Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Карти Таро. Комбинации. 2


Guest Ивета

Recommended Posts

Исками се да обсъдим една комбинация, съставена само от мечове, за въпрос дали някой е влюбен ;) Крал меч 3 меч Рицар меч. Тук има голям проблем :) Всичко е само в главата. Прекалено обмисляне и париране на всяка новозараждаща се емоция и порив. Отричане, нежелание да изрази чувства, вътрешен конфликт. Тази 3-ка по средата на мен ми "говори", че този човек определено не е безразличен, но и не признава. Като резултат едно странно, дори инфантилно държание. Интересно е как твърдостта на краля - преминаващ през болката на 3 меч се променя (огъва) и превръща в ярост. Супер напрежение има тук.

"Има нещо гнило в Дания" :)

Колкото и странно да звучи или не, изясняване на ситуацията е имало, но тя е била едностранна.

Лично аз не бих тълкувала съчетание само от мечове за любов, това е скорошна история и има поне две засегнати страни. Хората живеят разделено и са обвързани или само единият, няма свободни хора тук.

За жалост, проблемите са финансови - поне като оправдания или поне пред самия себе си казваш - не мога, щото нямам пари, а причината е 3 меча - не можеш да направиш никакъв избор, поне на този етап. На мен това ми дава надежда. Но само с меча, категорични и обобщаващи тълкувания не се правят, нещата трябва да се успокоят.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Имам две комбинации и искам да ги споделя с Вас, касаят очаквания:).

Какво очаква един човек от мен - Асо пентакли, Кралица жезли, 6 мечове. Нещо да се изясни. От мъглата да стане ясно. Очаква осъществяване на нещо. Всъщност възможно е и да си мисли, че нещата имат някакво начало. Или аз да направя нещо.

Какво аз да очаквам от този човек - Отшелникът, 8 чаши, Крал чаши. В първия момент като ги видях си казах, това е човек огъващ се като риба. Плаващ по течението. Помислих си, че оставя нещо зад себе си и е готов да сподели нещо. Но всичко това ще е резултат от търсенето на отговорите в самия него.

Ще се радвам и Вие да споделите какво мислите.

Линк към коментар
Share on other sites

Намерения на някого към мен? 3меча Кулата 8чаши

Виждам, че се вихрите по тази комбинацияwink.gif.

Тези карти говорят за човека, за който си питала Sve.

Той е в криза има си лични проблеми човека, други проблеми. И тъй като питаш за него това може да засегне и теб и затова тези карти се падат и в твоите комбинации.

Жур, има логика в това което пишеш, но пак не ми се нарежда. Питах Таро как този човек ме възприема (в смисъл какво мисли за мен) и резултатът е още по-голям абсурд 10меча + Колелото + Дяволът.

Или съм сляпа, или Таро се шегува :)

Много са ми интересни тези две комбинации rolleyes.gif

Намерения на някого към мен? 3меча Кулата 8чаши

как този човек ме възприема (в смисъл какво мисли за мен) и резултатът е още по-голям абсурд 10меча + Колелото + Дяволът.

Тъй като са бая силни за обикновени работни отношения (макар и на мен понякога в нормален ден или взаимодействие да ми се падат)

си мисля дали няма някакви скрити сили тук като например новия шеф да е поставено лице, което да работи за сриването на нещата... и десет и три меча говорят за предателство, лъжи и думи или може би действия, които са забити в гърба ти. Та може тук да има някоя конспирация и подмолни действия, които още не са излезли наяве.

Чисто хипотетично де hypocrite.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички!

От доста време чета форума, но чак сега реших да се включа.

Бих Ви помолила, ако можете да ми помогнете с тълкуването на следната комбинация :)

Зададох въпрос: Как ще се развият отношенията между мен и даден човек и ми се паднаха 1.Колелото на съдбата; 2.Императорът; 3.Шест мечове;

Благодаря Ви! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички!

От доста време чета форума, но чак сега реших да се включа.

Бих Ви помолила, ако можете да ми помогнете с тълкуването на следната комбинация :)

Зададох въпрос: Как ще се развият отношенията между мен и даден човек и ми се паднаха 1.Колелото на съдбата; 2.Императорът; 3.Шест мечове;

Благодаря Ви! :)

Здравейsmile.gif. И добре дошла в нашия форум. Надявам се да ти бъде полезно всичко тук.

Най-добре е и ти да предлагаш свое тълкуване на картите, така по-лесно се учи.

Относно картите ти, имате трудни отношения с този човек, ако изобщо имате някакви, някакви затруднения също. Те отдавна са такива, периода не е малък. Мисля, че върви към изясняване или още по-голямо отдалечаване между вас. Ще има някакъв развой, но не знам дали ще ти хареса.

Затруднения също в комуникацията и не само там. Отделени сте, разделени сте по някакъв начин. Като да има пречки за развитие и то изначално. Само не знам имали ли сте досега някакви взаимоотношения. Възможно е и да очакваш някаква помощ от някой за развитието за което питаш.

Редактирано от Жур
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря много за отговора ти!

Наистина отношенията между нас са доста сложни. Намираме се в "любовен триъгълник" и този човек е третия.

Преди време една жена ми описа мъжа за когото ще се омъжа точно като него и след въпроса, който написах преди малко си зададох и въпрос дали наистина той е човека и ми излезе Паж чаши, 3 жезли и 10 пентакли, което вече много ме обърква и не мога да направя ясна преценка на нещата, затова се допитвам до вас!!!

Наистина Ви благодаря страшно много, че ми помогнахте с тълкуването, защото за мен тази ситуация става все по-сложна :)

Редактирано от silvana_64
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря много за отговора ти!

Наистина отношенията между нас са доста сложни. Намираме се в "любовен триъгълник" и този човек е третия.

Преди време една жена ми описа мъжа за когото ще се омъжа точно като него и след въпроса, който написах преди малко си зададох и въпрос дали наистина той е човека и ми излезе Паж чаши, 3 жезли и 10 пентакли, което вече много ме обърква и не мога да направя ясна преценка на нещата, затова се допитвам до вас!!!

Наистина Ви благодаря страшно много, че ми помогнахте с тълкуването, защото за мен тази ситуация става все по-сложна :)

Защо вярваш на някой как е описал даден човек, ами ако те е излъгала???

Така като гледаш тази комбинация на този въпрос как мислиш?

Линк към коментар
Share on other sites

Тази жена наистина умее да предсказва бъдещето. Всичко, което ми беше казала до момента (и не само на мен) се случи и когато почувствах нещо към този човек пак се сетих за думите и.

Според мен Паж чаши описва неговата личност, за 2та карта просто не мога в случая да я свържа със ситуацията, а според мен последната карта е благоприятна

Линк към коментар
Share on other sites

Тази жена наистина умее да предсказва бъдещето. Всичко, което ми беше казала до момента (и не само на мен) се случи и когато почувствах нещо към този човек пак се сетих за думите и.

Според мен Паж чаши описва неговата личност, за 2та карта просто не мога в случая да я свържа със ситуацията, а според мен последната карта е благоприятна

Този, когото очакваш...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще говори ли един човек с друг за конкретно нещо, засягащо друг човек - 9 пентакли, 3 меча, 4 меча. Според мен няма или се търсят начините как точно да се направи това, Обмисляне има, или все едно не ми се занимава. И обида някакво ми хрумва, че има в един от хората.

Причината за нещо - 4 жезли, Обесеният, 9 жезли. Съмнения, че нещо ще се случи. Но тук има някаква конкретна причина мисля, че е свързано с нещо по мъжка линия. Емоционални терзания като невъзможност да направиш нещо, нямаш силата, нямаш правилния подход, не знаеш как и от това не се чувстваш добре, обърнати гледни точки към много неща. Страх или невъзможност също мисля, че има.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще говори с 3 човек макар и да не му се иска, основата на подредбата е в 3 ката. Ще говори, за да се "свършва" според "говорещата" страна. Резултатът е очаквано кофти, но ще настъпи облекчение. В тази подредба има надежда, но няма грешни очаквания.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще говори с 3 човек макар и да не му се иска, основата на подредбата е в 3 ката. Ще говори, за да се "свършва" според "говорещата" страна. Резултатът е очаквано кофти, но ще настъпи облекчение. В тази подредба има надежда, но няма грешни очаквания.

Коя комбинация тълкуваш, че не разбрах това първо, и второ грешиш, няма какво да се свършва и да се облекчава. Тълкувай картите като такива! А, и нещо друго, къде видя надежда в тези карти, виж картите какви са.

И двете комбинации са свързани помежду си. Питах едно и след първата комбинация попитах и втория въпрос, защото според мен няма да се говори и исках да си изясня причината.

Исках просто да видя резултата от нещо, което вече е направено. Мисля, че съм яснаwink.gif.

Сега по картите, дори виждам нежелание за помощ, щото целта на първия въпрос беше това. Виждам и оттегляне, някой да е извън това, което става, да е извън нещото (това по 4 меча). Да няма нищо общо с това.

Все едно ти се отрязва главата още с питането, още преди човекът да е направил това, което е намислил и му се казва по-добре недей, не го прави, няма смисъл.

А емоционалните терзания идват от Обесеният, всичко е обърнато, света е обърнат наопаки. И общо взето в двете комбинации централни карти са 3 меча, 4 меча, Обесеният.

Редактирано от Жур
Линк към коментар
Share on other sites

Ще говори ли един човек с друг за конкретно нещо, засягащо друг човек - 9 пентакли, 3 меча, 4 меча. Според мен няма или се търсят начините как точно да се направи това,

Независимо от другите тълкувания, не мен ми прави друго впечатление.

Че няма да се случи нищо, ясно е.

НО, тук имаме 9 пентакли до мечове, какво е това. Това е да отпиеш от живата вода, тя да е наоколо, но ти да си жаден, много тежка ситуация.

Имаме обаче добра новина, ще се случи не по този начин, не сега и не както ние очакваме. 9 пентакли си знае.

В каква ситуация е питащият - той е Обесеният, не знае кое е Небе и кое е Земя. Е, когато разбере, 9 пентакли ще отключи каквото има да се отключва. Просто не е сега моментът.

Търпение.

Линк към коментар
Share on other sites

Отшелникът, Звездата, 6 пентакли въпросът касае финансово състояние.

По неочакван начин и път e възможно да се получи нещо. Хрумват ми няколко неща по тази комбинация - не знам дали изненадата не е свързана с нещо, което се мисли от дълго време, нещо което се обмисля. В картите не виждам помощ примерно от някой, значи касае само питащия. Като реализация на някаква надежда от дълго време. Интересно ми е как 3-тата е 6 пентакли и като тя да няма връзка с другите карти. Нещо много дълго и отдавна чакано с надежди ще изненада човека. Дори подарък от неочаквано място. Нещо на което дори не се вярва.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще се дава ли нещо в определен ден, касае пари - 5 чаши, Луната, 3 меча.

Все още не е решено. Луната затъмнява поне в момента. Неясно е, все още не е решено. Аз мисля, че няма да се дават по картите. Накрая виждам едно голямо разочарование.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще се дава ли нещо в определен ден, касае пари - 5 чаши, Луната, 3 меча.

Все още не е решено. Луната затъмнява поне в момента. Неясно е, все още не е решено. Аз мисля, че няма да се дават по картите. Накрая виждам едно голямо разочарование.

Луна и 3 меча- никога няма да я забравя тази комбинация- очакваш едно-то се слува съвсем друго , изневиделица нещо от типа " чак пък токова гадно не съм предполагала".Много болезнено...Не знам -казваш, че касае пари. Сигурно е така .....,но като че да има и онеправдани чувства, очакваня ,възползване ,безнадежност някава. Мнго болезнени карти, мнго болка има в тях и ...дано отговрът да е свързан само с пари.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

много интересна комбинация изтегли моя близка на въпрос: изневерява ли ми мъжът ми -

Кралица Жезли

Справедливост

Маг

Честно казано, не успях веднага да й отговоря, защото Магьосникът в последна позиция леко ме обърква...

Въпреки това смятам, че отговорът е не, тъй като основата, базата, върху която седи този мъж е жена му - Кралица Жезли и правилните (предполагам според обществото) норми и взаимоотношения между тях. Свободната му воля се развива върху това, което смята за справедливо и правилно в живота си...тя и връзката им в случая.

Честно казано не знам доколко се обичат, но тези карти ми говорят, че всъщност той държи и то доста доста дълбоко в сърцето си на нея.

Моля някой с повече опит да потвърди или опровергае усещането ми hypocrite.gifwhistling.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че отговорът е "да", а дали това е отплата за минали нейни прегрешения сега или в друг живот, не мога да кажа (визирам справдливостта) :) когато се появи кралица жезли в такова питане, то обиновено тя представя другата жена и "жезалът" в нея ( това е мое менение от опит с други комбинации)

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте и от мен.нова съм във форума-мислех още да чета и след това да се включа,но не се стърпях.имам един въпрос и ще се радвам да помагате.теглих 4карти в следната последователност:

1-какво чувства-смъртта

2-какво мисли-8 жезли

3-как възприема ситуацията-7 чаши

4-какво смята да прави-светът

изпадна и рицар чаши.а въпросът ми е какви са му намеренията към мен?

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте и от мен.нова съм във форума-мислех още да чета и след това да се включа,но не се стърпях.имам един въпрос и ще се радвам да помагате.теглих 4карти в следната последователност:

1-какво чувства-смъртта

2-какво мисли-8 жезли

3-как възприема ситуацията-7 чаши

4-какво смята да прави-светът

изпадна и рицар чаши.а въпросът ми е какви са му намеренията към мен?

I

Здравей и от мен.Аз също съм начинаеща ,но както ти казваш -не се сърпях да ти отговоря това което с незначителния си опит усещам от картите. Смърт+8 жезли+7чаши...Никави специални намерения няма към теб, има си други цели, други намерения.... не се вписваш за сега в многобройните му идеи за живота. Светът за мен е хбава какрта ,но в друг контекст и не на четвърто място.

П.С .И май и на двете мястото ни не е в този раздел,а в онзи- на начинаещите;).

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

много интересна комбинация изтегли моя близка на въпрос: изневерява ли ми мъжът ми -

Кралица Жезли

Справедливост

Маг

Честно казано, не успях веднага да й отговоря, защото Магьосникът в последна позиция леко ме обърква...

Въпреки това смятам, че отговорът е не, тъй като основата, базата, върху която седи този мъж е жена му - Кралица Жезли и правилните (предполагам според обществото) норми и взаимоотношения между тях. Свободната му воля се развива върху това, което смята за справедливо и правилно в живота си...тя и връзката им в случая.

Честно казано не знам доколко се обичат, но тези карти ми говорят, че всъщност той държи и то доста доста дълбоко в сърцето си на нея.

Моля някой с повече опит да потвърди или опровергае усещането ми hypocrite.gifwhistling.gif

Мисля, че да .... Няма случайно зададен въпрос ,Никой според мене ,не се събужда хей така просто и му хурмва да пита дали мъжът й и изневерява.Жената има повод от нещо си да го мисли.А Магът си е карта и на много добро словесно лавиране ,увъртане ,успиване , сртахотна дипломация и ДУПЛИмация . Да, и в обяснените но Вятър има много логика .Бих добавила ,че не само че го прави ,но и ще се опита да прехвърли вината на нея (съпугата си ) за това ,че го прави, което май не се мнгог различава от мнеието на Вятър.

Редактирано от frost
Линк към коментар
Share on other sites

благодаря за отговора,frost.и вече ще гледам да пиша в раздела за начинаещи:feel happy:но да попитам последно как тълкуваш картите?тоест с какво свързваш всяка?

Редактирано от twilight
Линк към коментар
Share on other sites

Кралица Жезли

Справедливост

Маг

Аз мисля по-различно от тълкуванията досега на тази комбинация. Изневяра няма.

Тази жена е ревнива, въобразява си разни неща. Всичко и е в главата.

Същата и план може да е измислила за разобличаване на мъжа и, това по Мага, само че там няма да открие нищо.

Момичета, представям си ако гледате на някой и се наложи да му кажете в очите това, дали някой изневерява или не и наистина няма изневяра, в какъв филм ще го вкарате, просто не ми се мисли.

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам две комбинации, които са свързани и които се случиха.

Ще се ходи ли на определено нещо в определено място до 2 седмици - Дяволът, 10 чаши, 3 пентакли.

Ще се пътували до някъде до 1 месец - 9 пентакли, Асо жезли, Колесницата.

Какво мислите по тях?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...