Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Изкуствен контрол над климата


Recommended Posts

Твърди се, че правителството на САЩ в тайно съглашение с Националното правителство (Новозеландия), регулярно използва самолети, за да пръска над населението с алуминий, барий и стронций, така че да отслабят човешката имунна система и дори човешката популация.

http://vbox7.com/play:f4b5152b

http://vbox7.com/play:7cbe518d

http://vbox7.com/play:7cbe518d

Линк към коментар
Share on other sites

Твърди се, че правителството на САЩ в тайно съглашение с Националното правителство (Новозеландия), регулярно използва самолети, за да пръска над населението с алуминий, барий и стронций, така че да отслабят човешката имунна система и дори човешката популация.

пак почна пръскането на абсолютни глупости над населението....

Линк към коментар
Share on other sites

Много е лесно да се отхвърли лесно. Както в баснята лисицата казала, че гроздето е кисело.

В крайна сметка,всеки решава сам за себе си на кое да вярва и на кое не. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Естествено, че всеки има право да избира. Все пак всеки е свободен на този свят. Никъде не съм твърдял обратното. :lol:

Иначе твърдението не е мое, просто представям информацията, такава, каквато съм я открил и съм извлякъл това, което ми се е сторило основното от филма. Това е само. :)

Редактирано от JMJ
Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup: Поздравления за статията, Божидар Зим!

За мен си остава необяснимо, следователно и неприето твърдението, че някой умишлино цели да причини масови злини на хората. Той хем е сред нас, хем е скрит от нас. Сякъш този мистериозен "някой" живее едновременно тук и на някакво друго,безопасно място, на друга планета ...

Линк към коментар
Share on other sites

Лично за мен концпирацията е неоспорима. Как иначе човек да си обясни проявления на властта като:

- войни и инвазии без никаква целенасоченост, без причина, само за пари и ресурси

- факта, че управниците на планетата са на ясно с това до колкото природата е умаломощена и въпреки това няма никакви действия от тяхна страна, с които дори леко бъде наклонено кормилото на развитие на индустриите в по-правилна, природосъобразна посока

- защо продължават да точат нефт, сякаш не знаят че до 50 години залежите ще са толкова оскъдни, че ще настане абсолютен хаос, безредици... дори по-сериозни войни за енергия

- не знам какво е обяснението на десетките умопомрачителни законови промени от сорта наа... ограниченията върху (редакт.) търговията с билки и добавки. Защо никой не знаеше за това преди няколко месеца? Как е могло нещо толкова важно да убегне погледа на световните медии?

- Ограниченията в комуникациите от сорта на т.нар. internet kill switches, ако сте чували... Последно видяхме такова нещо приложено в Египет, когато цялата държава остана без интернет и комуникация точно в момента, в който им бе най-необходимо. Защо мислите властта би причинила това на хората? Такова нещо тепърва се изгражда в Америка, нищо чудно и в европейските държави да сложат по едно.

Има много неща, които... не биха имали обяснение ако човек не се обърне към конспирацията. Просто няма причина за такива нечовешки жестокости, за такива ограничения, за толкова масово дезинфомиране на населението. Но всичко това е факт... властта си е власт. В момента алчността движи света, това е тъжната истина...

Редактирано от Sybilla
Линк към коментар
Share on other sites

Sybilla user_popup.png

Лично за мен концпирацията е неоспорима. Как иначе човек да си обясни проявления на властта като:

- войни и инвазии без никаква целенасоченост, без причина, само за пари и ресурси

- факта, че управниците на планетата са на ясно с това до колкото природата е умаломощена и въпреки това няма никакви действия от тяхна страна, с които дори леко бъде наклонено кормилото на развитие на индустриите в по-правилна, природосъобразна посока

- защо продължават да точат нефт, сякаш не знаят че до 50 години залежите ще са толкова оскъдни, че ще настане абсолютен хаос, безредици... дори по-сериозни войни за енергия

- не знам какво е обяснението на десетките умопомрачителни законови промени от сорта наа... ограниченията върху (редакт.) търговията с билки и добавки. Защо никой не знаеше за това преди няколко месеца? Как е могло нещо толкова важно да убегне погледа на световните медии?

- Ограниченията в комуникациите от сорта на т.нар. internet kill switches, ако сте чували... Последно видяхме такова нещо приложено в Египет, когато цялата държава остана без интернет и комуникация точно в момента, в който им бе най-необходимо. Защо мислите властта би причинила това на хората? Такова нещо тепърва се изгражда в Америка, нищо чудно и в европейските държави да сложат по едно.

Има много неща, които... не биха имали обяснение ако човек не се обърне към конспирацията. Просто няма причина за такива нечовешки жестокости, за такива ограничения, за толкова масово дезинфомиране на населението. Но всичко това е факт... властта си е власт. В момента алчността движи света, това е тъжната истина...

Съгласна съм с теб Sybila. За съжаление това което казваш е така.

Трябва да се промени ценостната система на хората. Да не е движещата сила алчноста.

Затова колкото повече хора повярват в това и видят, че имат и духовна страна нещата може да започнат и да се променят.

Линк към коментар
Share on other sites

Между другото.... След като темата е озаглавена Изкуствен контрол над климата, задължително трябва да се спомене ХААРП. Технология, която може би не е много популяризирана, но не само че съществува, но и има официални потвърждения за ефектите от нея.

И не обръщайте внимание на заглавието на клипчето... през по-голямата част се говори за това какво представлява ХААРП и как точно функционира.

Ако не друго, то поне е много интересно (=

Редактирано от Sybilla
Линк към коментар
Share on other sites

Лично за мен концпирацията е неоспорима. Как иначе човек да си обясни проявления на властта като:

- войни и инвазии без никаква целенасоченост, без причина, само за пари и ресурси

- факта, че управниците на планетата са на ясно с това до колкото природата е умаломощена и въпреки това няма никакви действия от тяхна страна, с които дори леко бъде наклонено кормилото на развитие на индустриите в по-правилна, природосъобразна посока

Има много неща, които... не биха имали обяснение ако човек не се обърне към конспирацията. Просто няма причина за такива нечовешки жестокости, за такива ограничения, за толкова масово дезинфомиране на населението. Но всичко това е факт... властта си е власт. В момента алчността движи света, това е тъжната истина...

Елементарен икономически закон е!

Че за какво друго да се водят войни, ако не за пари и ресурси?! От как съществува човечеството все е така - война за господство, за доминиране, за имане. А то се постига чрез войни, чрез физическо насилие най-вече. Определени хора искат да имат сега и веднага, ако може всичко - без мисъл за бъдеще и бъдещи поколения. Тъжно, но факт.

Тук, в този форум ценностата ориентация на хората е друга. Вярвам, че колкото и малки да изглеждат на фона на глобалното усилията им за един по-добър свят те ще дават плодове сега и за в бъдеще.

Линк към коментар
Share on other sites

Лично за мен концпирацията е неоспорима. Как иначе човек да си обясни проявления на властта като:

- войни и инвазии без никаква целенасоченост, без причина, само за пари и ресурси

- факта, че управниците на планетата са на ясно с това до колкото природата е умаломощена и въпреки това няма никакви действия от тяхна страна, с които дори леко бъде наклонено кормилото на развитие на индустриите в по-правилна, природосъобразна посока

Има много неща, които... не биха имали обяснение ако човек не се обърне към конспирацията. Просто няма причина за такива нечовешки жестокости, за такива ограничения, за толкова масово дезинфомиране на населението. Но всичко това е факт... властта си е власт. В момента алчността движи света, това е тъжната истина...

Елементарен икономически закон е!

Че за какво друго да се водят войни, ако не за пари и ресурси?! От как съществува човечеството все е така - война за господство, за доминиране, за имане. А то се постига чрез войни, чрез физическо насилие най-вече. Определени хора искат да имат сега и веднага, ако може всичко - без мисъл за бъдеще и бъдещи поколения. Тъжно, но факт.

Тук, в този форум ценностата ориентация на хората е друга. Вярвам, че колкото и малки да изглеждат на фона на глобалното усилията им за един по-добър свят те ще дават плодове сега и за в бъдеще.

Разбира се!

И аз винаги се стремя да се ориентирам преди всичко към позитивната страна... че промените тепърва предстоят, хубавото тепърва предстои. :rolleyes:

Просто мисля, че е важно всички да сме на ясно, че властта не е толкова невинна, колкото ни се иска; че конспирацията не бива да бъде отричана, защото това само ще отвори път на тези, които искат да доминират. Преди всичко, че съществуват много коварни и целенасочени дейности, които имат за цел да осакатяват, оглупяват и подтискат народите, превръщайки ги в по-съвършени машини за труд и консуматорство. Това е.

Ако сме на ясно с реалността, ще бъде по-лесно да и противостоим, или поне до толкова до колкото се наложи.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...