Jump to content
Порталът към съзнателен живот

22-24 май в Мадара - покана за XIX-ия младежки събор на Бялото братство


Recommended Posts

Преди няколко години се запазнахме с няколоко човека ,които пишат в Портала.Няма проблем да се организира една мала среща след Паневритмията,беседата или след обяда/около 14 часа/.Може на плататото,може и край хижата.Има и места за обичащите сок...под конника.

Линк към коментар
Share on other sites

Петър Ганев предпочете по това време да бъде на друго място .А и тези концерти се уговарят от по-рано.След концерта в Плевен /21.5.2011 г./ ще има и концерт в София /29 май/.Така пропадна и показването на 21 упражнения на Мадара.

Може би ,ако програмата на събора се подготвя през годината ,ще има възможност за повече интересни концерти и лекции.

Редактирано от solej
Линк към коментар
Share on other sites

Извинявам се на тези ,с които заедно се опитвахме да събираме материали за вестника ,който tтрябваше изцяло да е посветен на Мадарския събор.Това ни струваше доста усилия ,но се оказа ,че...вече такъв вестник няма .Всичките материали /текстове /са били за вестник ''Братски живот''.Няма нищо лошо в това ,но...ако бяхме предварително информирани.Но по-неприятното бе ,че материалите са били двойно повече и се наложило да бъдат отхвърлени голяма част от тях.Аз предоставих текстове за:окултно земеделие /изпитани от мен през годините/,за наряд за лекуване /с песни,молитви и формули/ и списък с най-необходимото за Рила/който е помогнал на много хора ,които нямат опит/.Ако това няма практическа насоченост и полза......Най-веселото бе,че част от броят бе на....Шуменската група.

Поради нежеланието си да наливам '' от пусто в празно '' и да не мога да изпълнявам ангажименти ,които не зависят от мен ,ще огранича писането си във форума до минимум.Ако някой има нужда от мнението ми ,може да ме намери лесно в нета.

Имам и един призив към по-''обикновените'' приятели.Той е:''Опитайте духовните неща около вас да се случват и благодарение на вас.Не е достатъчно само да искате ,а и да направите всичко по силите си /в рамките на коректността/,за да го получите.И не се залъгвайте само с привидно''братство ,единство.!''

Толкова от мен.Оставям Портала на спокойствие.

Редактирано от solej
Линк към коментар
Share on other sites

Solej, бях впечатлена от свиренето на квартета в Плевен.Истинско удоволствие е да гледаш и слушаш музикантите.Определено Петьр Ганев е много добьр виртуоз, не свири, а медитира.Перфектно борави с инструмента, не се чува обертон, само музика и хармония.Така взима форте и пиано звученето, че преливат.С лькчето свири и то с цяла дьлжина, наслада за окото.Перфектно аранжиране на музиката на Учителя.Второ поколение музикант, талант.Много одухотворени са всички от квартета, да не забравя и сопрана- Пламена.:3d_022::3d_047::3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...