Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Висшата Жрица


Lifetime

Recommended Posts

Здравейте, за първи път търся отговор от Жрицата. Няма въпрос. Редих за моя приятелка и мъж,който я вълнува.

1 + 2 - Асо пентакли + Колелото

3 Пълна Луна - 3 жезли (обърната)

4 Растяща - Обесен

5 Намаляваща - 2 меча

6 `Боаз` - Асо меч

7 `Жакин` - 9 чаши

8 Накъде води пътя - Рицар жезли

9 Отговорът - Асо жезли

Макар,че изчетох темата, все още ми е трудно да се ориентирам как да разтълкувам картите. Ще ви помоля да ми помогнете с някакви насоки. Благодаря предварително.

Редактирано от LuAn
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, за първи път търся отговор от Жрицата. Няма въпрос. Редих за моя приятелка и мъж,който я вълнува.

1 + 2 - Асо пентакли + Колелото

3 Пълна Луна - 3 жезли (обърната)

4 Растяща - Обесен

5 Намаляваща - 2 меча

6 `Боаз` - Асо меч

7 `Жакин` - 9 чаши

8 Накъде води пътя - Рицар жезли

9 Отговорът - Асо жезли

Макар,че изчетох темата, все още ми е трудно да се ориентирам как да разтълкувам картите. Ще ви помоля да ми помогнете с някакви насоки. Благодаря предварително.

Прочети първия и втория пост в началото на темата и опитай да дадеш твое тълкуване. Трудна подредба е, но не е невъзможна за тълкуване:).

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Жур.Прочетох първите 2 поста, без тях не бих редила изобщо. :)

Ето моето мнение за подредбата.

1/2 са в много силна комбинация, заради която мисля,че връзката между двамата не е случайна, че е урок,който трябва да получат. Сякаш са наследили тази връзка от миналото си и трябва да изживеят сега и в бъдещето си. Без значение дали им носи радост или страдение, тя е такава,каквато съдбата е отредила.Третата карта (3 жезли обърната) ме кара да мисля,че те се страхуват да приемат тази даденост от съдбата.Никой от тях не смее да направи първа крачка към другия.Може би не са са виждали бъдеще в това да имат връзка. Но това ще се промени,ще погледнат на връзката си под друг ъгъл. Ще намерят път един към друг,ще бъдат склонни към необмислени постъпки и действия.

Няма отговор от жрицата, но заради енергията на трите аса мисля,че двойката е на прага на ново начало в отношенията си. Липсва единствено Асо чаши, което би донесло и любовта във връзката им, но може би имат все още много други пластове за наместване.

6 и 7 карта ме затрудняват с тълкуването.:blink:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Жур.Прочетох първите 2 поста, без тях не бих редила изобщо. :)

Ето моето мнение за подредбата.

1/2 са в много силна комбинация, заради която мисля,че връзката между двамата не е случайна, че е урок,който трябва да получат. Сякаш са наследили тази връзка от миналото си и трябва да изживеят сега и в бъдещето си. Без значение дали им носи радост или страдение, тя е такава,каквато съдбата е отредила.Третата карта (3 жезли обърната) ме кара да мисля,че те се страхуват да приемат тази даденост от съдбата.Никой от тях не смее да направи първа крачка към другия.Може би не са са виждали бъдеще в това да имат връзка. Но това ще се промени,ще погледнат на връзката си под друг ъгъл. Ще намерят път един към друг,ще бъдат склонни към необмислени постъпки и действия.

Няма отговор от жрицата, но заради енергията на трите аса мисля,че двойката е на прага на ново начало в отношенията си. Липсва единствено Асо чаши, което би донесло и любовта във връзката им, но може би имат все още много други пластове за наместване.

6 и 7 карта ме затрудняват с тълкуването.:blink:

Да, силна комбинация е, но точно тя слага край на нещата, преди изобщо да са се състояли. Да, урок е, но урок за зрялост, не можем да имаме всичко.

Останалите карти не бих тълкувала изобщо, те са преходни, променливи и нестабилни. Като един паметник на самосъжалението виси надолу с главата Обесеният и не обещава нищо, а напомня - събуди се от предългия сън на Сянката или на Проекцията.

Това е една тъжна Висша Жрица.

Междувпрочем, тази подредба не е подходяща за питания, свързани с любов, тъй като винаги отразява състоянието на самия питащ, неговия възход или безизходица.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Много благодаря ,Ивета, за отговора. Имам още много да уча:)

Междувпрочем, тази подредба не е подходяща за питания, свързани с любов, тъй като винаги отразява състоянието на самия питащ, неговия възход или безизходица.

Би ли ми дала насоки, за какви питания е най-добре да се изполлзва подредбата?

Линк към коментар
Share on other sites

Би ли ми дала насоки, за какви питания е най-добре да се изполлзва подредбата?

Най-общо казано, тази подредба може да ти помогне, като ти даде насоки за бъдещето ти развитие и то в дълготрайна перспектива, но пак има условие - всичко зависи от картите, особено ако има и отговор Голям Аркан. Но дори и да е 9 пентакли, това пак е отговор. По-горе пиша за 9 пентакли, че във висшата Жрица е същото като Ас пентакли, но ако е последвала един Крал меча, картинката ще се промени в положителна перспектива.

Много е важно да умееш да комбинираш картите и да ги виждаш като една обща картина, понякога миналото е разменено с бъдещето, както и в Келтския кръст, но това е Таро, то си знае какви ги забърква :)

Това една много хубава подредба да уловиш тенденциите и да видиш накъде духат ветровете, може и любов да се появи (ако има такива карти), но не трябва да се пита конкретно за двама човека и да се задават такива въпроси.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Пускам една Жрица с конкретен въпрос, касаещ намиране на работа до 3 месеца. Сега реших да задам въпрос на тазиsmile.gif.

1. Асо пентакли;

2.. 10 меча;

3. Влюбените;

4. 6 меча;

5. 2 жезли;

6. 8 чаши;

7. 3 чаши;

8. Звездата;

9. Папата.

Според мен ще има осъществяване на едно силно желание, дори и в момента да е нещо като мечта - далечна, трудно достижима, невъзможна, но отдавна желана и искана. Тук мисля, че има надежда за осъществяване. Има обаче дълъг път до нея или е имало. Но ще има помощ за осъществяването и. Да, има и страх и болка, но всичко е осъзнато, всичко е желано. Човекът знае какво прави и какво иска. Без връщане назад, защото там няма място.

Пътят вече е поет към новото, към непознатото. Желание за изоставяне на всичко старо и ненужно.

А изборът за това е бил направен отдавна, но момента не е бил точният, сега вече душата е излекувана, лечителката на времето е изиграла ролята си. За нея всичко е ново. Душата е изчистена от всичко затлачено. Промяната е осъзната, желана и искана.

Изборът вече е направен, щото надежда за промяна има отдавна.

Това мисля аз по моята Жрица, касаеща мен, ще се радвам и на Вашите мненияsmile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Би ли ми дала насоки, за какви питания е най-добре да се изполлзва подредбата?

Най-общо казано, тази подредба може да ти помогне, като ти даде насоки за бъдещето ти развитие и то в дълготрайна перспектива, но пак има условие - всичко зависи от картите, особено ако има и отговор Голям Аркан. Но дори и да е 9 пентакли, това пак е отговор. По-горе пиша за 9 пентакли, че във висшата Жрица е същото като Ас пентакли, но ако е последвала един Крал меча, картинката ще се промени в положителна перспектива.

Много е важно да умееш да комбинираш картите и да ги виждаш като една обща картина, понякога миналото е разменено с бъдещето, както и в Келтския кръст, но това е Таро, то си знае какви ги забърква :)

Това една много хубава подредба да уловиш тенденциите и да видиш накъде духат ветровете, може и любов да се появи (ако има такива карти), но не трябва да се пита конкретно за двама човека и да се задават такива въпроси.

Още веднъж благодаря.

Линк към коментар
Share on other sites

Жур, по тази жрица мнението ми е, че явно доста ти е писнало от ситуацията в която си. Търсиш изход. Трябва ти промяна. Определено не ти е лесно на душата според тези карти. И както се казва добрата новина е, че надеждата е там и помоща също :) Би трябвало да има хепи енд, дори и той да значи едно тотално успокоение.

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам една Жрица с конкретен въпрос, касаещ намиране на работа до 3 месеца. Сега реших да задам въпрос на тазиsmile.gif.

1. Асо пентакли;

2.. 10 меча;

3. Влюбените;

4. 6 меча;

5. 2 жезли;

6. 8 чаши;

7. 3 чаши;

8. Звездата;

9. Папата.

Кое прави впечатление на пръв поглед?

Този въпрос не касае 3 месеца, за Жрицата няма срокове, няма и за Таро. Имаме две пресечни карти, никой не го отбеляза - Ас пентакли с 10 меча - ей, това е не го пожелавам на никого. Това е като да минаваш през товарен влак и да се усмихваш. Да имаш още надежди. И да се питаш - има ли смисъл. А има ли?

Слава богу, има - Папата казва да. Но пътят какъв е до него, какъв е пътят до храма?

Всъщност, той е тотално неясен - 2 боя жезли - липса на тотална подкрепа и тотална самота, мечти са бъдещето, ако може и да не е сега - Звездата - а защо? 8 чаши, липсата на самочувствие спрямо лесна победа, 2 жезли - безсилна, но продължение на Звездата и лек уклон към отлагане. 6 меча - проекция на Утрото ...

А къде е мечтата?

Какво да си пожелаем остава? 3 чаши ли - не това е удовлетверение на Его-то, приспиване. 3 чаши са онези сънища, които наричаме компенасторни. И отиващи си.

Тази Висша Жрица е образ на борещия се човек, нищо че няма мечове. Човекът още не е назовал своите демони. Когато ги назове, ще премине и на другия бряг.

...

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам една Жрица с конкретен въпрос, касаещ намиране на работа до 3 месеца. Сега реших да задам въпрос на тази:).

1. Асо пентакли;

2.. 10 меча;

3. Влюбените;

4. 6 меча;

5. 2 жезли;

6. 8 чаши;

7. 3 чаши;

8. Звездата;

9. Папата.

Не ми е чак толкова сложна Жрицата, дори е прекалено ясна. Ще се пробва ли някой:).

На мен Асо Пентакли и 10 Меча ми говорят за много проблемна материална ситуация.

Но, като че ли нещата започват да се балансират, да се откриват нови пътища и състояния.

Звездата би трябвало да говори за светлина в тунела, но има да мине още време, за да се стигне до нея...

А Папата всъщност като че ли дава положителен отговор, но едва ли такъв, който аз бих искала да изтегля...свързан е с твърде много условности, традиции и вкарване в релси.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за коментарът :)

1 + 2 - 5 Папата и 5 Пентакли

3 Пълна Луна - 6 Жезли

4 Растяща - Рицар Мечове

5 Намаляваща - Рицар Чаши

6 `Боаз` - Паж Жезли

7 `Жакин` - 4 Император

8 Накъде води пътя - Кралица Чаши

9 Отговорът - Кралица Пентакли

Смятам, че става въпрос предимно за взаимоотношенията ми с половинката.

Разбиране и издигане на съзнанието над дребнавите проблемчета и напротив - една много по-отговорна визия за взаимоотношенията ни.

И поемане на отговорност за тях. Някак си по-съзнателно гледане и общуване с другия.

( Това, защото имам чувството, че започвам да гледам на нещата по различен начин и като че ли виждам как можем да заздравим връзката си (напоследък не бяхме в хармония един с друг...)

Интересни са ми двата рицаря (като намаляващо и увеличаващо се въздействие)

Предполагам, че изчиствам твърде емоционалното реагиране за сметка на общуване на по-съзнателно ниво, тези дни се улавям точно в това – намирам правилните думи за по-леко преминаване през напрегнатите моменти.

8 Накъде води пътя - Кралица Чаши

надявам се да ми казва, че това е правилния подход и ще бъда емоционално удовлетворена и `щастливи заедно` - свързвам го и с Кралица Пентакли, която ми харесва да видя там, макар и да не е определен отговор на подреждането.

За Шест и Седем не съм сигурна, но предполагам, че Императорът говори, че откривам най-накрая земята под краката си, т.е. правилния път за животът ми заедно с Него ;) или всъщност заедно с мен самата hypocrite.gif

След двайсетина дни ми се иска да дам продължение rolleyes.gif - бяхме на почивка и наистина й се наслаждавахме - в хармония - и родители и деца hypocrite.gif.

Сега си мисля, че Кралица Пентакли ми показва как наистина много зависи от мен и моето отношение към нещата.

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да споделя, че аз също се искуших да направя тази подредба за себе си. Правила съм я 2 пъти в разтояние на 2м. Интересното беше , че отговорът беше един и същ. Първата беше с въпрос втората без въпрос.

1- о. Кралица жезли

2- Паж жвзли

3- Рицар чаши

4- 10 жезли

5- 10 меча

6- 10 чаши

7- Папата

8- Крал меча

9- Умереността

1- Рицар пентакли

2- Паж жезли

3- Паж пентакли

4- Висшата Жрица

5- Глупакът

6- Влюбените

7- Кралица Меча

8- Императорът

9- Умереността

Бях изумена. Не очаквах толкова настоятелен отговор. Ще излъжа, ако кажа, че съм наясно какво точно иска да ми каже. Мисля,си че става, дума за взаимоотношенията в кущи. Аз половинка нямам, така ,че по- скоро с децата.Не съм сигурна. В първата и втората на 2п. е Паж жезли. В първата има три десетки, а във втората толкова Големи Аркани , че свят ми се зави.Не знам ,но си мисля, че отговорът е свързан с промяна някаква, сякаш в съзнанието ми, нещо като вътрешно преживяване- такова усещане имам. Ще се радвам на мнения.

Редактирано от Delete
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, редих Жрицата за един колега, който промени коренно поведението си, без да задавам въпрос и понеже на 9 позиция е Голям аркан, реших да я споделя с вас.

1 - Крал чаши

2 - 5 жезли

3 - 9жезли

4 - Кралица меча

5 - Крал пентакли

6 - Рицар меча

7 - Ас меча

8 - 8чаши

9 - Умереност

Крал чаши и 5жезли ме навеждат на мисълта, че човека не е точно наясно с някаква ситуация касаеща го лично. Донякъде ми обясняват и доста активното, но леко хаотично поведение в момента . Страхува се /9жезли/, че в същата тази ситуация, може би губи позиции /Крал пентакли/ и то заради жена -Кралица меча, която засилва влиянието си. И на там не мога да разбера- хем има 8 чаши-примирението, оттеглянето от ситуацията, а от друга страна пък Рицаря меча и Асото меч и как накрая ще се стигне до спокойствието и хармонията на Умереността?

Помагайте smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Ивета, благодаря за помощта:)

По Краля чаши си помислих, че е някаква скрита история с жена -Кралица меча, но неизяснена-5жезли . Т.е. на него не му е много ясно какво точно да направи в ситуацията, а жената е силна и определено здраво стъпила на земята, което от своя страна го комплексира и го прави уязвим. Налага му се да понесе това положение -Умереност и 8чаши, защото няма силите да се изправи срещу нея - 9жезли.

Но, това е моето тълкуване :), а то какво се оказва, къде го чукаш-къде се пука -властна майка:)

Приятен и усмихнат ден на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

заради дълбоките отговори които разкриват картите в тази подредба , и умението на опитните да откриват тяхното послание напарвих и аз подредба за мъж. неговото поведение ,което е адски противоречиво с околни, с негови желание, сякаш сам на сдебе си и на другите е в опозиция,макар че истъква себе си за единствен Вещ във всичко.

подредбата завършва с малък аркан, но все пак интересни карти, впредвид неговото поведение. за мен подредбата му намеква за личност недоизградена,бореща се с приетите норми и поведения на света,а той иска да ги отрича. вероятно заради ненавремена възможност да се откъсме от влияние на жена. можеби в момента подсъзнателно се бори със сеси и неизживяно минало. стархува се от реалноста, но е сякаш и далеч от нея, знам ли с дези 7 чаши и тази звезда! четирите пентакла и тези 9 жезъла към моето усещане са -иска нещо но не знае как,или упорито отричане на околния свят.можеби се страхува от загуба(имали препратки от минали влияния?). има идея за подобрение на своя живот,по точно някакава представа(звезда), но не ми излизат от поглед 9 жезъла и 4 пентакли...

тези 3 чаши и този ризар чаши- са много показателни за мъж в капан. казват че трите чаши са силата на женската страна.а рицаря понякога с неговата симпатия, поднася поведение на един манипулатор. жалко,защото все пак чашите са идеята за добруването,но когато са в комбинация,може и да не е така....това е, да не измъчвам подредбата с моите усещания.

ето и самата подредба:

1- 3 чаши

2- рицар чаши

3- 9 жезъла

4- асо меч

5- 7 чаши

6- императрица

7-крал чаши

8-звезда

9-4 пентакли

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

заради дълбоките отговори които разкриват картите в тази подредба , и умението на опитните да откриват тяхното послание напарвих и аз подредба за мъж. неговото поведение ,което е адски противоречиво с околни, с негови желание, сякаш сам на сдебе си и на другите е в опозиция,макар че истъква себе си за единствен Вещ във всичко.

ето и самата подредба:

1- 3 чаши

2- рицар чаши

3- 9 жезъла

4- асо меч

5- 7 чаши

6- императрица

7-крал чаши

8-звезда

9-4 пентакли

Много по-удачно щеше да бъде да направиш един Келтски кръст, ако толкова искаш да разбереш какво се случва с този човек и защо има такова поведение, особено по 7-ма позиция спрямо пресечните карти, 8-ма и 9-та също.

В тази Висша жрица имаш ниски и слаби карти, един единствен меч и то Ас, останалото са чаши, един жезъл, един пентакъл и два Големи Акрани. Не знам къде виждаш дълбочина тук.

Това е човек, абсолютно зациклил в себе си, но ти си го знаеш.

А пък Звезда с 4 пентакли е просто уникално съчетание на огромния магарешки инат. Да си поискала, да не са се паднали толкова ясни карти, като по учебник са.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Сещам се за една Жрица, която нещо си ме впечатли, така че я пускам, който иска, ще я коментираме :)

1. Рицар пентакли

2. Крал чаши

3. Папата

4. Луната

5. 5 пентакли

6. Не я помня :)

7. Паж жезли

8. 5 чаши

9. Обесен

Нарочно не казвам нищо по нея, не искам да повлиявам на тълкуванията. Ще ми е много интересно да изкажете мнение :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте,

искам да споделя с вас една жрица, която ме заитригува,а пък и за пръв път ми излезна отоговор. Ще се радвам и на вашите коментари :)

1. 4 пентакли

2. 10 меча

3. Колесницата

4. Асо жезли

5. Паж пентакли

6. 8 чаши

7. Асо меча

8. 6 пентакли

9. Глупакът

Според мен по 1та и 2та показват едно тотално бездействие и загуба,което обаче дава тласък ъа промяна(по колесницата), има и идеята за промяна( по асо жезли), нямалява изчакването( по паж пентакли). Това, което е наяве, е че някои се е отдръпнал, но има и желанието за действие и като че моментът идва( по асо меча). Пи 8та и 9та карта за мен за мен означават сбъдване на мечтата..

Линк към коментар
Share on other sites

След като Жрицата се реди на около месец,това значи ли подредбата има някакав приблизителен срок ? При всички случаи ще ви дам обратна връзка,какво се е или не се е случило!! Честит празник,бъдете обичани :)

Линк към коментар
Share on other sites

1 + 2 - Действащите сили (проблемът) в момента. - 4 пентакли и 10 меча

Трите фази на Луната:

3 - Пълнолуние - Водеща сила и влияния - 10 Колесницата

4 – Растяща Луна – Влияния, които нарастват - Асо жезли

5 – Намаляваща Луна – Влияния, които отслабват - Паж пентакли

6 - `Боаз` - Подсъзнателните импулси, нещо, което е скрито - 8 чаши

7 - `Жакин` - Съзнателните импулси, това, което се показва. - Асо меча

8 – Накъде води този път. - 6 пентакли

9 – Отговорът на Висшата Жрица за ситуацията и какво води до нея. – 0 Глупакът

Първото, което ми хрумва като гледам тази подредба е дали не си задавала тези въпроси отново, и отново, и отново...и дали изобщо изобщо би искала да видиш нещо друго, освен това, което желаеш...

Иска ми се да коментирам картите, но все пак трябва да знаеш, че и аз отскоро изучавам таро ;)

4 пентакли и 10 меча е сериозно вкопчване, което силно влияе на възприятията ти изобщо за света наоколо...и болката от това, че все още нямаш реално това, което искаш да хванеш...

това, което е, че можеш със собствените сили да се справиш със ситуацията,

това, което нараства - хъс и желание за действие, енергия и сила, нови възможности, които да ти отворят пътя

намалява - бавното проучване и кротките размишления

скритото, това, което не съзнаваш - емоционално това вече те натоварва и искаш да избягаш

което съзнаваш - нужно е да овладееш емоциите си и да вземеш най-накрая решение и да действаш

накъде води този път - ммм, ще ти се даде.... а ти молиш ли за нещо? ...удовлетворение и споделяне...

и такааа, отговорът - Глупакът - той е търсач, който вярва на собствената си преценка, обича новите неща и скача в непознати води, не се обвързва, поне не сериозно, макар че може да значи нова връзка и началото, флирта между двама.

Като цяло си мисля, че е време да се огледаш и да намериш нови предизвикателства, да се обвързваш и гледаш само в една посока не е решение - можеш да промениш живота си, но трябва да се решиш - направи нещо в една или друга посока - или действай, или си намери нещо друго, което да те вдъхнови.

Поздрави и Успех! :)

Надявам се и друг да коментира, да учим заедно ;)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1. 4 пентакли

2. 10 меча

3. Колесницата

4. Асо жезли

5. Паж пентакли

6. 8 чаши

7. Асо меча

8. 6 пентакли

9. Глупакът

Това е пример за Висша жрица, при която единственият възможен отговор, но и настояще, се съдържат в кръстосаните карти - 4 пентакли и 10 меча. Борба за промяна на статуквото, но в крайна сметка излиза, че е напразна. Няма всъщност хора, които да се ангажират с процеса на промяната, нямаме главни герои - липсата на дворцови активни карти говори за това; само един Паж пентакли пролет не прави и то на 5-та позиция.

Лошото е, че тенденцията на 4 пентакли и 10 меча, не преминава в 6 пентакли, а в 8 чаши; все едно да очакваме от Обесеният промяна.

Тук дори и да има отговор Голям Аркан, то това е Глупакът и май мечтата за друго битие ще си остане просто мечта. Няма ресурси за промяна, но няма и желание затова.

Парадоксално, но ако последна беше 6 пентакли, дори и да не е Голям аркан, ситуацията щеше да има промяна.

Целият вътрешен конфликт е видим от пресечните карти, те обемат цялото пространство и не дават и миг покой за развитие.

Бих препоръчала да се гледа на Келтски кръст, когато се гледа за взаимоотношения и дори за практически съвети. Висшата жрица е за друг тип гледане.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Висшата жрица, която най-после наредих.

1. 6 чаши

2. Обесеният

3. Висшата жрица

4. Императорът

5. Асо жезли

6. Магьосникът

7. 4 меча

8. 7 камъни

9. 4 жезли

Това минало, което не ми дава покой или по-скоро, което аз не искам да изоставя и упорито се самообесвам на него, всъщност има за цел да се саморазбера. Все още не е дошло времето за развръзка. Все още се лутам в опита си да взема живота си в ръце (Императорът и 7 пентакли, Магьосникът) Опитите ми засега не водят до никъде (Асо жезли-Императорът-7 пентакли). И накрая 4 жезли, което е твърде слабо за да бъде надежда.

Изглежда ми като - понеже още не си се разбрала, плановете за вземане в ръце не получават подкрепа от света.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте момичета.Отдавна не съм писала тук,но редовно ви чета.

Една Жрица и от мен.Интересна ми се вижда.Въпросът е за развитие на отношения,въпреки че не е подходяща,но така ми дойде от вътре.

1+2-АсоП+9Ч

3-КралМ

4-КралицаЖ

5-6Ж

6-8М

7-Обесен

8-2Ж(обърната)

9-Светът

Едно огромно желание,мечта,която би задоволила и нахранила егото ми.Да обаче всичко зависи от отсрещната страна и хляба и ножа с у него.Колкото повече намалява шанса за успех ,толкова повече се нахъсвам да взема нещата в свои ръце,да направя нещо.Сега тук тези 2Ж обърнати...чела съм ,че това е чудо,изненада,ама дали е така ще разбера надявам се скоро.Като отговор Светът хем ме радва..хем ме плаши-завършване или начало Като последствие от този отговор май ще съм хваната в капан,ще съм в шок и живота ми отново ще се преобърне на 1360 градуса .

Бихте ли споделили мнение?

Линк към коментар
Share on other sites

Реших и аз да публикувам моята Висша Жрица, а който има желание да коментира, само ще съм благодарна.

3позиция-9мечове

4/5позиция-Кулата,Справедливостта

1/2 позиция-2мечове,3мечове

6/7позиция- 2чаши,6жезли

9позиция-Глупакът

8позиция-Колесницата

Въпросът е: какъв ще бъде моят път в академията оттук нататък?

Вижда се , че до момента нещата са били тежки и то за дълъг период от време, но мисля, че вече всичко се изчиства.Огромен контраст между първата и втората половина на Висшата Жрица.

Първа и втора позиция отразяват много точно моето постоянно състояние на обида и безпомощност за дълъг период от време, в случая 2 години, без никаква промяна.3 позиция е вътрешното ми състояние продиктувано от външните влияния, истината е че аз се уморих да се боря с постоянния скептицизъм по отношене на всичко, което правя.

4 позиция Кулата, в този случай отразява, разпада на тази непрестанна нервност и 5 позиция Справедливостта я тълкувам съвсем буквално, ще има справедливост за моите усилия и труд.

За омекотяване на нещата говорят и 2 чаши и 6 жезли/6и 7 позиция/,, като тези карти комуникират пряко с 8и 9 карта/Колесницата и Глупакът/.В случая отговорът на Висшата Жрица е Глупакът, ново начало, дори известно изместване на приоритетите от моя страна, колесницата говори и за пътуване,което надявам се да осъществя през лятото.Радвам се, че имам няколко големи аркана в тази Висша Жрица, които са ключови моменти, през които минават и останалите пояснителни карти.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...