Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Упражнения за здравето и други:)


Recommended Posts

Здравейте! Може ли някой да ме насочи откъде мога да намеря видео с упражненията за здравето и с упражненията за духа и тялото - не знам дали точно така се водят - това са тези упражнения, при които се казват едни формули? Благодаря ви предварително и хубав ден!

Линк към коментар
Share on other sites

Петте тибетски упражнения, формули не се казват, но са упражнения за духа и тялото

Няма да давам линк, защото ги имам преведени в блога си от книгата на Питър Келдър "Изворът на младостта - древният секрет на тибетските лами"

да не излезе, че си правя реклама. 

Но можеш да ги потърсиш в гоогле-то, има ги и на други места места

 

Също така ставната гимнастика на Норбеков, също е за духа и тялото, но без изговаряне на  формули

, усмивката и доброто настроение е неговата формула

Редактирано от mvm
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Петте тибетски упражнения, формули не се казват, но са упражнения за духа и тялото

Няма да давам линк, защото ги имам преведени в блога си от книгата на Питър Келдър "Изворът на младостта - древният секрет на тибетските лами"

да не излезе, че си правя реклама. 

Но можеш да ги потърсиш в гоогле-то, има ги и на други места места

 

Също така ставната гимнастика на Норбеков, също е за духа и тялото, но без изговаряне на  формули

, усмивката и доброто настроение е неговата формула

 

Все пак, едно уточнение - Учителят нито е препоръчвал тибетски упражнения, нито е препоръчвал и Норбеков.

 

В една съседна тема, има извадени, а на някои места и онагледени упражнения от Словото на Учителя. За нея тема, отново, благодарности към alma9.

 

Могат да се погледнат и Дихателни упражнения.

 

Светлина и Благост!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

 

Здравствуйте а какие упражнения вы считаете с духовной точки зрения самыми сильными???

 :)зависит от духовной точки зрения

Според мен , упражненията утвърждаващи любовта между хората .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...