Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща на Портала - 2013 година


Recommended Posts

Последно - Елена или Трявна? И на двете места планината е много красива, аз нямам предпочитание.

Разгледах офертите (вярно по диагонал, защото съм много заета напоследък), като че ли най-подходяща ще бъде тази вила. Или по-точно три вили в един двор, защото не е ясно колко човека ще бъдем и според бройката хора можем да вземем примерно само 2 от къщите или пък, при повече желаещи, всичките три :)

Кажете и вие какво мислите.

Линк към коментар
Share on other sites

Последно - Елена или Трявна? И на двете места планината е много красива, аз нямам предпочитание.

Разгледах офертите (вярно по диагонал, защото съм много заета напоследък), като че ли най-подходяща ще бъде тази вила. Или по-точно три вили в един двор, защото не е ясно колко човека ще бъдем и според бройката хора можем да вземем примерно само 2 от къщите или пък, при повече желаещи, всичките три :)

Кажете и вие какво мислите.

 

Диана, определено твоето предложение досега ми допадна най-много.

Освен, че събира повече хора, по-широко е, и как да кажа, възможност за повече лично пространство.

А има и басейн, дано времето да позволява и плаж :)

Линк към коментар
Share on other sites

И аз съм за предложението на Диана. Мисля си, не е лошо и някой мъж да има с нас, ей тъй, да ни краси... Всеки е добре дошъл.

Линк към коментар
Share on other sites

Тази къща с басейна в Елена ли е ? Аз нещо вече се обърках , хаххахаха.

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля че преди да решим "къде" и "кога", първо трябва да разберем "колко"!

 

Горе-долу времевите рамки са поставени, в общи линии и местата са набелязани, но преди да се спрем на конкретна оферта трябва да се уточним за човешкия пълнеж, а след това да избираме място и капацитет на базата :).

 

Та, с мен имаме един сигурен, според офертите, но остават още или 11, или 23, човека, за да можем да оползотворим наличните ресурси.

Линк към коментар
Share on other sites

Прекрасна идея, много ми допада, толкова ми е домъчняло за Вас....ще направя всички възможно за да присъствам, за мен 24-26 мвай не е удобно, но няма да се съобразявате само с мен я!!! виж началото на Юни ми допада...Донче, снимките ти от мнение №4 в темата мнооого ми харесаха!!! Къде е това!

Хора на мен много би ми допаднало този път да е някъде край морето, там изгревите са много красиви, а и на планина вече сме били! За съжаление сега съм силно ангажирана и няма да мога да се включа организационно, но с радост ще приссъства, стига да съм в страната!

Линк към коментар
Share on other sites

Прекрасна идея, много ми допада, толкова ми е домъчняло за Вас....ще направя всички възможно за да присъствам, за мен 24-26 мвай не е удобно, но няма да се съобразявате само с мен я!!! виж началото на Юни ми допада...Донче, снимките ти от мнение №4 в темата мнооого ми харесаха!!! Къде е това!

Хора на мен много би ми допаднало този път да е някъде край морето, там изгревите са много красиви, а и на планина вече сме били! За съжаление сега съм силно ангажирана и няма да мога да се включа организационно, но с радост ще приссъства, стига да съм в страната!

 

Привет, Ани :)

И твоята идея е ок, аз лично нямам претенции къде, за мен е без значение мястото, стига да е приемливо като други опции. Другите да кажат. Та така.

Линк към коментар
Share on other sites

:) Морето, разбира се, също е вариант - единствената причина да се насоча към еленския балкан беше относителната му равноотдалеченост от София, Варна и Пловдив.

Линк към коментар
Share on other sites

Имам питания:

Кой ще е с кола от София ?Транспортът е много важен.Избирайте така,че до мястото да има един автобус.

Знаят ли за срещата Креми и Орлин,Диди?

Донче,може ли темата да се сложи някак на показ на главната страница на форуми,защото аз например я видях по случайност, нали сега не се виждат активните теми,както по-рано.

Линк към коментар
Share on other sites

Идеята за морето на Аделаида много ми допадна.Изгревите там са несравними с другаде.Определено си заслужава.

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен.

Здравей Мария :) изключително приятно ще ми е да се видя отново с всички ви. За съжаление не мога да го планирам към момента и не мога да кажа нищо със сигурност. По тази причина, не взимам участие в дискусията, ако успея да присъствам ще дойда където и когато изберете. Ако е край морето, определено ще ми е по - удобно, но тъй като повечето хора, които със сигурност ще присъстват, са от вътрешността на страната, сигурна съм  ще изберат най - удобното за всички място. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Следя темичката с интерес, но до средата на юни няма как да мърдам от София за повече от 1 ден.

 

Ако решите за нещо по-нататък,

 

ще се включа с удоволствие. Засега ви пожелавам успешна организация.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, аз също харесах идеята за море, тъйкато не сме били досега, а и наистина прекрасни изгреви. Сетих се за уникалното място Иракли.

То е по-диво и близо  до природата същевременно има и всички условия, на 30 км от Несебър, винаги можем да прескочим до там и да влезем в цивилизацията. Ето какво намерих за Иракли :http://www.rooms.bg/bungala-irakli-iraklii.html

Линк към коментар
Share on other sites

А ето и къщите за почивка в Емона, място много близо до Иракли. http://www.bgvakancia.com/offer/4612/ Също трябва да се разучат цени и ако на всички им допада идеята да се попита за свободни дати.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще се постарая да дойда, макар че изчаквам да се изясни един друг ангажимент за конкретната събота и неделя, за да потвърдя категорично и ще дойдем сигурно семейно.

Иначе море или планина - като че ли планината е по-подходяща за такъв вид срещи, но нямам нищо против и морето, дори ми е по-близо. Само се чудя на 1-2 юни дали няма да е започнал вече сезона - т.е да е така леееко пренаселено.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще се постарая да дойда, макар че изчаквам да се изясни един друг ангажимент за конкретната събота и неделя, за да потвърдя категорично и ще дойдем сигурно семейно.

Иначе море или планина - като че ли планината е по-подходяща за такъв вид срещи, но нямам нищо против и морето, дори ми е по-близо. Само се чудя на 1-2 юни дали няма да е започнал вече сезона - т.е да е така леееко пренаселено.

 

Сигурно и по-скъпичко.

Линк към коментар
Share on other sites

:) Искам, само да ви кажа, че цените за бунгалата не са високи. Доколкото разбрах те са съвсем близо до морето, отделно от това има и къмпинг, за тези, които искат да бъдат на палатки. А луксозните апартаменти и студиа в село Емона излизат по 20 лв. на човек. Ако са повече от двама има даже и отстъпка.

Това са телефоните за бунгалата в Иракли: 0888 / 221676     0887 / 645400

А освен плаж с кристална вода има и гора с редки видове. Всяка сутрин и вечер ще е уникално на плажа.

Линк към коментар
Share on other sites

Да вметна нещо и аз.

Нали се сещате, че ако искаме идеално място, то най-добре е да се свържем с небесната администрация и да резервираме семейна къща за 3 нощувки в Рая ... Е няма как да стане.

Никъде няма да е съвсем ненаселено, все пак това са къщи за гости, и няма и как да е безплатно - все пак и хотелиерите трябва да се хранят. Доколкото си спомням лагера в Рила наброява ок. 1000 човека и цари икономическа дисциплина, значи не е трудно.

 

Да се съсредоточим върху практичността. Има две опции: балкан или море, досега за балкана са изказали ясни предложения първо Донка, след това Диана - все хубави къщи с по нещичко за всеки; за морето - Ина. Иракли с неговата мистика и красота.

Така, че, който иска изобщо да ходи някъде, да направи плановете си и да пише, само ако е сигурен. На мен лично и морето, и планината ме устройват, особено в края на май, когато лятото предстои и все още се движим в така нар. нисък сезон.

Като по-практично предложение намирам идеята на Донка за Еленския Балкан. А конкретната визия на Диана за къщата за гости, до две седмици най-късно трябва да се осъществи контакт със собствениците и да се направи резервация. Никой няма да ни чака да се каним во веки веков.

 

Ако нямаме яснота за нещата, визирам срокове и брой хора, нищо няма да се случи.

Поздрави на всички и бъдете по-ясни в мненията си. В противен случай това ще е една пожелателна тема.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди минута се роди още една идея - всеки летен месец да се разписваме с по една среща - какво ще кажете? Така който не успее на едната, ще има още две в резерв. 

Например програмата да е:

- юни - Иракли

- юли - Елена

- август - Рила (предлагам Зекирица или Паничище) 

Юни и юли спокойно могат да се разместят

Подкрепям Ивета с две ръце

Линк към коментар
Share on other sites

Юни - Иракли или Август - Рила, много ми харесва!

И аз считам, че няма кака да е идеално евтино, безлюдно и само за нас, освен ако не се качим на Ботев някой дъждовна сряда примерно....!

На мен другите хора не ми пречат, а цените ще ги преживея все пак срещата ще е 2, 3 или 5 дни, нали?!?!

Хайде, че много ми е домъчняло за Вас и ми се почиваааааааааааа и тъй нататъчииииии!

Линк към коментар
Share on other sites

Обадих се в Иракли. Положението там не е розово за 1-2 юни. Бунгалата са в ремонт и той няма да приключи до 1 юни, а малко след това. Къмпингът също е в процес на обновяване - т.е. строят се бунгала, но също няма да бъдат готови до 1 юни, а съответно това означава, че няма да има и къмпинг, а строеж на неговото място. 

 

Хотелът, който даде Ина е примамлив, но то си се отразява на цената и справедливо. Ако сте навити на цена 20-25 лв за легло, казвайте.

Струва ми се, че е разумно да се заложи на сигурно за 1-2 юни - т.е. Еленския вариант, а морето да оставим може би за по-късно - когато са готови местата за оставане в Иракли. 

Как мислите? Няма време - трябва да решим дали да се обаждаме в Елена за резервации. 

Линк към коментар
Share on other sites

Обадих се в Иракли. Положението там не е розово за 1-2 юни. Бунгалата са в ремонт и той няма да приключи до 1 юни, а малко след това. Къмпингът също е в процес на обновяване - т.е. строят се бунгала, но също няма да бъдат готови до 1 юни, а съответно това означава, че няма да има и къмпинг, а строеж на неговото място. 

 

Хотелът, който даде Ина е примамлив, но то си се отразява на цената и справедливо. Ако сте навити на цена 20-25 лв за легло, казвайте.

Струва ми се, че е разумно да се заложи на сигурно за 1-2 юни - т.е. Еленския вариант, а морето да оставим може би за по-късно - когато са готови местата за оставане в Иракли. 

Как мислите? Няма време - трябва да решим дали да се обаждаме в Елена за резервации. 

 

Благодаря за информацията първо. Второ, да заложим на сигурното, което в случая, е Елена.

Разбира се, че има и други дестинации по морето, но тепърва разтакаване, не става. Да се уточнят точните дати и да се звъни. Остава броя на хората. Предлагам 3 дати: 31 май, 1 и 2 юни, разбира се, никой не е длъжен да се ангажира с 3 нощувки.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...