Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Небесната Паневритмия


Raphail

Recommended Posts

Когато нещо е от Бога Той винаги го потвърждава :hypocrite: . Картината е великолепна, много силно ми въздейства :3d_015: :3d_015: . Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Привет Елф,

направо ме обзе невиждано щастие, много благодаря! Не бих си позволила да излъжа, защото знам ,че Учителя Беинса Дуно ме вижда. Ще отговарям пред него. А колкото до клипа, това е любимата ми българска песен, още веднъж благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Прекрасно, благодаря Raphail!

Благодаря на всички, имала съм подобни преживявания и пожелавам на всички да усетят, че не сме сами.:sorcerer::angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен тази картина представлява Изворът-Бог, от него изтича могъщата всеподдържаща енергия. Това е служение,съединение, поклонение. Би могло да се нарече небесна паневритмия, но е повече. Това е самия контакт с Бога. Човешките души преди да слезнат на Земята застават Пред Великия Извор за да приемат поредната си мисия в предстоящото прераждане.....Христовия дух - лицето на Бога Сътворител.

Земната Паневритмия е нещо велико, свято. Контакт с Великата Ангелска Йерархия. Изисква пълна коцентрация, и вглъбяване. Съвършен ритъм, движение на красотата, предназначена е да създаде новата раса на ангело-човеците.

Редактирано от Светлина и Хармония
Линк към коментар
Share on other sites

Беше чудесно да прочета този разказ! :)

напомни ми, че скоро имах важен за мен въпрос, свързан с енергиите и се чудех кой може да ми отговори и тъй като отскоро задълбавам в инфото за Учителя, по време медитация, реших да го питам него. Той ми отговори много ясно, а изживяването беше много жизнено, слънчево, със синьо небе - бях много щастлива и той ми показа танцуващи хора в кръг, сред зелени поляни и слънчева светлина и ме прати натам hypocrite.gifyinyang.gif

Много силно изживяване, още е живо в съзнанието ми. rolleyes.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...