Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Изказване на японската принцеса Каору Накамару за 2012г.


Recommended Posts

Видеото го имаше и с превод на български, но е изтрито. Предлагам ви английската версия, но в YouTube могат да се намерят и версии на други езици:

http://www.youtube.com/watch?v=XKZVpAT7EH0

Ще ми е интересно да споделите вашето мнение за това изказване? Вече какво ли не се чува за тази година :)

:yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че ще има трансформация на енергийно ниво.

Не се чувствам достатъчно подготвена, за да коментирам обстойно. По-скоро, споделям усещане.

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че ще има трансформация на енергийно ниво.

Не се чувствам достатъчно подготвена, за да коментирам обстойно. По-скоро, споделям усещане.

И аз така усещам. Четох и изгледах много материали в последните няколко години, сега само се вслушвам в усещанията си.

Линк към коментар
Share on other sites

Видеото го имаше и с превод на български, но е изтрито. Предлагам ви английската версия, но в YouTube могат да се намерят и версии на други езици:

http://www.youtube.com/watch?v=XKZVpAT7EH0

Ще ми е интересно да споделите вашето мнение за това изказване? Вече какво ли не се чува за тази година :)

:yinyang:

Споделям само личното си мнение и не задължавам никой да го приема.

Информацията дадена в първите 3 минути на интервюто не е нищо ново, среща се в книги на Друнвало Мелхизедек, а най-вероятно има и други автори, които говорят за 3те дена тъмнина преди премнаването в следващото измерение. (Нещо което е метафора, ако човек се замисли и в живота нощта е най-черна преди изгрева)

Според мен, ако има да се случват промени, те ще се извършат изцяло на ниво съзнание, спекулира се с датата Декември 2012 дори и тук. Съществуват хора, които вече са направили прехода в следващото измерение, съществуват и хора, за които сега именно са 3 те дена мрак и тъмнина (преживявайки такъв период в живота)...

От друга страна японската принцеса говори, че получава информацията си директно, че познава съществата в подземната цивилизация и че е разговаряла с извънземни...

Как може тя да е сигурна в това което казва, как можем ние да сме сигурни, че наистина се е случило така... няма как.

Дори да има най-искрени намерения и да предава наистина това, което е намерила като информация трябва да имаме предвид и да не забравяме, че всяка информация, може да е повлияна от собственото съзнание и ниво на развитие на субекта, който приема информацията, да бъде повлияна от неговия собствен ум, който при липса на рефрентни точки, на познати неща в това, което "вижда" като реалност може да промени възприятието наподобявайки го на вече известни му неща.

Доколкото знам клипа е свален от самите автори, най-вероятно са осъзнали, че повече ще нанесе вреда отколкото полза на хората.

Подобна информация изнесена от "принцеса" на Япония или която и да било друга известна личност привлича силно вниманието на обществото, както се показа и в социалните мрежи. Хората приемат информацията като от висша инстанция и започват да вярват.

Но според мен всеки трябва да се замисли и да разбере какво всъщност стои зад този клип и защо се появява от името на такъв човек, каква реакция се цели в обществото и на чии интереси ще служи - на светлите сили или на тъмните.

Според мен всяването на страх не прави чест на никого.

Помнете, че всеки един от нас има свободен избор и бъдещето ни си го пишем сами...

Линк към коментар
Share on other sites

Принцесата споделя информацията ,която има. За разлика от други подобни източници на прогнози ,аз не усетих посланието да носи заряд на страх и паника .

Намирам за много правилно казаното от Павли82 -"Помнете, че всеки един от нас има свободен избор и бъдещето ни си го пишем сами..."

Промяната е дело на всеки от нас .Работа е нужна. Ако някой иска да знае каква работа -ето някои мисли на Учителя по темата .

Поздрави

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...