Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно - 2


Eлф

Recommended Posts

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Отговори 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

"Колкото по малко кредити, толкова по - добре. Да демонстрираш висок стандарт, а да имаш кредити и все едно да имаш надуваема кукла и да се хвалиш с редовен полов живот."

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Премиерът БОРИСов Обединител (кабинет III). Договор за добросъседство с Македония (може би сериозна стъпка към бъдещо обединяване - поне на духовно ниво, с югозападната ни съседка). Националисти на власт, националистите на мода (не само в Премиерство България). Една велика сила преди години извърши Аншлус на един полуостров. Два политически колоса (един на изток и един на запад) са в изострени отношения. Борят се за сфери на влияние. Дано да не избухне световна война, както през 1939 г. :D 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В 19.08.2017 г. at 1:35, Сингам I Шишман Асен каза:

Чували ли сте за човекът чудо Фидан?

Човекът чудо Фидан има "връзка с Бог". Той чисти всички негативни влияния и прави тройна огнена защита.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 Младеж води в квартирата си девойка и казва:
- Събличай се! 
- Ама чакай, ние почти не се познаваме. 
- Събличай се! 
- Недей така, запознахме се вчера, дори нямаме общи познати! 
- Адолф Хитлер знаеш ли го? 
- Да
- Айде събличай се тогава! ! !

Хитлер не е бил чак толкова лош човек. Най-малкото той е убил Хитлер.

Пак настана време за избори на нов политически лидер, и Вашият глас ще от решаващо значение. Ето кратка справка за трите основни претендента:
Кандидат 1 - Нееднократно е бил забелязван в компанията на кредитни милионери и бивши бандити. Физически нездрав. Имал е две любовници. Закоравял пушач. Изпива 8-10 мартинита всеки ден.
Кандидат 2 - Двукратно изгонен от работа. Има навика да спи до обяд. В училище е употребявал наркотици. Всяка вечер изпива бутилка коняк.
Кандидат 3 - Има бойни награди за мъжество и героизъм. Вегетарианец. Не пуши. От алкохолните напитки от време на време употребява само бира. Никога не бил замесен в подозрителни контакти с мафията, рецидивисти, пране на пари или други незаконни действия. Живее скромно.
Гласувайте по съвест за Вашия кандидат.
1._______
2._______
3._______
Благодарим Ви.
Списък на кандидатите:
Кандидат 1 - Франклин Делано Рузвелт.
Кандидат 2 - Уинстън Чърчил.
Кандидат 3 - Адолф Хитлер.

И Хитлер, и Сталин са герои. Що...Щото Хитлер е спрял Сталин, а Сталин е спрял Хитлер.

 

 

Редактирано от Сингам Книголюбеца
Линк към коментар
Share on other sites

Редактирано.

В контекста на горния ми коментар. Не харесвам Хитлер (ако че във връзка с него има неща, които са ме впечатлявали и съм намирал за позитивни). Имал е и позитивни качества, но кой ли няма. Хитлер е бил звяр, диктатор и човекомразец - спор няма. Не харесвам диктатурата. Но Хитлер поне ни е бил съюзник - това от българска гледна точка може да се отчете като позитивен факт. За повечко контрол съм в България, но не за чак диктатура. Като цяло съм либерален човек, демократичен и индивидуалист. Не защитавам Хитлер, но ще кажа, че...

Чърчилчо също е бил голям боклук и чудовище, макар и да е бил по - читав от Хитлер. На неговата съвест лежи смъртта на 10 милиона индийци (мисля толкова бяха горе-долу). Гаден алкохолик и българомразец. Предизвикал е изкуствен гладомор в Индия. В Дрезден английската авициация избива около 150 000 цивилни германци. В София летците му избиват деца с играчки бомби. Първият концлагер в света е британски. Идеята за избиване на индивиди, считани за непълноценни я е имало в Англия още преди Хитлер да бъде роден дори. Хитлер със своята нехуманна политика е нещо като кулминация на тази идея. За Хитлер някои пишат, че след края на войната е можело и над българите да ни подпука, понеже сме славяни. Това ми изглежда като глупост. Тогава се е пропагандирало, че сме роднини с хуните, а не славяните. Както и да е...Не защитавам дивотите на Хитлер, не харесвам зверската му радикалност, не одобрявам извращенията му, но от чисто българска гледна точка е бил изгоден за нас българите от други.

За Рузвелт не знам точно колко гаден е бил (предполагам по - добър от Сталин, Хитлер и Чърчил). Обаче знам, че принудителната кастрация на хора е въведена първо в САЩ, не в Германия. И янките имат много кирливи ризи (не само по време на ВСВ; има даже теори за отвличане на американски граждани и правене на разни експерименти с тях в по - ново време). Против съм и паметника на американските летци в България, и против паметника на съветската армия. Паметници на агресори нямат място в родината ни.

Относно Сталин - част от жертвите, които се приписват на германската инвазия в СССР всъщност са жертви на Сталиновия режим. Чудовище и той. Един от бащите на създадената в кръв и лъжи македонска нация. Враг български. Навредил не само на България, но и на таврийските и волжските българи. Когато се каже "Хитлер" се сещаме за геноцида над евреите, но масов тормоз над евреи (макар и поради НЕетническа причина, макар и много по - малък) е имало и в СССР! 

Чудовища разни - кое по - голямо, кое по - малко. За едни едно е било по - вредно, а за други - друго.

 

Редактирано от Сингам Книголюбеца
Линк към коментар
Share on other sites

Ако можеш да превръщаш водата във вино - би могъл да отвориш кръчма.
Ако можеш да превръщаш виното във вода - би могъл да затвориш кръчма.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ефесяни, 5 глава : 
22 Жени, подчинявайте се на своите мъже, като длъжност към Господа; 
23 защото мъжът е глава на жената, както и Христос е глава на църквата (като само Той е спасител на тялото)
.
Снимка на Манас Атмановски.

:3d_139::P

На някои силата им е разпределена по цялото тяло, а на други е концентрирана в едно място. ^_^;)

Редактирано от Сингам Книголюбеца
Линк към коментар
Share on other sites

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Реални надписи от шивашки магазин.

"Вересия давам през ден. Вчера дадох."

"Вересия давам само на 80-годишни, придружени от родителите си."

Линк към коментар
Share on other sites

Петте български медийни превода на фамилията на Jakub Swierczok: поляк, последното попълнение на ПФК Лудогорец (Разград).

а) Свирчок

б) Сверчок

в) Свиерчок

г) Шверчок

д) Швиерчок

Линк към коментар
Share on other sites

Удоволствието убива човека. Има човек - има проблем, няма човек - няма проблем. Тоест, удоволствието води до липса на проблеми.

Има удоволствие - няма проблем, няма удоволствие - има проблем.  Има просветление - няма проблем, няма просветление - има проблем.

Следователно удоволствията са път към просветление. Просветлението е щастие, което означава, че и удоволствието е щастие.

^_^

Линк към коментар
Share on other sites

1 ----не удоволствието , а удоволстването . Т.е. всяко нещо което не е в мярката си , уврежда .

2----,,- Има човек - има проблем, няма човек - няма проблем " не е вярно , защото не човека а желанието създава проблеми . Нали и животните имат проблеми ?

:3d_059:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Балдуин Фландърски. Потомък на прадядо му (на не знам си коя степен) Балдьо и прабаба му (на не знам си коя степен) Ина. Прадядо му Балдьо бил велик боил, който не искал да се откаже от тенгрианството и по време на насилственото покръстване от страна на княз Борис-Михаил I, забегнал с жена си и децата си във Фландрия. :D 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...