Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предвещание за нещо


Recommended Posts

Здравейте!

Напоследък ме мъчи една случка. С баща ми отиваме в Лопушанския манастир, близо до с. Чипровци. Като влизаме в църквата, аз посягам да си запаля свещта от тази на баща ми, но тя три пъти не иска да запали, изгасва... А два дни след това, ние отиваме в гр. Белоградчик и сред горите там потрошваме колата, защото местността е за джип, а ние сме с лека кола и се налага с джип да ни измъкнат от там.

Моля Ви, ако знаете нещо, го споделете!

Значи ли това нещо?

Линк към коментар
Share on other sites

Знам,че в църква, когато палиш свещ,не се пали от чуждите,а трябва да си я запалиш с кибрит/не запалка/.Когато палиш от чужда,все едно се свързваш и подкрепяш чуждата молба или това,за което е запалена от другия човек.Може би идеята е,че не бива да си свързваш енергията излишно с другите.Така че,като изключим това,че свещите са с ниско качество,можеш да си направиш сам/а извода...

Линк към коментар
Share on other sites

На всеки Великден, в православните църкви се носи огън от Иерусалим, от Божи гроб. Този огън на Великден всяка година се самозапалва и до днес това явление е необяснимо. В писанията се пише, че годината в която огънят не падне от небето в Божи гроб, значи Христос обръща лице от нас. До момента хиляди хора всяка година са свидетели на това чудо. Във всяка църква в кандилата този огън се поставя отново на всеки Великден. Ако искаш истински огън, попитай от кое от кандилата да запалиш първичен. Иначе свещите в църквите се палят една от друга, защото всяка по- предна е запалена от този огън. Фактически в църквата по друг начин не се пали.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Няма нужда да се свързваме с Ванга, за да мога да предвещая, че като влезеш в гората с лек автомобил, ще те вади джип.

Нищо не означава.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...