Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

Сънувах следния сън .

Със майка ми влязохме във един магазин. Там имаше много хубави детски играчки .Тя хареса две кукли. Искаше да ги купи за моите деца.Те са големи ,но във съня ми са малки .Попита продавачката колко струват,но тя нещо започна да и се сопка и да се кара. Аз се възмутих , и и казах че е нетактична и нелюбезна . Толкова се ядосах че се събудих.

Някой може ли да ми разтълкува съня ?

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Сънувах, че един полицай иска да ме задържи без причина. Аз му се нахвърлих (наоколо имаше и други полицаи), нападнах го и го обгърнах (той си извади пистолета, а аз се мъчех да стоя така, че да не ме застреля, освен това му хванах пистолета и взех да го насочвам към него с цел сам да се застреля или аз да успея да насоча пистолета към него и да натисна спусъка ...). Не успях да го застрелям, но поне счупих пистолета.

В следващия момент ченгето се превърна в огромен щугер (по - малък от мен де), който гущер ме обгърна, а аз не можех да се освободя : обви ме до раменете - взе да ме стиска, хапе, драска...Бляк, кошмар.:( Рептил. :lol: Но утехата е, че рептилите ходят по юнаците. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Сиджей , може би ти искаш да направиш ''подарък'' на децата си, но вероятно силното желание на обичаща майка и един разум не са в едно мнение за тази постъпка(може да касае наследство,но може и изобщо да не е материалност).Иска ти се да ги поглезиш,или да си поглезена ти...(плах и скромен опит от мен) :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Сиджей , може би ти искаш да направиш ''подарък'' на децата си, но вероятно силното желание на обичаща майка и един разум не са в едно мнение за тази постъпка(може да касае наследство,но може и изобщо да не е материалност).Иска ти се да ги поглезиш,или да си поглезена ти...(плах и скромен опит от мен) :hmmmmm:

Много ти благодаря за тълкуванието.Наистина искам да им направя " подарък " - жилище , но както казваш - обичаща майка и разум не са на едно мнение.

Линк към коментар
Share on other sites

Видях дървото от съня си на 29 август 2010:

"Аз съм дете, по-скоро на 10 години, стоя на поляна, сигурна съм, че е високо в планината, защото около мен е пълно с гори. Много добре се чувствам и имам задача, поставена от някого. В краката ми има голяма книга. Аз знам, че тази книга е много важна. Вече е изписана наполовина. Поглеждам към листа и виждам всъщност как буквите сами се появяват. В момента се изписва списък. Нещо като задачи и аз знам, че имам поставена такава, да напиша 7-мата. Аз обаче се затруднявам и бърча вежди. В този момент някой ми казва със страшно благ глас: " Каква ще е 7мата задача? Помисли добре!". Аз вдигам поглед и виждам едно дърво, не много голямо, но много хубаво, не много високо, с много симпатични клончета с малко нови листа, като пролетно, обаче в началото на пролетта, което слага едно изсъхнало дърво върху друго. Аз пак бърча вежди, обаче изписвам една дума и търся дървото с поглед за неговото одобрение. То е зад мен на известно разстояние и засажда едно огромно дърво на една поляна, на която преди е имало гора, но е била изсечена, защото малко по-нататък се виждат следи от човешка намеса - релси на влак. Тогава то се обръща и ми казва не е тя, мисли пак. И аз мисля, мисля..."

Дървото се намира на Белинташ. Преди 1 седмица имаше заченки на листа, защото дърветата покрай него закриват слънцето и почти не е огрявано, но листата въпреки това ще се появят.

b4CffvYr.jpg

Редактирано от catch22
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Сънувах, че за президент на Щатите се е кандидатирал някакъв проповедник - патриот и много почтен човек, който е решил ако го изберат да води по - хуманна политика.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Преди време, доверявайки се на интуитивното си прозрение, казах че "кон" е събирателен символ на Ума. И интерпретирах два съня в тази посока. Тогава не се уповах на авторитет, както някои правят с Юнг да кажем. Повтарям, споделих интуитивна интерпретация.

Ето какво намерих току що казано от Учителя:

........

Следователно слушайте какво ви се говори отвън, но разчитайте на онова, което отвътре ви се тълкува. Ако не разбираш всичко, не трябва да се обезсърчаваш. Павел прие Христовото учение, без да го разбираше напълно. Когато гонеше християните, Христос го срещна възседнал на кон и му каза: “Савле, защо Ме гониш? Ако мислиш, че с коня, който си възседнал, т.е. с човешкия ум, можеш да оправиш света, ти си на крив път.” Павел видя голяма светлина и падна от коня си, след което стана ревностен последовател на Христа. Той отиде да проповядва Любовта даже между езичниците.

.........

Изглежда това принадлежи от символизма на Учителя. :) . Казано е в "Учителя за библията-том 2".

Сега ще си позволя да дам насока в тълкуването на този сън:

Сънувах следния сън .

Със майка ми влязохме във един магазин. Там имаше много хубави детски играчки .Тя хареса две кукли. Искаше да ги купи за моите деца.Те са големи ,но във съня ми са малки .Попита продавачката колко струват,но тя нещо започна да и се сопка и да се кара. Аз се възмутих , и и казах че е нетактична и нелюбезна . Толкова се ядосах че се събудих.

Някой може ли да ми разтълкува съня ?

Всички хора са дошли на Земята да служат на Бога и да се учат. Въпреки това те си играят с кончета и кукли и ако господарят им ги бие, те викат, оплакват се, че са нещастни. Ще кажете, че и Христа биха. Да, биха и Христа и Го разпнаха, защото си позволи да счупи куклите и кончетата на някои видни евреи. Те Го запитаха: “Как смееш да чупиш куклите и кончетата ни?” Той им каза: “Вие сте дошли на Земята да служите на Бога в Дух и Истина, а не да си играете с кукли.” – “Как смееш да нарушаваш стария ред на живота ни? Как смееш да въставаш против Мойсея? Кой Те е пратил на Земята? Не знаеш ли, че нашите кукли са свещени?” Като ме слушат да говоря, някои казват: “Днес Учителят разви такава теория, че колкото свещени идеи да имахме, всички те изчезнаха.” Това са свещените теории на куклите. Ако Учителят ви може да разруши една Божествена идея, сама по себе си тя не е Божествена! През колкото по-големи изпитания минава една Божествена идея, толкова повече тя расте и се укрепва. Божественото никога не умира!(99, с. 227)

От същата книга.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди време, доверявайки се на интуитивното си прозрение, казах че "кон" е събирателен символ на Ума. И интерпретирах два съня в тази посока. Тогава не се уповах на авторитет, както някои правят с Юнг да кажем. Повтарям, споделих интуитивна интерпретация.

Ето какво намерих току що казано от Учителя:

........

Следователно слушайте какво ви се говори отвън, но разчитайте на онова, което отвътре ви се тълкува. Ако не разбираш всичко, не трябва да се обезсърчаваш. Павел прие Христовото учение, без да го разбираше напълно. Когато гонеше християните, Христос го срещна възседнал на кон и му каза: “Савле, защо Ме гониш? Ако мислиш, че с коня, който си възседнал, т.е. с човешкия ум, можеш да оправиш света, ти си на крив път.” Павел видя голяма светлина и падна от коня си, след което стана ревностен последовател на Христа. Той отиде да проповядва Любовта даже между езичниците.

.........

Изглежда това принадлежи от символизма на Учителя. :) . Казано е в "Учителя за библията-том 2".

Сега ще си позволя да дам насока в тълкуването на този сън:

Сънувах следния сън .

Със майка ми влязохме във един магазин. Там имаше много хубави детски играчки .Тя хареса две кукли. Искаше да ги купи за моите деца.Те са големи ,но във съня ми са малки .Попита продавачката колко струват,но тя нещо започна да и се сопка и да се кара. Аз се възмутих , и и казах че е нетактична и нелюбезна . Толкова се ядосах че се събудих.

Някой може ли да ми разтълкува съня ?

Всички хора са дошли на Земята да служат на Бога и да се учат. Въпреки това те си играят с кончета и кукли и ако господарят им ги бие, те викат, оплакват се, че са нещастни. Ще кажете, че и Христа биха. Да, биха и Христа и Го разпнаха, защото си позволи да счупи куклите и кончетата на някои видни евреи. Те Го запитаха: “Как смееш да чупиш куклите и кончетата ни?” Той им каза: “Вие сте дошли на Земята да служите на Бога в Дух и Истина, а не да си играете с кукли.” – “Как смееш да нарушаваш стария ред на живота ни? Как смееш да въставаш против Мойсея? Кой Те е пратил на Земята? Не знаеш ли, че нашите кукли са свещени?” Като ме слушат да говоря, някои казват: “Днес Учителят разви такава теория, че колкото свещени идеи да имахме, всички те изчезнаха.” Това са свещените теории на куклите. Ако Учителят ви може да разруши една Божествена идея, сама по себе си тя не е Божествена! През колкото по-големи изпитания минава една Божествена идея, толкова повече тя расте и се укрепва. Божественото никога не умира!(99, с. 227)

От същата книга.

Много ми хареса как си намерил потвърждение на собствената си интуиция за тълкуванието на символа който представя коня :) ,

спомням си свой сън с един много буен черен кон, красив жребец, беше огромен, черен и лъскав, сякаш слънцето се отразяваше в него - съня го сънувах преди 2 години докато бях в чужбина и още в адаптационния си период. Странното е че усетих някаква доста силна емоция в съня, като че ли от самия кон се излъчваше чувство за настъпателност, сякаш изисква нещо, и дори лека заплаха, сякаш беше навлязал в твърде интимкни кътчета на душата ми и не можех да го спра.

Живеехме в къщата на приятели англичани, и общо взето в къщата имаше всякакви и много силни енергии. След като разказах съня си на мъжа домакин, той ми сподели че самият той има доста буни енергии и тъмна част от себе си, с която все още се справя и опознава и предположи дали не съм усетила тази част от неговата енергия...

А странното е, че на следващият ден, когато се опитвахме да си открием банкова мсетка, нещо по принцип невъзможно за чужденец, ако нямаш постоянен адрес в UK тогава имахме успех с една банка, на която видях същия кон от съня ми - черен жребец в поза с вдигнати във възгуха предни крака.

Линк към коментар
Share on other sites

Но ако може да споделя част от обърканите си сънища снощи. Само една част, защото подозирам, че кашата в галвата ми няма да даде добра картина на сънуваното.

Та в един град, където нямаше много сгради, а по-скоро само няколко ниски бараки, като в онези опустели американски градчета, имаше една жена, която продаваше риба. Исках си да си купя риба голяма колкото сафрид (имаше всякакви съдове с различни риби и по много) и докато тя ми я показваше, аз май щях да взимам целия пълен леген с риба - изведнъж сред малките риби в съда се появи голяма дълга заоблена дебела риба, такава не съм виждала, яростно се мяташе, а аз сякаш се уплаших и й казах на жената, че искам само малките :) странна работа. Май за първи път сънувам риба, от как съм дете не съм сънувала такова нещо.

Линк към коментар
Share on other sites

А странното е, че на следващият ден, когато се опитвахме да си открием банкова мсетка, нещо по принцип невъзможно за чужденец, ако нямаш постоянен адрес в UK тогава имахме успех с една банка, на която видях същия кон от съня ми - черен жребец в поза с вдигнати във възгуха предни крака.

HSBC?

Сега проверявам случайността. Защото следвайки я се озовах в Лондон и първата ми сметка беше в тази банка.

Линк към коментар
Share on other sites

да точно нея, озовахме се при невероятно мила служителка и нашия приятел англичанина гарантира за нас и пусна малко чар, моя приятел също и някак си тя направи нещо което не практикуват по принцип, довери ни се, дори на мен като домакиня ми дадоха по-висок клас карта :)

дали сънят ми просто не е отразил бъдещето, но опредлено имаше и още нещо... енергията беше много бурна, настъпателна и не знам как банката се връзва с тези усещания

Линк към коментар
Share on other sites

О.к. :)

Изглежда сега тука ще разшириме символизма на рибите. Защото тука един кон лапкаше рибки, и те случайно на брой бяха точно колкото тези, с които Христос хранеше хората в Библията. Тогава аз реших, че това е безсловесното знание, защото рибите са безсловесни същества, и поради една друга дълбоко "моя" причина. Бях написал стихотворение, в което битуваше следното стихче:

Душата на изстрадало Дете

е Извор с тъмна орисия.

И няма риба с хлипове зове:

"Господи, прости на тия!"

Тука съм имал в предвид Христос на кръста. И не само, но основно. Ако рибките говорят думите на Христос, те носят неговото знание...

Защо не избираш дебелата агресивна риба? Защото Мир Е Христос. :)

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

разбрах, така си и мислех, че ме е страх май от нещо, но не бях сигурна от какво, сега благодарение на твоето тълкувание си отговарям на въпроса...

Линк към коментар
Share on other sites

Тука сега искам да обявя нещо в публичното пространство, да съобщя какво се случва, докато си играеме още на кукли и кончета и зубкаме Юнг, пренебрегвайки богатството от Учителя.

Какво се случва с някои от тези,на които Христос им говори:

.................

В този момент се оглеждам и виждам, че цялата стая свети, все едно има пусната лампа. Започнах да се оглеждам по-задълбочено и видях, че аз осветявам стаята с очи, накъдето погледна, в определен периметър. После започнах да се чудя дали има светлина зад мен или всъщност аз виждам всичко пред мен осветено. Погледнах кучето ми, което спеше до мен на пода и него също осветих. След това се пипнах за главата и усетих, че е с много по-висока температура от обикновеното. Направо гореше. След това усетих, че мисля твърде много по въпроса, но докато си го помислих само и виждането ми в тъмнината изчезна и започнах едвам да различавам сенките на предметите. След като си пипнах главата разбрах, че и температурата се е уравновесила и е нормална. Нямах никаква болка или последици от това, нито изпитах и грам страх през цялото време на преживяното.

Това беше преди 4 дена. Опитах се да потърся в интернет информация за подобни изживявания, но не намерих.

Имаш ли представа какво може да е това?

...........

Имам представа какво се случва. :) . Това е човек от шестата раса.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди време, доверявайки се на интуитивното си прозрение, казах че "кон" е събирателен символ на Ума. И интерпретирах два съня в тази посока. Тогава не се уповах на авторитет, както някои правят с Юнг да кажем. Повтарям, споделих интуитивна интерпретация.

Ето какво намерих току що казано от Учителя:

........

Следователно слушайте какво ви се говори отвън, но разчитайте на онова, което отвътре ви се тълкува. Ако не разбираш всичко, не трябва да се обезсърчаваш. Павел прие Христовото учение, без да го разбираше напълно. Когато гонеше християните, Христос го срещна възседнал на кон и му каза: “Савле, защо Ме гониш? Ако мислиш, че с коня, който си възседнал, т.е. с човешкия ум, можеш да оправиш света, ти си на крив път.” Павел видя голяма светлина и падна от коня си, след което стана ревностен последовател на Христа. Той отиде да проповядва Любовта даже между езичниците.

.........

Изглежда това принадлежи от символизма на Учителя. :) . Казано е в "Учителя за библията-том 2".

Сега ще си позволя да дам насока в тълкуването на този сън:

Сънувах следния сън .

Със майка ми влязохме във един магазин. Там имаше много хубави детски играчки .Тя хареса две кукли. Искаше да ги купи за моите деца.Те са големи ,но във съня ми са малки .Попита продавачката колко струват,но тя нещо започна да и се сопка и да се кара. Аз се възмутих , и и казах че е нетактична и нелюбезна . Толкова се ядосах че се събудих.

Някой може ли да ми разтълкува съня ?

Всички хора са дошли на Земята да служат на Бога и да се учат. Въпреки това те си играят с кончета и кукли и ако господарят им ги бие, те викат, оплакват се, че са нещастни. Ще кажете, че и Христа биха. Да, биха и Христа и Го разпнаха, защото си позволи да счупи куклите и кончетата на някои видни евреи. Те Го запитаха: “Как смееш да чупиш куклите и кончетата ни?” Той им каза: “Вие сте дошли на Земята да служите на Бога в Дух и Истина, а не да си играете с кукли.” – “Как смееш да нарушаваш стария ред на живота ни? Как смееш да въставаш против Мойсея? Кой Те е пратил на Земята? Не знаеш ли, че нашите кукли са свещени?” Като ме слушат да говоря, някои казват: “Днес Учителят разви такава теория, че колкото свещени идеи да имахме, всички те изчезнаха.” Това са свещените теории на куклите. Ако Учителят ви може да разруши една Божествена идея, сама по себе си тя не е Божествена! През колкото по-големи изпитания минава една Божествена идея, толкова повече тя расте и се укрепва. Божественото никога не умира!(99, с. 227)

От същата книга.

Много ми хареса как си намерил потвърждение на собствената си интуиция за тълкуванието на символа който представя коня :) ,

спомням си свой сън с един много буен черен кон, красив жребец, беше огромен, черен и лъскав, сякаш слънцето се отразяваше в него - съня го сънувах преди 2 години докато бях в чужбина и още в адаптационния си период. Странното е че усетих някаква доста силна емоция в съня, като че ли от самия кон се излъчваше чувство за настъпателност, сякаш изисква нещо, и дори лека заплаха, сякаш беше навлязал в твърде интимкни кътчета на душата ми и не можех да го спра.

Живеехме в къщата на приятели англичани, и общо взето в къщата имаше всякакви и много силни енергии. След като разказах съня си на мъжа домакин, той ми сподели че самият той има доста буни енергии и тъмна част от себе си, с която все още се справя и опознава и предположи дали не съм усетила тази част от неговата енергия...

А странното е, че на следващият ден, когато се опитвахме да си открием банкова мсетка, нещо по принцип невъзможно за чужденец, ако нямаш постоянен адрес в UK тогава имахме успех с една банка, на която видях същия кон от съня ми - черен жребец в поза с вдигнати във възгуха предни крака.

Аз мисля че конят е вест , сила, победа . Както се е случило на следващия ден.

Линк към коментар
Share on other sites

Но ако може да споделя част от обърканите си сънища снощи. Само една част, защото подозирам, че кашата в галвата ми няма да даде добра картина на сънуваното.

Та в един град, където нямаше много сгради, а по-скоро само няколко ниски бараки, като в онези опустели американски градчета, имаше една жена, която продаваше риба. Исках си да си купя риба голяма колкото сафрид (имаше всякакви съдове с различни риби и по много) и докато тя ми я показваше, аз май щях да взимам целия пълен леген с риба - изведнъж сред малките риби в съда се появи голяма дълга заоблена дебела риба, такава не съм виждала, яростно се мяташе, а аз сякаш се уплаших и й казах на жената, че искам само малките :) странна работа. Май за първи път сънувам риба, от как съм дете не съм сънувала такова нещо.

Здравей Pavli82 ,

аз мисля че рибата е символ на духовно израстване .Също така сънят ти може да се тълкува и като някакъв шанс за напредък ,но ти си избрала " дребната риба " .Но също така пълен леген със риба може да означава и бременност .Мисля че ти най добре можеш да си го разтълкуваш .Това са само предположения .

Линк към коментар
Share on other sites

Преди време, доверявайки се на интуитивното си прозрение, казах че "кон" е събирателен символ на Ума. И интерпретирах два съня в тази посока. Тогава не се уповах на авторитет, както някои правят с Юнг да кажем. Повтарям, споделих интуитивна интерпретация.

Ето какво намерих току що казано от Учителя:

........

Следователно слушайте какво ви се говори отвън, но разчитайте на онова, което отвътре ви се тълкува. Ако не разбираш всичко, не трябва да се обезсърчаваш. Павел прие Христовото учение, без да го разбираше напълно. Когато гонеше християните, Христос го срещна възседнал на кон и му каза: “Савле, защо Ме гониш? Ако мислиш, че с коня, който си възседнал, т.е. с човешкия ум, можеш да оправиш света, ти си на крив път.” Павел видя голяма светлина и падна от коня си, след което стана ревностен последовател на Христа. Той отиде да проповядва Любовта даже между езичниците.

.........

Изглежда това принадлежи от символизма на Учителя. :) . Казано е в "Учителя за библията-том 2".

Сега ще си позволя да дам насока в тълкуването на този сън:

Сънувах следния сън .

Със майка ми влязохме във един магазин. Там имаше много хубави детски играчки .Тя хареса две кукли. Искаше да ги купи за моите деца.Те са големи ,но във съня ми са малки .Попита продавачката колко струват,но тя нещо започна да и се сопка и да се кара. Аз се възмутих , и и казах че е нетактична и нелюбезна . Толкова се ядосах че се събудих.

Някой може ли да ми разтълкува съня ?

Всички хора са дошли на Земята да служат на Бога и да се учат. Въпреки това те си играят с кончета и кукли и ако господарят им ги бие, те викат, оплакват се, че са нещастни. Ще кажете, че и Христа биха. Да, биха и Христа и Го разпнаха, защото си позволи да счупи куклите и кончетата на някои видни евреи. Те Го запитаха: “Как смееш да чупиш куклите и кончетата ни?” Той им каза: “Вие сте дошли на Земята да служите на Бога в Дух и Истина, а не да си играете с кукли.” – “Как смееш да нарушаваш стария ред на живота ни? Как смееш да въставаш против Мойсея? Кой Те е пратил на Земята? Не знаеш ли, че нашите кукли са свещени?” Като ме слушат да говоря, някои казват: “Днес Учителят разви такава теория, че колкото свещени идеи да имахме, всички те изчезнаха.” Това са свещените теории на куклите. Ако Учителят ви може да разруши една Божествена идея, сама по себе си тя не е Божествена! През колкото по-големи изпитания минава една Божествена идея, толкова повече тя расте и се укрепва. Божественото никога не умира!(99, с. 227)

От същата книга.

Благодаря за насоката , но не ми стана ясно какво означава според теб сънят ми ?

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за насоката , но не ми стана ясно какво означава според теб сънят ми ?

Определено означава, че не можеш да си контролираш емоциите. От жажда за уважение. И си готова да го изревеш и викът ти да раздере небесата.

И с това нищо не постигаш. От това, което е заложено у тебе.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за насоката , но не ми стана ясно какво означава според теб сънят ми ?

Определено означава, че не можеш да си контролираш емоциите. От жажда за уважение. И си готова да го изревеш и викът ти да раздере небесата.

И с това нищо не постигаш. От това, което е заложено у тебе.

А куклите какво означават?Това че майка ми иска да ги купи ?

Линк към коментар
Share on other sites

А куклите какво означават?Това че майка ми иска да ги купи ?

Toва е сиволизмът на Учителя. Майката е душата ти. Господ ти говори и ще ти ги счупи куклите.

Линк към коментар
Share on other sites

А куклите какво означават?Това че майка ми иска да ги купи ?

Toва е сиволизмът на Учителя. Майката е душата ти. Господ ти говори и ще ти ги счупи куклите.

Ама ние не успяхме да ги купим във съня ми?

Линк към коментар
Share on other sites

Но ако може да споделя част от обърканите си сънища снощи. Само една част, защото подозирам, че кашата в галвата ми няма да даде добра картина на сънуваното.

Та в един град, където нямаше много сгради, а по-скоро само няколко ниски бараки, като в онези опустели американски градчета, имаше една жена, която продаваше риба. Исках си да си купя риба голяма колкото сафрид (имаше всякакви съдове с различни риби и по много) и докато тя ми я показваше, аз май щях да взимам целия пълен леген с риба - изведнъж сред малките риби в съда се появи голяма дълга заоблена дебела риба, такава не съм виждала, яростно се мяташе, а аз сякаш се уплаших и й казах на жената, че искам само малките :) странна работа. Май за първи път сънувам риба, от как съм дете не съм сънувала такова нещо.

Здравей Pavli82 ,

аз мисля че рибата е символ на духовно израстване .Също така сънят ти може да се тълкува и като някакъв шанс за напредък ,но ти си избрала " дребната риба " .Но също така пълен леген със риба може да означава и бременност .Мисля че ти най добре можеш да си го разтълкуваш .Това са само предположения .

Благодаря ти Сиджей, да наистина и двете ти тълкувания за коня като сила, победа и вест, и за рибите - духовното израстване - сякаш ми звучат най-близко. Особено за рибите подозирах, че се страхувам от някакво предизвикателство, което е "голяма хапка за мен" или поне така съм си мислела...

:) Но днес заради решенията, които усетих и взех, намерих и си отговорих буквално какво е голямата риба и се радвам че в реалността рискувах и взех именно нея - отвори ми се много широк кръгозор и безкрайно поле от възможности да се развивам, много се радвам.

Идеята за бременност - сега се чувствам окрилена и именно изпълнена с много идеи (може би рибките в съда) как да прилагам онова, което най-много ми доставя удоволствие в живота и да съм полезна на хората :)

Линк към коментар
Share on other sites

Победа и вест, ги наричам "благовестие". Изявява се в предварително докосване до информация, която задължително се сбъдва. Разглеждам го като момент на единение на времето. Съзнанието е на две места едновременно?

Бог се характеризира с Който е Бил, Който Е, Който ще Бъде. Това е заложено в човека, защото Бог живее в него.

"Аз Съм Свят, а не человек. Бог възсред тебе".

И така някой си намира кончето и рисува картини на небето, друг дървото, а трети сънува седмица подред едно и също нещо, и то му се случва в действителност.

От моя гледна точка моментът на единение е извън времето.

Дали умът е кон, победа или благовестие, това се случва вътре в него.

Въпросът е кои са критериите и знаенето, че именно това, задължително ще се случи преди потвърждението му във времето?

Във връзка с това съм направил една прогноза за бъдещо духовно развитие, но има хора, тези въпроси не ги интересуват и тя беше изтрита. Като че ли имат база за сравнение и прогнозата ми беше приета като грешна, и то без никаква аргументация.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах следния сън .

Със майка ми влязохме във един магазин. Там имаше много хубави детски играчки .Тя хареса две кукли. Искаше да ги купи за моите деца.Те са големи ,но във съня ми са малки .Попита продавачката колко струват,но тя нещо започна да и се сопка и да се кара. Аз се възмутих , и и казах че е нетактична и нелюбезна . Толкова се ядосах че се събудих.

Някой може ли да ми разтълкува съня ?

Ще напиша това, което усетих.

Чуй човек, на когото се ядосваш. Не слушай само думите му, дори да са крайни, чуй ги и помисли над тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...