Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и пътуване


Recommended Posts

Здравей!

Според мен, ти самата не си на 100 % убедена, дали да пътуваш или не. Все още обмисляш, има нещо, което те разколебава по 9 меча или нещата не са докрай уточнени. Мисля, че предстои разговор по 6 жезли, който ще изясни ситуацията. Смятам, че пътуването ще се осъществи, но не в зададения срок - ще има известно отлагане. Умереността тук я виждам като забавяне, но също и като изглаждане на някакви противоречия.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам предложение за пътуване и хвърлих карти с въпроса

Ще се осъществи ли пътуването до 1 месец?

 

9 меча, 6 жезли, Умереност

 

Според мен в основата си има нещо, което пречи на това пътуване, въпреки силното желанието и емоцията, съпътстваща идеята за него /6 жезли/. Но Умереността на последна показва, че ще се случи или в срок извън зададения или при изпълнението на някакви условия.

Вие какво виждате в картите. Какво е това, което пречи на или забавя пътуването?

 

Много хубави карти като Таро. Радостното е, че не предопределят събитието, не го заковават. Нещата изцяло зависят от теб.

Емоционално си свързана с мястото и ако не е от минали спомени, то е просто защото намираш там красотата, към която се стремиш и която искаш да видиш. Тук времето не е указано, защото това е трайна тенденция личността да хармонизира самата себе си в търсене именно на онези духовни стремежи и желание за промяна, каквото само едно пътуване (навътре към себе си, и навън към любима дестинация), може да предложи. Това е разказано просто прекрасно от Умереността.

 

9 меча с Умереността отговарят на въпроса, кое пречи. Да уточня, става дума за практически неща, в случая пари. 9 меча - притесненията по намиране на средства, без това да наруши баланса по Умереността. 6 жезли е самото пътуване. А 6 жезли с Умереността е осъществяването му първо в самата теб и то това е правено мнооого пъти, т.е. често мислено си била там :)

 

Нямаш никакви пречки да отидеш. И ще отидеш.

Линк към коментар
Share on other sites

 

 

Имам предложение за пътуване и хвърлих карти с въпроса

Ще се осъществи ли пътуването до 1 месец?

 

9 меча, 6 жезли, Умереност

 

Според мен в основата си има нещо, което пречи на това пътуване, въпреки силното желанието и емоцията, съпътстваща идеята за него /6 жезли/. Но Умереността на последна показва, че ще се случи или в срок извън зададения или при изпълнението на някакви условия.

Вие какво виждате в картите. Какво е това, което пречи на или забавя пътуването?

 

Много хубави карти като Таро. Радостното е, че не предопределят събитието, не го заковават. Нещата изцяло зависят от теб.

Емоционално си свързана с мястото и ако не е от минали спомени, то е просто защото намираш там красотата, към която се стремиш и която искаш да видиш. Тук времето не е указано, защото това е трайна тенденция личността да хармонизира самата себе си в търсене именно на онези духовни стремежи и желание за промяна, каквото само едно пътуване (навътре към себе си, и навън към любима дестинация), може да предложи. Това е разказано просто прекрасно от Умереността.

 

9 меча с Умереността отговарят на въпроса, кое пречи. Да уточня, става дума за практически неща, в случая пари. 9 меча - притесненията по намиране на средства, без това да наруши баланса по Умереността. 6 жезли е самото пътуване. А 6 жезли с Умереността е осъществяването му първо в самата теб и то това е правено мнооого пъти, т.е. често мислено си била там  :)

 

Нямаш никакви пречки да отидеш. И ще отидеш.

 

Лиула, благодаря ти за страхотния анализ! :)

Редактирано от _Маги_
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Давам една обратна връзка от октомври 2013 г.

 

Ще замине ли Х за чужбина до 6 месеца? - 7 жезли, Светът, Рицар Жезли.

 

Да, замина. Последните две карти са красноречиви, 7 жезли свързвам с конкурсната част на нещата по заминаването, т.е. не е "романтично" заминаване, а става въпрос за поредица от кандидатствания, където има конкурентни ситуации с елемент на преодоляване - картата е и на първа позиция, нещата са замисляни много преди питането може би. А като цяло и питащият винаги е виждал себе си по-скоро навън, самата му нагласа е такава (тук Светът като състояние на духа).

Редактирано от Джи
Линк към коментар
Share on other sites

Давам една обратна връзка от октомври 2013 г.

 

Ще замине ли Х за чужбина до 6 месеца? - 7 жезли, Светът, Рицар Жезли.

 

Да, замина. Последните две карти са красноречиви, 7 жезли свързвам с конкурсната част на нещата по заминаването, т.е. не е "романтично" заминаване, а става въпрос за поредица от кандидатствания, където има конкурентни ситуации с елемент на преодоляване - картата е и на първа позиция, нещата са замисляни много преди питането може би. А като цяло и питащият винаги е виждал себе си по-скоро навън, самата му нагласа е такава (тук Светът като състояние на духа).

Благодаря за обратната връзка! Помня, че я дискутирахме тази комбинация.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Ще пътува ли жена в чужбина по работа, до 3 месеца - Папата, 9 жезли, Рицар жезли 

 

Тук се колебая, дали 9 жезли може да даде преход от Папата към Рицар жезли. Според мен има страх от промяна на статуквото ( Папата с 9 жезли ). Жената се придържа към познатото, сигурното и не е уверена в себе си, дали да рискува или не. Все пак смятам, че пътуването ще се състои.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще пътува ли жена в чужбина по работа, до 3 месеца - Папата, 9 жезли, Рицар жезли 

 

Тук се колебая, дали 9 жезли може да даде преход от Папата към Рицар жезли. Според мен има страх от промяна на статуквото ( Папата с 9 жезли ). Жената се придържа към познатото, сигурното и не е уверена в себе си, дали да рискува или не. Все пак смятам, че пътуването ще се състои.

 

Здравей,

моето мнение е, че 9 жезли стопира процеса, който сега е на ниво общи приказки и планове, но без да се навлиза в детайли (Папата). 

Отделно от това, Папата и Рицар жезли създават един отпор на желанието да се избяга и да се освободи психиката от настоящото положение. По първия аркан, може да е говорено за това с определени хора, за да се осъществи контакт, и съответно планировка. В момента се бърза, не се разграничават детайлите на процеса, което е видимо чрез наличните жезли, т.е. огън. 

Общо взето, търси се "спасение" (да кажем разрешаване на някакъв проблем) чрез нагласата навън да се търси източник, способен да го разреши. Същевременно има блокаж в самата личност, или идеята за такава. Няма осъзнаване (9 жезли). Тази карта хич не е приятна. Нито пък Рицар жезли може да предполага развитие в благоприятно очаквана посока.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Момичета, имам една комбинация, която не мога да проумея и ще се радвам да споделите мнение. Бях попитала, дали моя приятелка от чужбина ще ми гостува, понеже пътуването беше под въпрос - 5 пентакли, Кралица меча, 6 чаши. Аз по тези карти си помислих, че пътуването няма да се състои или най-малкото ще се отложи, нито базата е стабилна по 5 пентакли, нито крайния резултат по 6 чаши. В крайна сметка, всичко стана така, както беше планувано и се чудя.. Няма любовни драми тук, нито финансови затруднения по 5 пентакли. Единственото, което ми хрумва е картите да са отразили емоционалното й състояние - тъга и носталгия по 5 пентакли с 6 чаши.

Линк към коментар
Share on other sites

Таро често отразява, на въпроси свързани с предвидими от чисто човешка гледна точка неща и събития, карти, които по никакъв начин не могат да се категоризират под линията на коректни аркани за конкретния въпос. Но не мисля, че в твоята комбинация все пак става въпрос за това :)

6 чаши е отразила твоя копнеж и носталгия по миналото, което има да се осъществи. Кралица меч е картината на нещата, очертани в точна и ясна рамка. Имало е комуникация и действие, следующо. 

Редактирано от Димитрина_
Линк към коментар
Share on other sites

 

Ще пътува ли жена в чужбина по работа, до 3 месеца - Папата, 9 жезли, Рицар жезли 

 

Тук се колебая, дали 9 жезли може да даде преход от Папата към Рицар жезли. Според мен има страх от промяна на статуквото ( Папата с 9 жезли ). Жената се придържа към познатото, сигурното и не е уверена в себе си, дали да рискува или не. Все пак смятам, че пътуването ще се състои.

 

Здравей,

моето мнение е, че 9 жезли стопира процеса, който сега е на ниво общи приказки и планове, но без да се навлиза в детайли (Папата). 

Отделно от това, Папата и Рицар жезли създават един отпор на желанието да се избяга и да се освободи психиката от настоящото положение. По първия аркан, може да е говорено за това с определени хора, за да се осъществи контакт, и съответно планировка. В момента се бърза, не се разграничават детайлите на процеса, което е видимо чрез наличните жезли, т.е. огън. 

Общо взето, търси се "спасение" (да кажем разрешаване на някакъв проблем) чрез нагласата навън да се търси източник, способен да го разреши. Същевременно има блокаж в самата личност, или идеята за такава. Няма осъзнаване (9 жезли). Тази карта хич не е приятна. Нито пък Рицар жезли може да предполага развитие в благоприятно очаквана посока.

 

Давам обратна връзка по тази комбинация - пътуване нямаше. Предполагам, че ако на мястото на 9 жезли имаше активна, преходна карта щеше да е друго. В случая, както се казва - "много шум за нищо".

Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...