Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Кражба на физическо тяло. Възможно ли е?


Guest Системен

Recommended Posts

аз съм обсебена в мен има чужд човек , можете ли да ми помногнете да го искарам моля ви помогнете всеки който може да ми помогне да ми пише в скайп ,alex_baby1989

Линк към коментар
Share on other sites

И как установи, че в теб има чужд човек?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе да ви кажа как седят нещата при Шадринския. Явно ви е слабо познат.

 

Това е един човечец, който е успял троллската да открадне най-актуалните за началото-средата на 1990-те методи за психично въздействие, използвани в руските специални служби, а после под благовидния предлог, че в Русия го тормозят заради дарбите му, защото не искал да работи за службите (а лично той си е имал ош-беш с тях, че да научи тези ми ти фокуси, с които сега си вади хляба), идва през 1996 тук, в България и иска политическо убежище. Дават му го.

През 2001 гръмва скандал, че бил продавал свинска мас, смесена с кристална боя за яйца за някакво тибетско чудо-мазило и завлякъл с тази шарлатания хиляди лапни-шарани. Лежа в затвора три години, защото направи сделка със съда, а после започна да се величае като инкарнация на незнаен, но въпреки всичко много велик и силен тибетски гуру, както и като атлантски енерголечител.

Това последното да не го разправя нито на мене, нито на брат ми, защото по времето на Атлантида сме се прераждали все като магьосници в магическия народ Камуари, чийто език има елементи от доста днешни индоевропейски езици. Така например бях слушал преведен на "Атланстки" вариант на "Отче наш", който звучи като бърборене на малко дете, но не и като нещо понятно.

А в Атлантида от едно време нататък е имало различни езици.

Камуар е бил един от тях. Ето как звучи "Отче наш" на този език:

 

Bāðě ūŗ, ōū, ķâń-ēś Nāvī, dasvűśe nimi Ţū, dabī weł Ţū, ak-sīï Nāvē, ak-sīï Ovē. Nahū-næ wełau, ak-sīï mī otidvū ţākśuñī næśū. Ā ekspatō næ-di věźī poķvű ā ekspatō næ dip Ēźimastū. Ŕaðəġ Tū oe ā Zāŗtű, ā Żīű, ā Głāurru. Amē!

 

Това, което Шадринчо проповядва, поне според мене (а аз по отношение на вярата съм доста либерален - стига да не ми я натрапиш... Тогава става -> :3d_156: :3d_156: :3d_156: ) е чиста проба пси-секта. Нещо, което не бива да се допуска!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...