Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бебето не идва и непланирана бременност


Recommended Posts

  • Отговори 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Кристиян

Ръката носи най-достоверната информация, тя е "стигматична", и често има данни, които асткрологично липсват. Това е така, защото астрологията няма отношение към душата и съдбата на човека. Ръката показва това, което човек носи в себе си- дали ще го прояви, или не- това е вече друга тема, но що се отнася специално до децата- мога да кажа, че само след наличие на информация на всичките пет места по дланта може дса се каже дали мъж ще бъде биологичен баща на децата си. Най-често хиромантите се ограничават в изследването на меркуриевия хълм, и интерпретират вертикарните къси линийки, които са до т.нар. "брачни линии" за това, колко деца ще има човек, а това съвсем не е нещо достоверно.

Михайло, въпросът ти не е с повишена трудност. Може да станеш баща на 2-3 деца по много начини, освен чисто биологически, но по въпроса за децата, съвсем не е меродавно изследването само на единия от двамата- както с научни, така и с окултни методи на изследване, така че, много резервирано следва да се приемат подобни неща както от разни доктори, така и от разни астролози и ясновидци.

Линк към коментар
Share on other sites

Астрологията дава общи рамки и насоки. Тези рамки обаче именно с душата и кармата имат общо...

Линк към коментар
Share on other sites

Ръката носи най-достоверната информация, тя е "стигматична", и често има данни, които асткрологично липсват. Това е така, защото астрологията няма отношение към душата и съдбата на човека. Ръката показва това, което човек носи в себе си- дали ще го прояви, или не- това е вече друга тема, но що се отнася специално до децата- мога да кажа, че само след наличие на информация на всичките пет места по дланта може дса се каже дали мъж ще бъде биологичен баща на децата си. Най-често хиромантите се ограничават в изследването на меркуриевия хълм, и интерпретират вертикарните къси линийки, които са до т.нар. "брачни линии" за това, колко деца ще има човек, а това съвсем не е нещо достоверно.

Михайло, въпросът ти не е с повишена трудност. Може да станеш баща на 2-3 деца по много начини, освен чисто биологически, но по въпроса за децата, съвсем не е меродавно изследването само на единия от двамата- както с научни, така и с окултни методи на изследване, така че, много резервирано следва да се приемат подобни неща както от разни доктори, така и от разни астролози и ясновидци.

Линиите наръка се променят но само ако се промениш .Знам го от опит .А асролгията е точна наука и е огледало на душата за тоя който я познава.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

mihailo

Линиите на ръка се променят но само ако се промениш .Знам го от опит .А астролгията е точна наука и е огледало на душата за тоя който я познава.

Ако сравня информацията от двата източника по конкретния въпрос, по-скоро е така-онова което ми се дава астрологично съвпада с моето усещане, докато казаното от хиромантката не намери положителен отклик вътре в мен. Даже бях много изненадан и отрекох да е така.

Линк към коментар
Share on other sites

Хиромантското изследване дава много точна информация на въпросите дали(?) ще имачовек деца, колко(?) деца ще е спосолбен да "направи"/

Въпрос с повишена трудност: На мен хиромантка ми каза, че ръката ми показва да имам 2-3 деца, а астрологичната ми карта не показва нито едно дете, както и ясновидка ми каза, че деца няма да имам. Какво става в този случай?

Започваш да учиш и разбираш кога те пързалят.

mihailo

Линиите на ръка се променят но само ако се промениш .Знам го от опит .А астролгията е точна наука и е огледало на душата за тоя който я познава.

Ако сравня информацията от двата източника по конкретния въпрос, по-скоро е така-онова което ми се дава астрологично съвпада с моето усещане, докато казаното от хиромантката не намери положителен отклик вътре в мен. Даже бях много изненадан и отрекох да е така.

Лисата на планети не означава липса на деца не си създавай такава мисъл форма .

mihailo,

Имал съм слушане за тази Алена, но съм нямал честа да чета нещо от нея и не мога да коментирам.

Освен че е отличен астролог и номеролог е родена в 4 лунен ден и добре вижда незримото.сп.''Кармичен кръг''Освен това има добре разработени изразни средства и точно обеснява макар че не всеки е готов да приеме истината .

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

На скоро един напраднал дух писа в едно списание че децата не са дар от бога,а са последствие на нашите минали действия т.е. на кармата.Не съм съгласен напълно с нея в резултат на промяна нашата душа ние можем да заслужим да имаме деца но трябва да има изблик на любов и енергия за коренна промяна на самите нас.Който иска да прочете нещо за така наречените промивки които са препоръчвали древните кабалисти на безплодните жени.

Божественото е в нас с него трябва да свържем.

Ръката носи най-достоверната информация, тя е "стигматична", и често има данни, които асткрологично липсват. Това е така, защото астрологията няма отношение към душата и съдбата на човека. Ръката показва това, което човек носи в себе си- дали ще го прояви, или не- това е вече друга тема, но що се отнася специално до децата- мога да кажа, че само след наличие на информация на всичките пет места по дланта може дса се каже дали мъж ще бъде биологичен баща на децата си. Най-често хиромантите се ограничават в изследването на меркуриевия хълм, и интерпретират вертикарните къси линийки, които са до т.нар. "брачни линии" за това, колко деца ще има човек, а това съвсем не е нещо достоверно.

Михайло, въпросът ти не е с повишена трудност. Може да станеш баща на 2-3 деца по много начини, освен чисто биологически, но по въпроса за децата, съвсем не е меродавно изследването само на единия от двамата- както с научни, така и с окултни методи на изследване, така че, много резервирано следва да се приемат подобни неща както от разни доктори, така и от разни астролози и ясновидци.

Аз се занимавам  с хиромантия  като се променим ние и се промент

и линиите за себе си гледам само линията н

а съдбата която аз наричам линия на любо

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Привет mihailo,

Няма невъзможни неща. Ако човек носи в себе си богатство, което може да сподели с другите- винаги може да се научи да го сподели. Не знам кое състояние е по-тежко- да надживееш децата си като родител, или да не си опитал от родителството. Кармата е нещо, което не разбираме правилно в много случаи. Професията ми е такава, че смъртта е често срещано явление, а покрай нея волю-неволю ставам свидетел на множество гледни точки...Това, което към настоящия момент считам за най-разумно е това, да бъда благодарен на това, което имам или нямам. Когато след стотиците опити за искрено и излязло от същността ми "благодаря" имам една успешно отправена благодарност- тогава съвсем ясно и категорично сякаш от нищото излиза напълно ясно и обосновано разбиране за това състояние, за което сърцето ти е успяло да благодари от свое име, а не е делегирало устата и ума да произнасят благодарствени речи. В такова състояние се случва и още нещо обаче- придобива се ясна представа какво поражда това "равновесие", и какво може да наклони везните както на едната така и на другата страна- може да открие пътя, за който е бил убеден, че не съществува, може да разбере и това, че всъщност сам е забил пътен знак по този път, с надпис "забранено за Мен", или пък забит от други хора, с подобно съдържание...Това, сигурен съм, че изключително дефицитното сътояние на яснота, която в много случаи сякаш ни липсва в живота- липсва ни, защото спим и вместо да живеем- сънуваме.

Иначе, няма нищо лошо в това да опитате всички възможни начини, за да бъдете родител- независимо биологичен или не- когато нямате нищо, напредък е и това, да гледате децата на съседите някоя събота и неделя, ако имат ангажиент или нещо такова, и убеден съм- че ако сърцето Ви благодари за предоставената възможност, а не ридае за отнета възможност или право, ще имате с какво да ни изненадате след време.

Иначе, според мен, линиите на ръката са до голяма степен нещо второстепенно.- Те не определят формата- отразяват само протичането на енергията. Те наистина се променят- независимо дали човек съзнателно работи върху себе си или не- ако се сдобие с лош навик, този навик ще се "гравира", за да свидетелства за "делата му", както писанието се произнася- всичките ни житейски "дела" се записват, но освен осъдителрни присъти, има и оправдателни- дори и в човешките съдилища искреността се приема в полза на "подсъдимия", а колко повече умението на сърцето да благодари за това, което има или няма в определен момент, може да е в състояние да накара "кармата" да спре да води "протокола", и душата ни, като съдя на нашия живот, да извика съзнанието ни по-близко, и извън протокола да й каже тихичко- "дерзай, ето посоката"...

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Привет mihailo,

Няма невъзможни неща. Ако човек носи в себе си богатство, което може да сподели с другите- винаги може да се научи да го сподели. Не знам кое състояние е по-тежко- да надживееш децата си като родител, или да не си опитал от родителството. Кармата е нещо, което не разбираме правилно в много случаи. Професията ми е такава, че смъртта е често срещано явление, а покрай нея волю-неволю ставам свидетел на множество гледни точки...Това, което към настоящия момент считам за най-разумно е това, да бъда благодарен на това, което имам или нямам. Когато след стотиците опити за искрено и излязло от същността ми "благодаря" имам една успешно отправена благодарност- тогава съвсем ясно и категорично сякаш от нищото излиза напълно ясно и обосновано разбиране за това състояние, за което сърцето ти е успяло да благодари от свое име, а не е делегирало устата и ума да произнасят благодарствени речи. В такова състояние се случва и още нещо обаче- придобива се ясна представа какво поражда това "равновесие", и какво може да наклони везните както на едната така и на другата страна- може да открие пътя, за който е бил убеден, че не съществува, може да разбере и това, че всъщност сам е забил пътен знак по този път, с надпис "забранено за Мен", или пък забит от други хора, с подобно съдържание...Това, сигурен съм, че изключително дефицитното сътояние на яснота, която в много случаи сякаш ни липсва в живота- липсва ни, защото спим и вместо да живеем- сънуваме.

Иначе, няма нищо лошо в това да опитате всички възможни начини, за да бъдете родител- независимо биологичен или не- когато нямате нищо, напредък е и това, да гледате децата на съседите някоя събота и неделя, ако имат ангажиент или нещо такова, и убеден съм- че ако сърцето Ви благодари за предоставената възможност, а не ридае за отнета възможност или право, ще имате с какво да ни изненадате след време.

Иначе, според мен, линиите на ръката са до голяма степен нещо второстепенно.- Те не определят формата- отразяват само протичането на енергията. Те наистина се променят- независимо дали човек съзнателно работи върху себе си или не- ако се сдобие с лош навик, този навик ще се "гравира", за да свидетелства за "делата му", както писанието се произнася- всичките ни житейски "дела" се записват, но освен осъдителрни присъти, има и оправдателни- дори и в човешките съдилища искреността се приема в полза на "подсъдимия", а колко повече умението на сърцето да благодари за това, което има или няма в определен момент, може да е в състояние да накара "кармата" да спре да води "протокола", и душата ни, като съдя на нашия живот, да извика съзнанието ни по-близко, и извън протокола да й каже тихичко- "дерзай, ето посоката"...

:)

Който има повече ще му се даде който няма и това което има ще му се вземе.Те се променят всеки ден , мъртвите нямат такива виж в моргата.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

Няма невъзможни неща. Ако човек носи в себе си богатство, което може да сподели с другите- винаги може да се научи да го сподели.

да бъда благодарен на това, което имам или нямам

искрено и излязло от същността ми "благодаря"

ако сърцето Ви благодари за предоставената възможност, а не ридае за отнета възможност или право, ще имате с какво да ни изненадате след време.

Иначе, според мен, линиите на ръката са до голяма степен нещо второстепенно.- Те не определят формата- отразяват само протичането на енергията. Те наистина се променят- независимо дали човек съзнателно работи върху себе си или не- ако се сдобие с лош навик, този навик ще се "гравира", за да свидетелства за "делата му", както писанието се произнася- всичките ни житейски "дела" се записват, но освен осъдителрни присъти, има и оправдателни- дори и в човешките съдилища искреността се приема в полза на "подсъдимия", а колко повече умението на сърцето да благодари за това, което има или няма в определен момент, може да е в състояние да накара "кармата" да спре да води "протокола", и душата ни, като съдя на нашия живот, да извика съзнанието ни по-близко, и извън протокола да й каже тихичко- "дерзай, ето посоката"...

:)

Mога да дам много житейски примери около мен как семейства, отписани от официалната медицина, поради етикета "неспасяеми случаи" са се сдобивали с дечица и то техни биологично и то заченати и родени по нормален физиологичен начин. И това не са казуистики, щом само аз мога да дам достатъчно примери за подобни т.н. куриози. Няма място за отчаяние тук. И пътят е този, който посочва Кристиян по-горе. Няма невъзможни неща!!! Кармата е определяща дали в едно семейство ще има или няма деца, но да не се забравя, че има и надкармични закони, а той всъщност е един и той е водещ. И вярно е, че децата са дар от бога, но от т.н. лунен бог, строител на формите и дарителя на децата, повечето тук са наясно, но над него има и други нива и ако се успее да се докосне само дори човек до тях, всяка карма губи своята власт над него и само той решава дали ще има или няма деца. И кармата отива ... там, от където е дошла.

Линк към коментар
Share on other sites

И аз така мисля, наистина за много двойки е трагедия, но е ясно, че причина има за да не става. А когато едно нещо не става, то значи, че точно сега не трябва да стане и навярно е по- добре, че не става. Причините са различни, като повечето зависят от нас самите и ние трябва да ги разрешим. Разбира се понякога нещата не зависяг от нас а от този който е по-високо. И колкото и да е духовен човек, наистина е тежко и трудно да се приеме, защото когато искаш дете и то не ти се дава, болката е голяма.

Но навярно трябва да решим задачките си и тогава резултата ще дойде, стига да бъде волята Божия.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Нищо не се случва случайно,всичко си има първопричина.Всяка жена която се е родила като такава,трябва да роди,и не е толкова до Божията воля колкото до нас самите,и ни е лесно да се оправдаваме с "така е било писано" или когато боледуваме,пак нещо подобно,въпроса е да се разбере първопричината.

Линк към коментар
Share on other sites

Нищо не се случва случайно,всичко си има първопричина.Всяка жена която се е родила като такава,трябва да роди,и не е толкова до Божията воля колкото до нас самите,и ни е лесно да се оправдаваме с "така е било писано" или когато боледуваме,пак нещо подобно,въпроса е да се разбере първопричината.

Принципно сигурно е така, но поста ти звучи малко като оправдание "една жена трябва да роди-в нея са си причините ако има такива и толкова...в нас мъжете всичко си е ок...." или аз разбрах погрешно теб???

Линк към коментар
Share on other sites

Доказано страдащи от безплодие жени, са били оплождани успешно от друг мъж...

Днес жената неоправдано е посочвана като "безплодна", защото безплодието се среща толкова често при жените, колкото и при мъжете. Мъж с безупречна спермограма може да се окаже безплоден спрямо доказано плодовита жена...

На женсдкото съзнание му е нужна една единствена причина поради която жената да остане безплодна спрямо един мъж, а това се отнася със същата сила и спрямо мъжкото съзнание.

Мнението ми не се отнася за случаите на тежки органични поражения на репродсуктивните органи и при двата пола.

Линк към коментар
Share on other sites

Глупаво ще е ако се каже че за този проблем са виновни само жените,понякога проблема е в жената,понякога в мъжете а понякога и в двамата.

Линк към коментар
Share on other sites

Доказано страдащи от безплодие жени, са били оплождани успешно от друг мъж...

Днес жената неоправдано е посочвана като "безплодна", защото безплодието се среща толкова често при жените, колкото и при мъжете. Мъж с безупречна спермограма може да се окаже безплоден спрямо доказано плодовита жена...

На женсдкото съзнание му е нужна една единствена причина поради която жената да остане безплодна спрямо един мъж, а това се отнася със същата сила и спрямо мъжкото съзнание.

Мнението ми не се отнася за случаите на тежки органични поражения на репродсуктивните органи и при двата пола.

:3d_047:

Глупаво ще е ако се каже че за този проблем са виновни само жените,понякога проблема е в жената,понякога в мъжете а понякога и в двамата.

Тук вече съм съгласна.

Въпросите и отговорите ни относно даден проблем са е един пъзел, който трябва да се нареди за да бъде цял, пълен и красив.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 10 months later...

Може ли по някакъв начин високо обучен окултист /маг/ да причини безплодието по особенни лични интереси да кажем?

А може ли да причини безплодие на определен кръг от хора минали през вещите му ръце за относително дълъг период от време?

Не съм на ясно и за това питам можещите и знаещите хора от сайта?

Е, и аз не съм чак от знаещите, но отговорът явно се съдържа в постовете по-горе.

Обаче всеки поне донякъде обучен е наясно какво си причинява по този начин. Никакво земно благо не може да си струва.

Затова смятам, че по-голям процент от злините се причиняват неволно от енергийно силни хора ( в по-голямата си част жени), които дори не подозират способностите си. А всички ги имаме в някаква степен.

Нали помним: Внимавай да не ти се случи това, което си пожелаваш (или мислиш на / за другите.)

Линк към коментар
Share on other sites

Може ли по някакъв начин високо обучен окултист /маг/ да причини безплодието по особенни лични интереси да кажем?

А може ли да причини безплодие на определен кръг от хора минали през вещите му ръце за относително дълъг период от време?

Не съм на ясно и за това питам можещите и знаещите хора от сайта?

Е, и аз не съм чак от знаещите, но отговорът явно се съдържа в постовете по-горе.

Обаче всеки поне донякъде обучен е наясно какво си причинява по този начин. Никакво земно благо не може да си струва.

Затова смятам, че по-голям процент от злините се причиняват неволно от енергийно силни хора ( в по-голямата си част жени), които дори не подозират способностите си. А всички ги имаме в някаква степен.

Нали помним: Внимавай да не ти се случи това, което си пожелаваш (или мислиш на / за другите.)

Това за което пишете е доста неприятно за тези, които искат дете а поради подобна причина може да има безплодие.

Това е още един аспект, в който става дума за безплодие, освен кармата, болестите и другите обичайни причини...

Но сега се замислих и за нещо друго, че в крайна сметка зависи много и от енергията на тези към които е насочена тази енергия за безплодие, независимо дали е съзнателна или несъзнателна. Защото тя може да е много по - силна и въобще да не се усети, камо ли да има такива поражения!

Редактирано от Аделаида
Линк към коментар
Share on other sites

още един аспект, в който става дума за безплодие, освен кармата, болестите и другите обичайни причини...

Взаимодействията и присъствието на определени хора в живота ни са част от избора, при какви условия да се родим. Затова те са и част от нашата задача за решаване в този живот.

Не гледам драматично на тези неща. Като начало бих изхвърлила от употреба думата "безплодие". Тя е толкова категорична, че обрича на неуспех.

Всичко е възможно при определени условия.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Не гледам драматично на тези неща. Като начало бих изхвърлила от употреба думата "безплодие". Тя е толкова категорична, че обрича на неуспех.

Всичко е възможно при определени условия.

Да тази дума е доста крайна и категорична определено. И ти си дала отговора в едно изречение: Всичко е възможно при определени условия!!!

:thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Бебето не идва и непланирана бременност?

Неведоми са пътищата Божии!

Знам за много чудодейни забременявания,

както и здрави хора - нямат деца.

И виждам в тях едно съзнателно желание за деца, а подсъзнателно може би се страхуват - от грижите, безсънието, болестите, финансите, разделянето с един фриволен и удобен/луксозен начин на живот.

Прави впечатление, че такива жени хем се страхуват от голямата отговорност, хем четат за бебета, но на практика предпочитат да гледат Дисковъри Ченъл за зачеването, а не да помогнат на приятелка да разходи бебето= да натрупат личен опит и да им е по-лесно с тяхното бебе.

Това йогите му акзват карма йога - безкористна/безрезервна помощ

Веднъж ми идва на гости педагожка (няма деца, но иска) и пита сина ми (2.5г.) какво прави днес. А той мълчи, пи вода, изду бузи и направи фонтанче с вода, като леко я оплиска.

Тя за разпищя, обвини ме, че съм лоша майка, че само чета, а детето ми невъзпитано хайванче. И с е успокой, че няма деца, защото можели и те такива диванета да бъдат...

А то детето й отговори:

Ами в зоопарка видях камилата - тя така направи към мен, само че с плюнка, ама аз подскочих. :lol::3d_065:

Други пък се страхуват от обвързване - не могат да се престрашат да подпишат, ...а им се иска и понеже партньорът им не иска - те потискат това си желание.

Е, то и ние подписахме заради динозавърските разбирания на родата, но се постарахме на този ден да им покажем нашата любов чрез красота, естетика, богата трапеза, танци и веселие. Даже аз се очудих как с умиление хората си спомнят за свадбата ни. Преди го имах за архаизъм. Но сме подарили късче радост и щастие на всички тези хора.

Според китайската медицина има т.нар. "студена матка" - няма определена енергия в матката и бебе не може да се появи.

Има една книга, която е издадена 2006 от КИбея - една китайска леакрка, живееща в Канада -

"ЛУННА ПЪТЕКА ВЪВ ВОДАТА" - ДР.СЯОЛАН ДЖАО

тя дава много ценна информация за енергийте на жената и зачеването и менопаузата.

Редактирано от Viki3
Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Ето и една много хубава тема, която би помогнала при много двойки, които искат да имат деца, но не могат:

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=9450&pid=117501&st=0&#entry117501

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...