Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Висшата Жрица


Lifetime

Recommended Posts

Една подредба, за която моля за коментар на моите разсъждения!

1. 9 жезли

2. Обесеният

3. Умереността

4. 8 Чаши

5. 9 Меча

6. 6 Меча

7. Крал Жезли

8. 6 Жезли

9. Императорът

Струва ми се, че тук картите искат да ми кажат, че очакването ми за неприятности и лоши новини /9 жезли/, продължаваща драма и отчаяние /9 меча и 8 чаши/, безизходица /Обесеният/ и твърде дълго продължила необходимост от търпение /Умереността/ са в моята глава. Може би нещата не са толкова лоши, колкото изглеждат и може би е започнал някакъв процес на оздравяване /8 чаши/. Умереността не ми е много ясна карта, даже никак, но се надявам да отразява някакъв преход към по-добри новини /6 жезли/.

Не знам как да тълкувам Императора, обаче. Той като отговор май стопира нещата. Казва, че нещата не са в твоите ръце и трябва да чакаш неговото благоволение и резрешение. Сякаш Висшата Жрица ми казва, че нищо не зависи от мен. Аз не мога да бъда "самоиздърпващия се за косата", а трябва да му дойде времето и да ми бъде разрешено да изляза.

Дали е така?

Линк към коментар
Share on other sites

1 Асо чаши

2 Кула

3 Сила

4 7чаши

5 4 чаши

6 Влюбените

7 10 чаши

8 8чаши

9 Ас пентакли

По-горе Ивета пише, че Ас пентакли не дава отговор, ако се падне на 9 позиция, но ми се стори интересна тази жрица, затова я споделям. Доста тежка ми се вижда ситуацията, в която е попаднал човека без дори да очаква. Като че ли целият му емоционален свят се е сринал изведнъж и по Кулата това е било събитие, което не е очаквал. Силата на 3 позиция, според мен показва, че се е овладял на момента , въпреки обидата и огорчението /4 чаши/. 7 чаши е като приспиване след ситуацията, което състояние отива в тотално примирение 8 чаши.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравеите,

не бях влизала отдавна във форума, не съм и използвала картите отдавна...но днес се случи нещо, което неприятно ме развълнува.Човек, с който бях преустановила отношенията си отдавна и мислех, че тази история е приключила, отново се намеси в живота ми, за да го разтрой...

Направих една подредба и ще съм благодарна ако споделите и вашите впечатления..

 

1.6меча

2.6пентакли

3.асо чаши

4.крал пентакли

5.9жезли

6.колесницата

7.7чаши

8.2чаши

9.дяволът

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

... :)...Тук отдавна не се е писало...,а и аз си позволявам в последно време да нареждам и мисля по подредбата Висша Жрица...Преди месеци опитвах,но нещата не ми се изясниха много,та да се пробвам дали са се променили от тогава... :)...Подредбата е следната и е за мен...:

                                                     

 

                              1/2   Крал Меч + МАГ

                              3.     Рицар Меч

                              4.     ЗВЕЗДА

                              5.     Рицар Жезли

                              6.     8Чаши

                              7.     ОТШЕЛНИК

                              8.     2Пентакли

                              9.     ЖРИЦА

 

   Ще изчакам,ако на някой има желание за тълкуване...,ако ли не-ще напиша аз какво мисля по въпроса...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти, Цеца, мисля, че е коректно да направиш първо анализ на подредбата си самата ти. Досега такава е практиката.

И още нещо, една молба - моля ви, изписвайте пълните имена на съответните карти, от уважение към Таро :)

Линк към коментар
Share on other sites

... :)...Тук отдавна не се е писало...,а и аз си позволявам в последно време да нареждам и мисля по подредбата Висша Жрица...Преди месеци опитвах,но нещата не ми се изясниха много,та да се пробвам дали са се променили от тогава... :)...Подредбата е следната и е за мен...:

                                                     

 

                              1/2   Крал М + МАГ

                              3.     Рицар М

                              4.     ЗВЕЗДА

                              5.     Рицар Ж

                              6.     8Ч

                              7.     ОТШЕЛНИК

                              8.     2П

                              9.     ЖРИЦА

 

   Ще изчакам,ако на някой има желание за тълкуване...,ако ли не-ще напиша аз какво мисля по въпроса...

Мисля, че става въпрос за ситуация, която вече не търпи отлагане и трябва да бъде разрешена. Много гняв и огорчение, а в същото време и примирение. Надежда за промяна, но не знам доколко с Висшата жрица на 9-та позиция, тази промяна ще се осъществи.

Линк към коментар
Share on other sites

                                          1/2   Крал Меч + МАГ

                              3.     Рицар Меч

                              4.     ЗВЕЗДА

                              5.     Рицар Жезли

                              6.     8Чаши

                              7.     ОТШЕЛНИК

                              8.     2Пентакли

                              9.     ЖРИЦА

 

...Снощи не можах,та да дам мнението по моята жрица сега...Първите 2 карти за мен Крал меч и Маг означават категоричност...решение да се справя с даден въпрос отдавна назряло в мен...Рицар жезли е конкретен човек,който мисля,че оставих в миналото си и затова е появата на Звездата в бъдеще...изстинали чувства...или по-скоро тотална липса на такива...Идва и появата на рицар меч...,който е следствие от Звездата и Рицар жезли-раздразнение от допуснатата ситуация...раздразнение от това,че си инвестирала и време,и някакви надежди за нещо,което предварително си знаела,че е неплодородна почва...Но Звездата дава и надеждата за изцеление...,а пътят се вижда какъв е...8чаши и Отшелник...Линията Рицар меч  2 пентакли  Жрица за мен е формулата ...и мисля,че точно 2 пентакли е верният преход към Жрицата...и тя е прави някак действена и приканваща,а не пасивна... да разчитам повече на интуицията си,защото тя в повечето случаи няма да ме подведе....Звезда 2 пентакли Жрица е другата тройка,която ми се набива на очи и не ми е много ясна...,затова искам помощ...Знаем,че наличието на Звездата и Жрицата са тотално бездействие и пасивност...чакане на някой да реши проблема ти,но на мен не ми се връзва някакси със ситуацията...и дали това не зависи точно от наличието на 2 пентакли м/у тях?! :hmmmmm:...Защото след 2 дни ми се удаде случай да заявя своята непоколебимост за края на нещата...и го направих... :)...Наличието на 4-те големи аркана МАГ,ЗВЕЗДА„ОТШЕЛНИК„ЖРИЦА...предстояща работа по себе си...и стигане до стари истини...отново...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

предварителнос е извинявам че не съм кометирала в тази тема  по подредбите, но самата подредба ми е  почти нерабираема,макар че точно тя е тази подредба която  дава наоки къде да се открие проблема за който питаме,какво да очакваме като  изява след време  от човек,или ситуация за която питаме...

 

подредбата е ,като продъжение  от комбинации карти,които  съм пуснала в тема''таро начинаещи 4''-става дума за  наболял проблем в семейни отношения на три лица.

питащата МБ задава въпрос: -''какво става със семейството ми"

 

1 - 10 меча

2 - 7 жезли

3- 2 меч

4 - асо меч

5 - сила

6 - крал жезли

7 - 4 меча

8 - 5 чаши

9 - асо пентакли

 

проблема  няма нъде вече,дълго  е имало стопиране,примирии,но от известно време напрежението ,която е  май повече в  мислите,психиката,ума,в главата-започват да  избликат на вън.

в сянка ми се вижда крал жезли,пасивен+4 меча,може би просто размишлява.твърде много мечове,а никакво движение,

колко истини може да има една ситуация?това си помислих сега.

от карти 8,9,,и 1,2- мога д акажа че  виждам така нещата- миналото е минало,сега е  времето на  края,наистина трявба да се забрави всичко,да се осатви такова(ох докога тези 2 мечове), няма разкритие на тайната-просто има още нещо да идва във времето  при тях...интересно че  се появява крал жезли- предполагам ключа за тайната на жрицата е у него...но той е в  позиция 4м....

Линк към коментар
Share on other sites

Меги, мисля, че тази жена много се е борила за семейството си, но нещата вече са стигнали краен предел. Ситуацията към момента е в задънена улица. Смятам, че скоро търпението и съвсем ще се изчерпи и нещата предстои да се изяснят. Дано да греша, но ми се струва, че предстои раздяла или тя просто ще се примири, че не може да промени ситуацията. Мъжът и се е отдръпнал и нищо не предприема, сякаш не се интересува от случващото се.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1 и 2 позиция са на кръст, 9 е "полегнала" хоризонтално, тя остава закрита до края на гледането, според указанията.
Накратко: 1 и 2 са Кръстът на гърдите на Жрицата и разкриват проблема в момента, 3 е основната действаща сила, 4 е влиянието, което се увеличава, 5 - което намалява, 6 е нещото, което е в сянка, 7 - което е наяве, 8 - близкото бъдеще, 9 - Книгата на тайното знание, истинската причина за появта на тази ситуация, която според Хайо Банцхаф се тълкува само ако е голям аркан. Т.е. само тогава Жрицата е разкрила тайната си. Аз я тълкувам и ако е малък.
Преди да се нареди на Жрицата не се задава въпрос, а се казва име.

1/2-справедливост/глупак

3-асо меч

4-9пентакли

5-4жезли

6-7жезли

7-умереност

8-8меча

9-7пентакли

 

*само ще отбележа че  подредбата  е правена  за период в който  мъж е почти в  едно такова положение на Избор (работа,пари,квартира,преместване,пътуване-всичко това  е едно цяло което го  касае и е на кръстопът).

* и друго, трябва ли да  поместваме  подредба която  на 9 позиция не  е с голям аркан,обезсмисля ли се  реденето

 

според мен  отговора не е разкрит в тази '' Висша жрица'' и  някак корена поне за мен се крие в карта 4жезли. или просто аз не  мога да  разчета  карта 4 жезли в позиция 5.

след като на  4позиция имаме една 9 пентакли-с предходните карти,мога да кажа че сам си е поставил  някаква истина,и я следва.

не казвам цел.

възможно ли е  като комбинация-спарведливост и глупак -да дават - обида,разочарование,на практика може и глупава постъпка,мисъл да го води сега,пак неговата истина един вид.

и карти асо меч,8меча,7жезли,7пентакли,умереност-та ако щеш 9п,4ж,справедливост всичко е  на някаква граница,даже и глупака  е спрял. сякаш картите казват, истината е че може би е сам , срещу проблемите си.не действа,а изчаква.

 

да,за сега  питащия,няма  възможност за  реакция. всичко около него е взаимно свързано,и  трябва да изчака   онзи момент  в който да почуства  доволноста от  4 жезли,като една подплатена и реална  9пентакли.

предполагам това му е  целта,което идва зад неговата истина.

 

мисля си ,този човек  срещу кой,какво  е застанал.какво иска да покаже.

седмица жезли-какво му  пречи,защо ми се струва че някак не приема новото,не иска  новото.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

...То че от определено време стават интересни неща около мен стават,та реших да се пробвам да си ги изясня чрез едно подреждане на Жрица за мен...И така:

                              1+2 Луна и Отшелник

                                  3.2 чаши

                                  4.9 жезли

                                  5.Кралица чаши

                                  6.6меч

                                  7.Обесен

                                  8.8жезли

                                  9.Справедливост

 

  ...Не можах да разбера усещането си от вида на подредбата...общо...такова спокойствие не бях изпитвала скоро...дори и при вида на Обесеният,който по принцип не ми е от приятните карти... Луната и Отшелника бяха като 2 съседни плочки на пъзел...толкова красиво изглеждаха един до друг...видях ги като едно...човек с фенер,движейки се по лунната пътека...За мен това е движението ми в последно време...слизането до най-тъмните и неразгадани места на душата ми...сблъсках се с призраци от миналото ми,с най-големите ми кошмари и неразгадани загадки,чиито въпроси мъкнех толкова години стагниращи и плашещи...Търсех отговорите умишлено...с доза любопиство...,което указва и 2 чаши...По 8 жезли личи,че това стана бързо...за мен дори отговорът дойде от най-неочакваното място...,но определено заниманието ми с Таро доведе до тук...Справедливостта възтържествува...обичам я тази карта...,дори да ми се е появявала в подредби,които да са показвали,че аз съм в грешка...,но Истината е една...и всеки трябва да е готов да е понесе...Мисля,че точно това е отговорът ми на въпросите,които са ме мъчили толкова години...и са ме държали в ролята на Обесения...,а през цялото това време съм пътувала с 6 меч...Изведнъж ми напомни за "действие в бездействието"...,а интуицията на Кралица чаши ми посочи пътят...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

...То че от определено време стават интересни неща около мен стават,та реших да се пробвам да си ги изясня чрез едно подреждане на Жрица за мен...И така:

                              1+2 Луна и Отшелник

                                  3.2 чаши

                                  4.9 жезли

                                  5.Кралица чаши

                                  6.6меч

                                  7.Обесен

                                  8.8жезли

                                  9.Справедливост

 

  ...Не можах да разбера усещането си от вида на подредбата...общо...такова спокойствие не бях изпитвала скоро...дори и при вида на Обесеният,който по принцип не ми е от приятните карти... Луната и Отшелника бяха като 2 съседни плочки на пъзел...толкова красиво изглеждаха един до друг...видях ги като едно...човек с фенер,движейки се по лунната пътека...За мен това е движението ми в последно време...слизането до най-тъмните и неразгадани места на душата ми...сблъсках се с призраци от миналото ми,с най-големите ми кошмари и неразгадани загадки,чиито въпроси мъкнех толкова години стагниращи и плашещи...Търсех отговорите умишлено...с доза любопиство...,което указва и 2 чаши...По 8 жезли личи,че това стана бързо...за мен дори отговорът дойде от най-неочакваното място...,но определено заниманието ми с Таро доведе до тук...Справедливостта възтържествува...обичам я тази карта...,дори да ми се е появявала в подредби,които да са показвали,че аз съм в грешка...,но Истината е една...и всеки трябва да е готов да е понесе...Мисля,че точно това е отговорът ми на въпросите,които са ме мъчили толкова години...и са ме държали в ролята на Обесения...,а през цялото това време съм пътувала с 6 меч...Изведнъж ми напомни за "действие в бездействието"...,а интуицията на Кралица чаши ми посочи пътят...

 

Ти хубаво разсъждаваш, но защо нямаш нито една карта от боя пентакли?

Моят коментар е, че всичко предстои отново, наново, докато се заземи.

 

Идеята на ВИСШАТА ЖРИЦА не е просто да имаме 9-та карта Голям Аркан, а вътрешен анализ на двойките карти, на тройките карти, на пресечните, на диагоналните.

 

Имаш две пресечни - Луната и Отшелникът

Имаш темел на моста си - Справедливостта

НО от какво е съставен материала - 8 жезли

Ти и другите, другите и ти - 6 меча и Обесеният

Тройката на настоящето - 2 чаши, 9 жезли и Кралица чаши*

 

Обръщам структурата, за да ти стане по-ясно как разсъждавам аз и как анализирам твоята Висша жрица. Няма една Висша жрица еднаква с друга, особено ако не е проективна, а твоята не е. Затова картите определят и начина на анализ, не кухата буква затова как нещо се прави или не се.

 

Винаги анализа на липсващите бои, е определящ за всяка една комбинация, подредба в Таро - всичко онова, което липсва дава отговор на въпроса - какви са нашите дефицити да постигнем каквото и да било.

 

* Въпреки условността на подредбата, за настоящо, минало и бъдещо влияние, не може да се следва буквата (отново повтарям). Когато картите не говорят за такова/такива, не може да се слага рамка, всичко е въпрос на интерпретация, на карти.

 

Затова, дай още веднъж анализ, разчупи структурата. Мисли за Таро като за Таро :) Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

....Тогава отново:         1+2 Луна и Отшелник

                                  3.2 чаши

                                  4.9 жезли

                                  5.Кралица чаши

                                  6.6меч

                                  7.Обесен

                                  8.8жезли

                                  9.Справедливост

...Намирам се на пътя на познанието и осмислянето...Пътят на търсенето на своето "Аз"..Но как преминавам през това пътуване....липсата на пентакли,на заземеност, проява в истинският свят още липсва...Луната и Отшелника показват  състоянието на лутане и несигурност,на страх от това да погледна в себе си...страх от това да отрия истината за себе си...незнаене какво да  предприема...кошмарите,съпътстващи нощите ми.../може би е аналога на 9меч в подредбата ми от 9меч 9чаши 9пентакли/...8жезли е нетърпението ми да стигна до справедливостта по най-бързият начин...прибързване и неустойчивост на желанията за това...Сегашната ситуация 2чаши 9жезли Кралица чаши...Тук отново тотална обърканост...страх от това да се погледне истината в очите...,но комбинацията от вода и огън не дава резултат...Отчуждението и скриването от света са в основата на търсенето,а може би това е и грешката ми...Поглед в/у наличните непреходни Големи аркани Луната,Отшелника,Обесения показват все още лутане в състоянията ми и натрупването на опит,докато Справедливостта ,която вече е преходна карта указва  раздвижване и промяна на нещата...Справедливостта ми сочи,че трябва да потърся баланс м/у другите и мен...показва ми,че е време да се доверя на 6 меч...и ще следва по-светъл период от живота ми...,но трябва да преразгледам въпросът със саможертвата,която правя и да променя гледната си точка...Не знам дали тук трябва да разглеждам като двойка Отшелника и Обесения...които образуват Страшният съд...,но определено ще трябва да стъпя здраво на земята и мисля,че Справедливостта ще се погрижи за това...

Линк към коментар
Share on other sites

...Пиша отново тук не за да ви занимавам безкрайно със себе си,а защото наистина искам да разгадая този вид подредба..., направих  я отново за себе си тъй като нямам увереността все още да я направя за друг...надявам се и това да стане скоро... :)...Знам също,че тази подредба се прави по-рядко,но исках да видя как и дали ще покаже някакво раздвижване около мен...Та:

 

                         1+2 Асо Пентакли+Отшелник 

                         3.Жрец

                         4.Крал Пентакли

                         5.8 жезли

                         6.Господар

                         7.5 чаши

                         8.3 жезли

                         9.Светът

 

     Така,написах я,за да задам въпросите си...Освен,че виждам,че Отшелника твърдо си остава на позиция... :)...този път Луната е сменена от Асо Пентакли...силното ми желание все пак да се запозная с истинското ми Аз...Виждам появата на пентакли тук,но пък няма нито един меч...Прави ми впечатление и наличието само ма мъжки карти ...Но ми хареса линията Жрец 3 жезли Светът...вярата ми,че все пак ще успея да се справя с тази задача...заявяването като идея...,а оттук нататък трябва да следвам методичността и дисциплината на Крал пентакли...,да оставя прибързаността си в миналото...и  да действам логически...изваждайки мечовете,които бях оставила настрана... :)...

     И още един въпрос...при подредбата с 3 карти вече се ориентирам дали подредбата е проективна...тук,при Жрицата как да открием това...има ли позиция,по която да преценим сапунените мехури,които  сами си надуваме?!... :)...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

цеци,първата подредба която си пуснала,поне за мен е ''по-специална'',силно заредена.картите които ми се ''лепят'' от вчера и гледам,и гледам са:1+2 Луна ,Отшелник,9 жезли,Кралица чаши,Обесен,Справедливост-за мен подредбата показва едно тихо вътрешно поле,което все още не е определено за какво може да служи-за битка,за показност...ти си там,но без опит,с малко виждания по някои въпроси. вероятно познанията,прдположенията за станало и предстоящо те плашат,и си в застой.според мен това е дълъг период,но ти искаш да го скъсиш,но не смееш,или не знаеш как.

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

...Благодаря ти ,Меги:)!..Показност с този отшелник не мисля,дори напротив...За периода,в който се занимавам с картите никога толкова отчетливо не ми се е явявала Кралица чаши...,а сега -през последният месец непрекъснато...емоционалността изглежда ми пречи да видя нещата в истинският им вид....Аз мисля,че и първата и втората показват,че има неща,с които човек за момента не е дорасъл да се справи...има още много път да извървя и много уроци да науча...за себе си...,понякога дървото няма как да е с красива корона,защото коренът му боледува...А дали ще може да се излекува и дали ще имам смелост за това,времето с Отшелника ще ми покаже...Периода ми е адски разпилян и сбъркан ,аналитичното ми мислене е в блокаж,а оттам и незнаенето ми в каква посока да са действията ми/липсата на мечове във втората подредба/...В момента се чувствам адски уморена и неориентирана и ще ми трябва време да се събера,но знам,че колкото и време да ми трябва,ще се справя... Благодаря ти още веднъж...:)...

Линк към коментар
Share on other sites

''показност''- думата уж е точна ,а излиза не съвсем на място. сигурно подходящото обснение за нея е:яснота,ти си в булото на висшата жрица,сферата на луната,дъличината на отшелника-това е кралица чаши за мен,но важи за твоята подредба.

показността  е когато ще боравиш може би , като магът(отново сама ,но с подръчното,както е на картинката)...

 сетих се за пътя на глупака,той не е  номериран и не следва поседователноста на цифрите 1,2,3,4...22.но това може би трябва да  го погледнем в тема за големите аркани,или друга подходяща...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Какво се случва, ако 9-та карта не е Голям аркан - подредбата не се ли тълкува?

 

Според Хайо Банцаф - не, според мен - да. Говоря за него, защото той е автор на подредбата и е редно да се спомене.

Зависи каква е картата, но зависи и какви са другите карти.

Отново всичко е въпрос на карти, не на схизма.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Добре, как да преценя дали да продължа, това ме вълнува. В конкретната подредба последната карта е Крал жезли обърната. Бих продължила, защото останалите карти са, мога да кажа, снимка на момента/ситуацията.

Редактирано от Femme
Линк към коментар
Share on other sites

Добре, как да преценя дали да продължа, това ме вълнува. В конкретната подредба последната карта е Крал жезли обърната. Бих продължила, защото останалите карти са, мога да кажа, снимка на момента/ситуацията.

 

Ами това няма как да ти кажа аз, ти сама преценяваш дали да продължиш и дали си струва.

 

Много е важно дали картите ти имат опитност с подредбите. Няма как да се очаква, че ако нещо се прави за пръв път, картите ще бъдат адекватни. Близко до ума е, че и самите карти трябва да свикнат с новата геометрия на всяка една подредба. Затова трябва да бъдат приучавани и то с много опити, но без тези опити да бъдат считани за гледания.

 

Всяка една подредба, независимо дали от 9, 12 или 42 карти, трябва да бъде предварително разиграна. Най-малкото, защото при по-големи гледания, взаимовръзките между картите стават различни и могат да се тълкуват по хоризонтала, по вертикала, спираловидно, отляво-надясно и от дясно-наляво.

Трябва да се коментират ситуациите. Методологията в Таро гледанията, понякога е по-важна и от самите карти, защото твърде малко се говори и за смисъла на самите подредби.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

На няколко пъти пробвах тази подредба, но едва сега на 9-та позиция се появи Голям Аркан 

 

1. Луната

2. 10 жезли

3. 10 чаши

4. 6 жезли

5. 9 меча

6. 4 пентакли

7. 4 меча

8. Паж чаши

9. Умереността

 

Подредбата сякаш отразява емоционалното ми състояние, вътрешните страхове и напрежение. Притесних се от Паж чаши последван от Умереността ( Лилуа го определя като "луд с картечница" ). Още повече, че на 3-та позиция имаме отново карта от боя чаши - да не залитна в някоя крайност?

Акцентът, според мен, е в 3-тата карта - 10 чаши или стремежът към семейно щастие и хармония, който по Луната и 10 жезли е трудно, да не кажа невъзможно постижим.

Надежда ми дава 6 жезли като нарастващо влияние, ( 9 меча намалява ) - може би ще се появи възможност за разговор и изясняване на проблемите и ситуацията.

Външните влияния по 4 пентакли и 4 меча - спънки и невъзможност за действие, породени от външни обстоятелства. Закостенели модели на поведение, които трудно ще бъдат разчупени.

Ако на 8-ма позиция имаше друга карта, например някой пентакъл или меч, последван от Умереността, щеше да ми вдъхне надежда. Така, с Паж чаши на 8-ма, си мисля, че нещата може да излязат и извън контрол. В най-добрия случай ще има просто примирение и равнодушие.

Линк към коментар
Share on other sites

Публикувам и моята тъжна Жрица.

Ето какво става, когато Таро те нашамари, истината боли :)

 

1. 5 жезли

2. 8 чаши

3. Жрецът

4. 2 чаши

5. Страшният съд

6. 7 пентакли обърната

7. Паж жезли

8. 10 мечове

9. Ас жезли

Линк към коментар
Share on other sites

димитрина(може ли - Диме,Диде-да ти казвам?)

дава ти се шанс,време да подредиш света за който питаш.

преди време от теб се е искало да си в хармония,да си тиха,последователна,със присъствие което не е в някакви амлитуди ,нагоре,нагоре...трябвало е да укротиш поривите.дали е  правно да кажа, че не и е по нрав,срещу себе си е било да ходиш .

отново си поставена пред изпитание, имаш втори шанс.,кой е опрделил правилата,ти или друго нещо?аз така видях твоята подредба.

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

Диде, за предпочитане :)

Да си поразсъждавам малко и аз сега. Страхът, отказът от нещо, преди то да е започнало (5 жезли и 8 чаши), сублимират в изявата на 10 мечове. Това е като да апелираш за виновен сам на себе си. Има нещо като неясна идея за "продължение след края", нещо като изречение без точка. Има възродено желание за нещо, но аз поне не виждам да има на какво да стъпи. Край ли е, начало ли е...или един омагьосан кръг. Неясна ми е 7 пентакли обърната.

Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...