Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро за начинаещи 3


baby777

Recommended Posts

Здравейте! От три месеца почти имам картите, а форума го следя повече от година. Чета с интерес тълкуванията ви,и много неща съм научила от вас и в частност от Монал.Имам нужда от помощ, ако е възможно да коментирате картите ми. Въпросите ми са любовни, но ще пиша тук, защото съм съвсем нова, ако греша моля да ме извините. От дълго време имам трудни отношения с един мъж и попитах картите защо той ме отбягва и не иска да има отношения с мен

отговорът беше:

Глупака+Дявола+5меча

видях страха му -Дявола, който може би никога няма да преодолее /5меча/

и това е причината ,може би поради която не иска да има отношения с мен.

Затова веднага зададох втори въпрос-

Какви са страховете му , които са свързани с мен и нашите отношения

отговорът беше:

6 пентакли+Рицар меч+10 пентакли и Кулата беше отдолу на тестето.

Аз така понякога обръщам тестето след като разцепя и изтегля картите. Гледам отдолу коя е картата като допълнение или може би като обобщение .С тези карти се обърках. Рицаря меч си е направо скандал, а в отношенията никога не е имало напрежение по принцип. Мисля да не се страхува от евентуални такива и с Кулата всичко да приключи.

Благодаря ви предварително много ще ми помогнете да си направя изводите за по нататък.

Редактирано от art
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте! От три месеца почти имам картите, а форума го следя повече от година. Чета с интерес тълкуванията ви,и много неща съм научила от вас и в частност от Монал.Имам нужда от помощ, ако е възможно да коментирате картите ми. Въпросите ми са любовни, но ще пиша тук, защото съм съвсем нова, ако греша моля да ме извините. От дълго време имам трудни отношения с един мъж и попитах картите защо той ме отбягва и не иска да има отношения с мен

отговорът беше:

Глупака+Дявола+5меча

видях страха му -Дявола, който може би никога няма да преодолее /5меча/

и това е причината ,може би поради която не иска да има отношения с мен.

Затова веднага зададох втори въпрос-

Какви са страховете му , които са свързани с мен и нашите отношения

отговорът беше:

6 пентакли+Рицар меч+10 пентакли и Кулата беше отдолу на тестето.

Аз така понякога обръщам тестето след като разцепя и изтегля картите. Гледам отдолу коя е картата като допълнение или може би като обобщение .С тези карти се обърках. Рицаря меч си е направо скандал, а в отношенията никога не е имало напрежение по принцип. Мисля да не се страхува от евентуални такива и с Кулата всичко да приключи.

Благодаря ви предварително много ще ми помогнете да си направя изводите за по нататък.

Здравей!

По първите карти разбирам, че ти не познаваш добре този човек. Съсредоточила си вниманието си в него - картите са за теб, "насадила" си се в страшно неприятна ситуация и се гневиш на това.

Това, от което той се притеснява е свързано със статус, обществено положение, нещо такова. Помисли над това, по какъв начин ти би могла да повлияеш върху тази страна от живота му - социалните и семейните му отношения. Дали не си го злепоставяла, например, съзнателно или не?

Това от мен, успех!

Линк към коментар
Share on other sites

От дълго време имам трудни отношения с един мъж и попитах картите защо той ме отбягва и не иска да има отношения с мен

отговорът беше:

Глупака+Дявола+5меча

Здравей и добре дошла при нас :).

Според мен тази комбинация отразява твоето силно желание да си с него и в същото време безсилието ти да направиш каквото и да е.

Редактирано от Жур
Линк към коментар
Share on other sites

Глупака+Дявола+5меча

видях страха му -Дявола, който може би никога няма да преодолее /5меча/

и това е причината ,може би поради която не иска да има отношения с мен.

Затова веднага зададох втори въпрос-

Какви са страховете му , които са свързани с мен и нашите отношения

отговорът беше:

6 пентакли+Рицар меч+10 пентакли и Кулата беше отдолу на тестето.

Трябва да се действа свободно, за да потръгнат отношенията. Трябва да се направи крачка, която той не е готов на направи защото за него това значи да надскочи себе си. Той не може. Иска, но не му стиска.

Има и ревност от негова страна, ниско самочувствие. 10 пентакли оправя нещата до някаква степен. Каквито и конфликти да има 10 пентакли ги решава. Нещата ще се успокоят.

Кулата няма да я коментирам! :)

Линк към коментар
Share on other sites

И още нещо исках да добавя. Страховете му не са твоя работа. Остави го да се справи сам, а ако не може едва ли би искала да се занимаваш с някой, които не умее да преодолее бариерите и да бъде истински щастлив.

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти art и от мен.

По картите които си изтеглила мисля, че този човек обича свободата си и себе си толкова много, че не е готов да се задълбочи и обвърже сериозно засега. Носиш му удоволствие, но то не е достатъчно за да изградите връзката от която ти имаш нужда. Не се ли чувстваш използвана? Той какво ти дава? -защото мисля, че той само консумира и точно от това се страхува-да не загуби удоволствието и удобството да мисли и живее само за себе си, страхува се да не бъде разкрит.

ПП не се ангажирам да съм права и горното е само опит за тълкуване. Не давам празни надежди и отнемам такива.И винаги се радвам на обратна връзка :)

Линк към коментар
Share on other sites

Позволявам си, да задам въпрос към Таро, но ми трябват мнения относно тълкуването на картите.

Въпросът се отнася до развитието на алтернативен източник на доход. Тривиално, но от заплата не се живее, затова се заинтересувах от възможната реализация на подобна идея.

Картите които ми се паднаха са:

Колелото на Съдбата - 5 меча - Асо меча

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти Вендор,

по комбинацията ти мисля, че имаш възможност и посока в която да действаш, но и няма да получиш нищо от това- осуетен успех, а и не виждам никакъв пентакъл, т.е. малко като въздухарска работа. За мен тук няма хляб.........нито пък допълнителен доход :(

никога не твърдя, че съм права и се радвам на мнения:thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета кажете какво мислите за картите Паж Жезли, 6 пентакли и Император. Въпросът е какво е мнението на някой за мен. Другото добре, но защо Императора да е последен и за какво говори това?

Линк към коментар
Share on other sites

Обичаш ли да съветваш другите Деяна? :3d_146:Този за когото си питала те смята за доста авторитетна. Жена, която дава стабилност, съветва и защищава това в което вярва. В това отношение определено има респект. Харесва ми :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте,

може ли да се присъединя към вашата група?

Занимавам се с Таро от скоро. Чета ви от доста време, все още не съм си купила карти, защото има много и не зная с кои е добре да се започне. Ще се радвам да ми препоръчате. Изтеглих си карти онлайн и ще помоля за вашето тълкуване.

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" id="DCF232590004" width="560" height="345"><param name="movie" value="/selected.swf?k=9"><param name="flashvars" value=""><param name="quality" value="high"><param name="wmode" value="opaque"><param name="base" value=""><param name="AllowScriptAccess" value="never"><embed src="/selected.swf?k=9" flashvars="" width="560" height="345" type="application/x-shockwave-flash" quality="high" swliveconnect="true" wmode="opaque" name="DCF232590004" base="" allowscriptaccess="never"></object>l

Благодаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

може ли да се присъединя към вашата група?

Занимавам се с Таро от скоро. Чета ви от доста време, все още не съм си купила карти, защото има много и не зная с кои е добре да се започне. Ще се радвам да ми препоръчате. Изтеглих си карти онлайн и ще помоля за вашето тълкуване.

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" id="DCF232590004" width="560" height="345"><param name="movie" value="/selected.swf?k=9"><param name="flashvars" value=""><param name="quality" value="high"><param name="wmode" value="opaque"><param name="base" value=""><param name="AllowScriptAccess" value="never"><embed src="/selected.swf?k=9" flashvars="" width="560" height="345" type="application/x-shockwave-flash" quality="high" swliveconnect="true" wmode="opaque" name="DCF232590004" base="" allowscriptaccess="never"></object>l

Благодаря предварително!

Привет, anna_vasi :)

Поне аз не тълкувам таро онлайн, смятам го за несъстоятелно.

Препоръчвам ти колодата на Уейт. Но от друга страна, поразходи се по книжарниците, и която колода те грабне, нея си купи.

Успех по пътя ти с Таро.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте,

Честита Нова Година, пожелавам здраве на всички вас и дано да е успешна!

На въпрос: Сериозно ли е това предложение? /става въпрос за бизнес и чист късмет без никакви чуства/, се падат съответно:

5 чаши, Глупакът и Колелото

Колебая се между : "Сдухана съм и от глупост и наивност се надявам на чудо"

и "момента най-после е е благоприятен".

Какво мислите моля?

Линк към коментар
Share on other sites

За мен момента въобще не е благоприятен и да искаш няма да стане. Това, че си минала през няколко разочарования не значи, че трябва да се хвърляш към това предложение като удавник за сламка. Помисли по-добре!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Честита Нова Година, пожелавам здраве на всички вас и дано да е успешна!

На въпрос: Сериозно ли е това предложение? /става въпрос за бизнес и чист късмет без никакви чуства/, се падат съответно:

5 чаши, Глупакът и Колелото

Колебая се между : "Сдухана съм и от глупост и наивност се надявам на чудо"

и "момента най-после е е благоприятен".

Какво мислите моля?

Не се колебай, ами хващай бика за рогата, Господ за шлифера, или каквото е там и действай :) Друг шанс няма да има след този.

Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос: Сериозно ли е това предложение? /става въпрос за бизнес и чист късмет без никакви чуства/, се падат съответно:

5 чаши, Глупакът и Колелото

Klio, това за което питаш не е от вчера или оня ден - отдавна е, има някаква история и мисля проблем, който си стои.

Бих казала, че не е сериозно това предложение или дори и да е, не ми се струва, че ще се осъществи. Всичко е стопирано от Колелото. Не е сега момента, да правиш това за което питаш. Има нещо, което спира Глупакът да се изяви, да се задейства. Може би има нужда от промяна някаква, но е трудно някакси . Това е според мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за включването, страхонти сте:feel happy:, предложението не беше сериозно наистина, май изиграх ролята на Глупака, но това са дребни неща. Важното е, че Колелото ми е трудна, кога стопира, както казвате нещата и кога казва, че момента е дошъл./Казва ли го изобщо?/

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за включването, страхонти сте:feel happy:, предложението не беше сериозно наистина, май изиграх ролята на Глупака, но това са дребни неща. Важното е, че Колелото ми е трудна, кога стопира, както казвате нещата и кога казва, че момента е дошъл./Казва ли го изобщо?/

klio, разбира се че го казва, ако не го казваше нямаше да присъства в колодата от карти Таро.

Има един прост механизъм - на последна позиция Колелото на съдбата не дава развитие. Ако е по средата от 3 карти и след него има активни карти: от която и да е боя или от Големите Аркани, ето ти действие.

В твоята комбинация, ако картите бяха разместени и Глупакът беше трета, всичко щеше да е ок.

Това е накратко казано :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

klio, разбира се че го казва, ако не го казваше нямаше да присъства в колодата от карти Таро.

Има един прост механизъм - на последна позиция Колелото на съдбата не дава развитие. Ако е по средата от 3 карти и след него има активни карти: от която и да е боя или от Големите Аркани, ето ти действие.

В твоята комбинация, ако картите бяха разместени и Глупакът беше трета, всичко щеше да е ок.

Това е накратко казано smile.gif

Благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

преди около две седмици питах Таро как ще се развият събитията в работата ми, защото както и в други фирми така и при нас има съкращения. Картите, които се паднаха бяха Асо пентакли+10чаши+9пентакли

Стори ми се, че картите ми казват друго нещо и чисто интуитивно ме разтревожиха. Вчера почина мой колега и се сетих за тази комбинация. Как мислите вие?

След това питах още два пъти и картите бяха съвсем различни 9пентакли+8пентакли+7пентакли , вторият път бяха 4жезли+Рицар пентакли+3жезли.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

преди около две седмици питах Таро как ще се развият събитията в работата ми, защото както и в други фирми така и при нас има съкращения. Картите, които се паднаха бяха Асо пентакли+10чаши+9пентакли

Стори ми се, че картите ми казват друго нещо и чисто интуитивно ме разтревожиха. Вчера почина мой колега и се сетих за тази комбинация. Как мислите вие?

След това питах още два пъти и картите бяха съвсем различни 9пентакли+8пентакли+7пентакли , вторият път бяха 4жезли+Рицар пентакли+3жезли.

Не знам какво те е разтревожило в тези карти, но те при всички положения не значат смърт. Това са твоите надежди и факта, че притесненията ти са неоснователни.

А другите комбинации съвсем не са различни, какво те кара да смяташ така? Имаш отново 9 пентакли, преобладаващи пентакли изобщо, няма мечове, няма големи аркани, всичко си е същото.

В тия карти няма смърт. И нищо лошо изобщо. Тревогата ти идва от другаде.

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

преди около две седмици питах Таро как ще се развият събитията в работата ми, защото както и в други фирми така и при нас има съкращения. Картите, които се паднаха бяха Асо пентакли+10чаши+9пентакли

Стори ми се, че картите ми казват друго нещо и чисто интуитивно ме разтревожиха. Вчера почина мой колега и се сетих за тази комбинация. Как мислите вие?

След това питах още два пъти и картите бяха съвсем различни 9пентакли+8пентакли+7пентакли , вторият път бяха 4жезли+Рицар пентакли+3жезли.

Според мен трябва да зададеш по-конкретен въпрос, нещо което касае теб. Според мен това, което си питала е общо.

Аз не виждам нещо тревожно в тези карти. Ако мислиш, че има такова, кажи какво е според теб.

Най-добре може да се учи Таро, като обсъждаме комбинациите - предложи твое тълкуване:).

Линк към коментар
Share on other sites

Картите ти не са тревожни относно работата ти. Ако се притесняваш дали тебе ще те съкратят... няма да го направят. Имаш 10 чаши, имаш Рицар пентакли, имаш и 7 пентакли! Нито един меч, които да говори за конфликти или съкращения. Кулата на последна позиция щеше да е категорична и да говори за това! Може и 8 чаши ако напускаш сама!

Вчера имах интересен случай, които искам да споделя с вас. Чаках превод на едни пари и питах Таро дали ще ги преведът в същия ден, т.е. вчера. Не помня първите карти, но ето и двете комбинации на един и същи въпрос - 8 жезли, Рицар мечове и другата беше Рицар пентакли и 5 пентакли. Хем така ... хем иначе. Преведоха ги но не бяха всичките пари. За това нещата хем изглеждаха добре и от другата страна имаше проблем! :) Абсолютно точен отговор. Таро понякога ме изумява! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Вторите комбинации ми гарантират за сега работата и аз съм спокойна поне до периода, за който съм задала въпроса.

Първата комбинация Асо пентакли,10чаши,9пентакли ми говори за една лекота в общуването, каквато всъщност липсва от доста време в офиса ни, но явно тези карти показват моето желание това да се случи. Сега като се замисля с Ас пентакли на първа позиция е точно това. Поправете ме ако бъркам. А вероятно това, че бях много разстроена от загубата на колегата ми ме обърка и реших да търся под вола теле.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...