Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разнообразие в единството


Recommended Posts

Прочетох много интересни и задълбочени статии и сърдечно благодаря на автора им Мирослав Бачев за споделеното.

АУМ - ехо от звука на Сътворението

Базови понятия на индийската духовна традиция в учението на Бялото Братство

Тези статии ме вдъхновиха да пусна тази тема, в която да споделяме как под различни форми може да се изказват еднакви, красиви, позитивни, градивни идеи.

Линк към коментар
Share on other sites

Още една прекрасна и вдъхновяваща статия:

В търсене на единството - размисли за Седмия принцип на Паневритмията

Седмият принцип, по който е построена Паневритмията гласи:

“всички неща в природата са сродни, родствени, защото в основата им лежи единството”.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

http://www.svoizbor.com/2012/03/inelia-benz-for-bulgaria-part2/

това е интервю с инелия бенц, което прочетох наскоро и останах много впечатлена от тази жена и от връзката й с първоизточника. какво мислите за това? случвало ли ви се е някой да ви каже, че само вашето присъствие е достатъчно, за да му се оправят нещата? на мен ми се случи веднъж да бъда много нещастна и присъствието на един човек повдигна духа ми, даже вече не помня какво ми е казвал или правил, запомнила съм само това, че тя беше до мен и тъгата ми постепенно спадаше. мисля си, че това са хора, които в такъв момент /какъвто описах/ имат силната връзка с бог и прехвърлят божията любов директно върху човека до тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...