Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Вещи на Учителя


Recommended Posts

Всяка вещ, която човек ползва има своето символично и окултно значение в зависимост от своятасъщност и обработка. Следователно има и своето въздействие върху притежателя сии тези около него. Въздействието може да е и само благодарение на геометричнатаформа. Нещо във формата на квадрат въздейства с идеята за квадрат или кактоказват съвременните учени въздейства чрез торсионното поле на фигурата квадрат.

Тук бих искал да дискутираме какви вещие ползвал Учителя, как, какви изисквания е имал към тях, как те са оказваливлияние и т.н.

Например, ето първия въпрос.

Какъв часовник е ползвал Учителя, каквамарка, дали тази марка има значение и сега, какъв е бил по форма и функции?

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Антон Каро

Божидаре, задаваш много интересен въпрос. Искам да дойда и да ти стисна ръката, дори и само заради въведението, което си написал.

Срещал съм някои от вещите на Учителя, но, признавам, в него момент аз бях толкова шашардисан, че не си записах никакви подробности. Часовник не съм виждал.

А и самият човек, който ми ги показа, рече: "Аз нямам отношение към тези човешки икони".

Линк към коментар
Share on other sites

Е, няма ли кой да сподели. Поне някому е минало в главата нещо ценно. Защо не го напише.

Предметите са изключително важни. След като се оказаха пет предмета с магия вкъщи още повече си мисля така :)

Сещам се, че часовникът на Учителя е бил Патек Филип. От най-скъпите часовници днес. Защо точно него е избрал?!

Поне ми дайте линк към снимките на вещите на Учителя, а пък после ще се опитам да се оправя сам :)

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...