братска група!:thumbsup:

Днес говорих с хора от София, които са изиграли чудесна паневритмия, но сигурно е била при телевизионната кула.

Както и да е, дори двама души са група защото нали знаем, че "...където са двама или трима събрани в Мое име, там съм и Аз..."

Просто хубавото си е хубаво и душата си го усеща.

А за Мусала много се зарадвах, защото в това има дълбок символизъм!

Линк към коментар
Share on other sites

На Мусала бяхме около 50 човека. Изгрева бише ясен, след наряда и беседата имаше кратка почивка . В 7 и 15 започнахме с упражненията, а 7 и 30 Паневритмията.Въпреки неравния терен и бръснещия студен вятър, Слънцето ни се радваше, а ние усмихнати и в хармония.

Поздрави.

Стоплихте ме с тия новини за Паневритмия на Рила ,днес, приятели.Наистина в това има голям символизъм.Благодаря от сърце.:thumbsup2::3d_097:Това е една много хубава идея ,ако пак се прави нещо подобно да има група и на Рила.Та вие сте ни изпратили светъл импулс от най-високото място в БГ ,Освен това е и място,където са посяти едни от първите семенца на Словото,Паневритмия и Музиката на Учителя,по време на излетите на Школата.:3d_053:

Редактирано от Klaudia
Линк към коментар
Share on other sites

Стара Загора за малк ода се предаде на духа на разединението и да се откъсне от вълната, ама неее:dancing yes: победихме го с много песни преди Паневритмията, която си беше направо голяма - цели четири пентаграма!

Прекрасно начинание, в което наистина бяхме ЗАЕДНО :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Стара Загора за малк ода се предаде на духа на разединението и да се откъсне от вълната, ама неее победихме го с много песни преди Паневритмията, която си беше направо голяма - цели четири пентаграма!

Прекрасно начинание, в което наистина бяхме ЗАЕДНО ]

:thumbsup2:

Редактирано от Klaudia
Линк към коментар
Share on other sites

Във Виена също се присъединихме със слънчева ПанЕвРитмия.

Пяхме и песни, беше невероятно, с жива музика.

Благодаря на всички :3d_059: страхотна хармонична паневритмична вълна.

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Сега ме зарадваха и с новината, че към вълната се е включила и група от 7 души, които са играли на езерата, близко до старата хижа и е било фантастично

:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Щастлив съм , че бях един от тези , които играха паневритмията на Мусала . Посрещането на изгрева , играта на паневритмията , това бяха незабравими преживявания . За първи път се качих на Мусала , за първи път игах паневритмия , но това преживяване ще е живо в мен за цял живот . Поздрави , и нека светлината и Любовта да са с всички нас .

Линк към коментар
Share on other sites

На Мусала бяхме около 50 човека. Изгрева бише ясен, след наряда и беседата имаше кратка почивка . В 7 и 15 започнахме с упражненията, а 7 и 30 Паневритмията.Въпреки неравния терен и бръснещия студен вятър, Слънцето ни се радваше, а ние усмихнати и в хармония.

Поздрави.

:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Nataliya Popova Едно съобщение от Австралия :))

Здравейте Приятели,

Беше хубава Паневритмия за Петровден, като че ли се чувстваше вълната на обединението.

...Танцувахме с мъжа ми на малка полянка до язовир за питейна вода. Наоколо тичаха (по скоро скачаха ) любопитни кенгура. Играхме упражненията до Пентаграма, защото сме само двамата.

Бихме ли могли да определим и други празнични дни през годината за верижна Паневритмия?

Благословение за всички.

Ирина и Лука Шопови

Австралия

ИЗТОЧНИК

Линк към коментар
Share on other sites

Моля добавете снимки от събитието от вашия град / място на игра във фотоалбума: Паневритмична вълна

Снимки от Паневритмичната вълна от Мусала публикувани от Zornica:

med_gallery_10853_36_586096.jpg

med_gallery_10853_36_445784.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, а аз бях в Сливен в този ден, но не знам там къде се играе Паневритмия. Имате ли идея къде се играе по принцип в Сливен и дали на 11ти се е играло?

Благодаря ви предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_064: Привет на всички пробудени души по света и всички приятели на Паневритмията. :3d_053: приятели, по целия свят!

Светъл ден!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...