Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Книжарницата. Отзиви


Иво

Recommended Posts

Ако вече сте получили поръчката си от електронната книжарница в портала,

пишете дали сте доволни тук.

Линк към коментар
Share on other sites

Още не съм получила книгите, но съм изключително доволна от бързината и лекотата, с която става поръчката. Тъй като обикновено поръчвам книги не само за себе си, а за целия курс по паневритмия и курса по пеене, преди това означаваше да набележа предварително книгите, да си записвам броя на всяка, после да напиша меил до издателството със списъка и с моята разсеяност се налага да проверявам няколко пъти дали не съм забравила да включа нещо. В тази книжарница всичко е пред очите на клиента през цялото време и има усещането, че е в истинска книжарница.

Особено съм доволна от това, че книжарницата спестява н клиента писането на адреса за получаване при всяка поръчка - запомня го автоматично при първата поръчка. При това, обаче, има възможност за промяна на този адрес.

Поздравления!

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Аз също поръчах и получих книгите веднага на следващия ден - доволна съм определено :) Спестява време :) Мисля, че книжарницата ще бъде много ползотворна и удобна за тези, които нямат достъп до издателството в София и така ще могат лесно да се сдобият с книжки.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също поръчах и получих книгите веднага на следващия ден - доволна съм определено :) Спестява време :) Мисля, че книжарницата ще бъде много ползотворна и удобна за тези, които нямат достъп до издателството в София и така ще могат лесно да се сдобият с книжки.

Много удобна и ползотворна!

Дори ми хрумва една идея... :) Но ще е изненада.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.

Много съм доволна и искам да благодаря за последната новост в Порталът-книжарницата.

Оказва се:rolleyes: ,че наистина работи и то много добре:thumbsup2: .В петък на обяд пробвах и пуснах поръчка за книгата "Лъчи на Живота"-съборно слово .Вчера на обяд куриерът ми позвъни и получих поръчката си. Срокът на изпълнение за поръчка от провинцията и то до врата е супер..Браво на хората,които стоят зад тази организация.Пожелавам успех на начинанието.Добро,нужно и полезно начинание е това.Да бъде благословено. :3d_050:

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, приятели!

Поздравления за тази чудесна услуга към Портала.

Поръчах 3 книги по обед и ги получих още в същия ден, няколко часа по-късно.

Благодаря и успех!

--

Васил Назъров

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да благодаря за акуратното и бързо доставяне на книгите от ел.книжарница! Браво!Нямам думи да изкажа ,колко съм доволна.На втория ден от заявката ми на вратата звънна куриера с плика с моята поръчка -красив календар за 2011година и прекрасната книга "Из нашия живот".Тази книга не пропускайте да си я купите! Благодаря за чудесната идея,за спестеното ми време и за богатството от книгите на Учителя,които предлагате!Пожелавам много успехи на инициаторите и на хората ,които стоят зад ел.книжарница!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте :)

Днес получих поръчката с книгите! Много съм доволна и благодаря от сърце!

Поздравления за чудесната идея и много бъдещи успехи на електронната Книжарница :3d_015:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! :)

Във възторг съм от идеята за електронната книжарница.

Спестява време, спестява пари и най-важното:

една безценна пратка идва до вратата ни - Словото на Учителя!

Поздравявам екипа, който осъществява това и му изказвам сърдечна БЛАГОДАРНОСТ!:3d_041:

Направих поръчка за 9 книжки. Пристигнаха много бързо, без закъснение... и без допълнително заплащане за услугата. :)

:angel: Слънчеви поздрави и много УСПЕХ!:angel:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

packages-0595760001300533998.jpg

УПРАЖНЕНИЯ ЗА ДУХА И ТЯЛОТО

от Учителя Петър Дънов

Движението е живот. Без движение животът не може да се прояви.

Движението трябва да бъде разумно.

И един сантиметър да се подвижиш, трябва да имаш някаква цел , някакво постижение.

Учебен филм заснет на Рила, в който детайлно са показани

5 комплекса с упражнения дадени от Учителя Петър Дънов.

Искам да благодаря сърдечно на екипа направил този филм.

Купих си филма от книжарницата преди време.Обаче все не стигах до момента да го гледам.Та, до скоро ,дори не знаех, какво чудесно помагало имам.Преди два дни се сетих и го гледах за пръв път.За мен, упражненията, не са съвсем непознати.Гледала съм клипове в един друг братски сайт,които също са много добри.Играем 6-те дадени през 1922 година преди паневритмия.Но играем в група ,а аз самата не ги знам съвсем добре.В този филм обаче намерих всичко ,което на етапа ми е нужно,за да разуча в домашни условия упражненията дадени от Учителя.Затова горещо го препоръчвам на всеки,който иска да играе упражненията. Филмът е много добре направен за разучаване и игра в домашни условия през цялата година,когато нямаме възможност да сме на открито.

Поздрави от мен и още веднъж благодарности към екипа заснел този филм. :thumbsup2::feel happy:

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 8 months later...

Здравейте!

Вчера получих поръчката си от електронната книжарница, но възникнаха малки проблеми, които съм описал в пуснатата снощи от мен заявка за поддръжка до екипа на книжарницата. Бих искал да разбера какъв е обичайният срок за получаване на отговор и колко често се следят тези заявки.

Благодаря Ви!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...