Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Невро Лингвистично Програмиране - НЛП


Recommended Posts

В 27.05.2006 г. at 22:51, Орлин Баев каза:

Разбира се че тук не си мерим ..., а просто споделяме. Аз никакъв НЛП програмист не съм, по-скоро обратното ... ! Благодаря ви, Донка, МИлкана и Безстрашни за постингите! Мир и Любов под небето. Make Love, not War!!! :) !

За НЛП - хубава система е, като махнем много от лингвистичната и програмистка термонология, която трябва буквално да се компилира и превежда от компютърно-линво език на хуманоиден от тази планетна система - в млечния път ... :) ! Американци, какво да ги правиш - като робото са - никакъв достъп до собствената душевност. Като отворя кой да е американски учебник по какво да е, все едно отварям нещо писано или за дамиис, или за роботозомбоводни хора ... Но, и те си имат мястото под слънцето!

В НЛП нищо не се споменава за енергийното състояние н а човека, който психо езиково трансформира(това е превод на термина на езика на човешките бозайници от тази планета, от този на техните силиконови по-големи и по- стойностни робо-братя) себе си или другите. Аз ако съм енергийно скапан, не мога да "програмирам" ни мислите, ни чувствата, ни действията, ни езика си, а какво остава за тези на събратята си. Дааа, НЛП е наистина добра система и наистина има много ценни неща в него!

А какво се прави когато сме енергийно скапани?

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

преди 1 час, Константина каза:

А какво се прави когато сме енергийно скапани?

Спортуваме и се зареждаме с енергия

Линк към коментар
Share on other sites

Опитвам се да открия енергийните "течове" - обикновено те са плод на някакви умо-построения, които ангажират и пилеят тонове емоционална енергия нахалост. 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

В 10.05.2017 г. at 16:07, Константина каза:

А какво се прави когато сме енергийно скапани?

В 11.05.2017 г. at 1:00, Донка каза:

Опитвам се да открия енергийните "течове" - обикновено те са плод на някакви умо-построения, които ангажират и пилеят тонове емоционална енергия нахалост. 

Мисля всеки съвременен човек трябва да изследва значението на думите . И като ги подбира , при изговор ,влияе на собственото си настояще .Не е нужно човек да е супер учен .Само трябва да намери какво е неговото тълкуване на някоя думичка за да я познава , и осъзнато .

 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...