Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Какви намеци правят момчетата на момичето което харесват ?


SweetKiss

Recommended Posts

. Докато неувереният мъж с липса на интуиция и вчувстване в женската психика почувства сърцето на жената/ите...

Прав си, Орлик. thumbsup.gif

Обаче, тя тази работа с интуицията - я стане, я не стане в близките 50-100 години biggrin.gif, когато по пътя на еволюцията хората започнат да се раждат с активно развита, а не латентна интуиция. Но, на този етап малцина мъже съзнателно работят върху нейното отключване и пълноценно използване и не можем да очакваме всички да бъдат щастливи чак, когато пробудят сетивата и съзнанието си. А дотогава какво да правят "спящите" - да чакат от самосебе си ли да стане? Затова, мисля, че най-малкото, което могат да направят, за да си помогнат при създаването на връзки - е като се престрашат поне да бъдат по-открити. Така ще дойде и освобождаването от страха и неувереността. Най-лесният път към близостта - е откритостта.

(Всичко това важи в голяма степен и за жените, които макар и уж надарени с повече интуиция /често в повечето случаи става дума за видоизменен майчински инстинкт и нищо повече/ би следвало също да поработят доста в сферата на интуицията и емпатията, за да вникнат в дълбочината на мъжката душа и да не гледат на мъжете само като на средство за постигане на сигурност и реализиране на майчинските си инстинкти.)

Линк към коментар
Share on other sites

Играта с влюбващия огън много черги е запалила и изгорила. Сърцата лесно се лъжат и подхлъзват. Флиртът е хубав, но обикновено кратък. После има разплакани очи, и много сълзи. Внимавайте с ловците на сърца, малки момичета и момчета.

Намеците са внимание което обикновенно се харесва, но трябва да е искренно. Проверявайте какво искат всъщност от вас, и бъдете наясно какво искате вие от другия. Защото който злоупотреби с Любовта скъпо плаща....но след време...

smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Защото който злоупотреби с Любовта скъпо плаща....но след време...

smile.gif

Абсолютно! Който си прави майтап с Ерос, после горчиво съжалява.

Линк към коментар
Share on other sites

Много сладка тема :3d_039:

обаче те малчуганите дето питат не знаят, че порасналите са по-неосведоми по принцип...

Линк към коментар
Share on other sites

Много сладка тема :3d_039:

обаче те малчуганите дето питат не знаят, че порасналите са по-неосведоми по принцип...

Каквото и да се каже, е вярно и невярно...

:3d_042:

Линк към коментар
Share on other sites

Един от начините да разбереш дали и тя те харесва е, дали се смее, когато говориш глупости.

Другото е невербалният език на тялото, когато ти говориш, дали тя е с лице към теб, полуобърната или е с гръб към теб и т.н. И все пак най-изразителни си остават очите.

Линк към коментар
Share on other sites

Намеците са интересно нещо, но някак си не мога да ги категоризирам като нещо сериозно.В смисъл това са боязливи, комуникации.Нещо като несигурност от страна на момчетата в случая.Зависи от конкретната ситуация.Но ми звучи всичко това като:"Страхувам се да се обвържа, защото ако ме изоставят" В ситуацията работата на момичето е да гради доверие, сигурност, да предразполага към стабилност.Но друг е въпроса дали това е поведение провокирано от реално отношение на момичето.Тогава поведението на отсрещния е на място.Друг е проблема, ако това е мисловен модел на поведение унаследен от семейната среда.Изобщо нещата не се намекват, те просто се случват.Това специално отношение към обекта, се връзва с поведение на загриженост, внимание в подходяща форма или действие. Стремеж за подпомагане на духовното израстване на другия.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичетата са различни и универсален начин да спечелиш сърцето на избраницата си няма.

Едни момичета предпочитат да бъдат ухажвани дълго и упорито и това да става пред повече свидетели.Няма да коментирам причината поради които го правят...

Други момичета предпочитат първо да създадат приятелство, което постепенно да премине в любов.На такива момичета не бива да се досажда,особено с изтъркани номера и натрапливо внимание,защото те държат да имат до себе си преди всичко приятел, с когото да могат да споделят.

Трети вид момичета хукват след момчето и след едно намигане.:)

Има още много модели на поведение,но не виждам смисъл да ги обсъждаме.

Все пак бих препоръчала на влюбените момчета да погледнат в очите на момичето - при хладен и пресметлив поглед, особено когато е съчетан с тънки устни като природна даденост, по-добре е да се откажат, пък ако ще и цветът на очите на момичето да е ангелски син.:3d_146:

И все пак - в любовта правила няма!:3d_049:

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

Тази тема е много забавна и детска ,но може и да не се гледа по детски на нея.

Когато аз бях момиче/защото вече съм млада жена/ хахха, винаги знаех кое момче ме харесва,поне така си мислех.Когато порастнах и се виждах с момчета от детството ми с изненада разбирах ,че някои от тях са ме харесвали ,а аз просто съм го тълкувала като някаква приятелска симпатия. Включително и по време на пубертета ,се оказва ,че мои най- добри приятели -момчета всъщност са имали много по- различни чувства от моите .Но всичко това разбрах след време като "голяма".

И това доказва ,че момчетата не са толкова лесни за разгадаване за момичетата.

Много пъти "любовните сигнали" се тълкуват погрешно от страна на момичетата . Както и обратното.Понякога хората просто говорят на различни езици.

Дори наскоро един мой приятел ми каза:Ти нали знаеш ,че доста си падах по теб преди ? И аз му казах ,"Не така и не разбрах дали наистина си падаш по мен " Хаххаха.

И все пак независимо дали става дума ,за момичета и момчета или за жени и мъже си мисля ,че много важна е емоционалната интелигентност между двама души. Иначе все едно са от различни планети .

Закачките и флирта започват още от детската градина ,та до голямо време както се казва. Не бива да се подценява играта ,забавлението от флирта и "любовната игра" и на най- малките . Тя съществува ,в това съм се убедила.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Любовта е толкова древна, че едва ли някой знае основни правила, намеци и пр. Всички, обаче, са се нарамили с тежката задача да конкретизират пътя до любовта, гадаейки за принципите й, та това да не ви е математика или друга наука?!? Един човек, който е открил своята любов в този живот ще ти каже своя начин, друг неговия и така ще получавате най-разнообразни съвети, напътствия и какво ли още не. Ако SweetKiss е момче, трябва да си намери своя начин, ако е момиче... пак същото!!!

Линк към коментар
Share on other sites

То от опитност бих споделила, че момичетата са по- смели в намеците си.Направо пристъпват към действия, времената са различни, всеки има различна култура да изяви какво го вълнува, какво чувства.Действията са най- разнообразни, спонтанни, проява на модели на мислене унаследени от семействата на момичетата.Дамите носят нещо в характера си или любов по линия на бащите си.Момчетата са по- пасивни, носят интелигентността и мъдростта на майките си.

Линк към коментар
Share on other sites

То от опитност бих споделила, че момичетата са по- смели в намеците си.Направо пристъпват към действия, времената са различни, всеки има различна култура да изяви какво го вълнува, какво чувства.Действията са най- разнообразни, спонтанни, проява на модели на мислене унаследени от семействата на момичетата.Дамите носят нещо в характера си или любов по линия на бащите си.Момчетата са по- пасивни, носят интелигентността и мъдростта на майките си.

Мнение на бъдеща свекърва!:D

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Какви намеци правят момчетата на момичето което харесват и какво правят за да привлекът вниманието и ? Има ли нещо което повечето момчета правят - поглед ,отношение,поведение и др? Става въпрос за момчетата на 15-16 години .

Палаво я поглъщат с поглед от главата до петите. :blink:

Линк към коментар
Share on other sites

В тая възраст когато хората не са много сигурни какво точно искат(от пубертета та до 25, поне аз до там съм стигнал и не съм се променил много), нещата са малко странни и "играта" е доста сложна.

Много важно да не се поднасяш на тепсия, иначе се губи интереса, май това важи и за 2-те страни(за жените не мога да знам де). Ако веднага започнеш да обясняваш чувства....край, нещата стават досадни. първо трябва да установиш контакт, най-добре базиран на доброто чувство за хумор, като обаче не трябва да преминеш в зоната на "приятелите" демек винаги си на няколко шамара разстояние, после се започва с много тънки намеци и нещата трябва да станат малко по-лични, най-добре да се направят няколко комплимента за нещо, обаче да са искрени(ако е за човек дето ти допада е невъзможно да не се измисли нещо), общо взето трябва да се покаже в каква светлина се вижда обекта, като обаче не трябва да излиза че ти си мн зле и затова си впечатлен от нещо, не се слагаш по-долу никога!

След това ако атмосферните условия са благоприятни се подхваща темата за гадженцата, дори и да ти е известно как седят нещата с човека отсреща се подхваща тая тема като се пита какво харесва и тн. Вече скоро след това се прави предложение за кино или нещо подобно и тн. По-младите може и със смс-и да се заиграят и така от един момент на татък нещата си стават от самосебе си.

Иначе забивките с непознати хора са доста по-сложно нещо, като увереността и естествеността са много важни иначе провала е гарантиран на 100%, като е хубаво на човек да му сече пипето и да покаже някакво наличие на остроумие(на една бира най-добре :) )

като целта е да се вземе телефона.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...