Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Мога ли да отслaбна използвайки продукт за отслaбване?


Recommended Posts

Здравейте и от мен :) Искам и аз да споделя моето мнение. За мен редуктан е доста добър продукт. Аз успех да изгуба 8 килограма за 2 месеца. Много съм доволна, бих го използвала пак ако се наложи. Успех на всички :)

 

Здравейте и благодаря за споделеното мнение!

 

Аз като специалист бих искал да науча повече за Вашият опит с препарата.

Споделете, ако искате да сте полезна, тези 8 кг как и от какво ги "загубихте" - от талията, ханша, гърдите, бедрата, пропорционално или не...?

Също така ще е полезно ако споделите възрастта си, височината и изходните килограми, както и какво променихте по време на ползване на препарата - само на него ли дължите успеха си и траен ли е резултата във времето.

 

Ще използвам и случая да ви приветствам с добре дошла в Портала, като се надявам както да черпите опит и съвети от тук, така и да сте полезна с Вашия собствен опит.

Очакваме включването Ви :)

Линк към коментар
Share on other sites

Има няколко стъпки в това,да се нормализира теглото.Чиста храна,често хранене,отказ от даровете на цивилизацията,натъпкани с гмо и химия.И диета в смисъл на начин на хранене,не гладуване, ЗОНАТА на Бари Сиърс.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте и от мен :) Искам и аз да споделя моето мнение. За мен редуктан е доста добър продукт. Аз успех да изгуба 8 килограма за 2 месеца. Много съм доволна, бих го използвала пак ако се наложи. Успех на всички :)

Според теб 42 хапчета за 50 лева изгодна цена ли е. Видях сега, че в сайта reductan.com има промоция и ми се стори изгодна. Но искам да се посъветвам с някой.

Линк към коментар
Share on other sites

 

Според теб 42 хапчета за 50 лева изгодна цена ли е. Видях сега, че в сайта reductan.com има промоция и ми се стори изгодна. Но искам да се посъветвам с някой.

 

 

 

Прочете ли добре какво се каниш да си купиш?

 

"Силата на продукта за бързо отслабване Редуктан е в комбинацията на неговите съставки, които имитират ефекта на глюкозата в нервните клетки и така заблуждават организма, че не е гладен."

 

Аз ще ти взема 25 лв, наполовина, за да те заблудя - какво ще кажеш?

 

Пак от сайта им: "Приемайки хапчетата за отслабване, организмът ви се адаптира и той «избира» количеството храна, което да приема, адаптирайки се с всеки изминал ден към този режим. Така с малко количество, организмът ви се засища, а вие свиквате да ядете често, но по малко."

 

Въпросът ми тук е - не можеш ли съзнателно да си направиш програма, с която да се храниш често и по малко, което ще доведе до доста по-добър резултат, вместо да си даваш парите на някаква капсула, която ще те "научи да избираш"?!?

 

И последно - може ли някой да посочи продавачите на този продукт - телефон, офис?

Линк към коментар
Share on other sites

За 50 лева колко ядене ще си взема не е истина. Ако искам нещо леко за ядене даже например ябълки, банани. 50 лева сигурно са бая ябълки и банани. Направо ще се утрепа да ям.

Линк към коментар
Share on other sites

 

Здравейте и от мен :) Искам и аз да споделя моето мнение. За мен редуктан е доста добър продукт. Аз успех да изгуба 8 килограма за 2 месеца. Много съм доволна, бих го използвала пак ако се наложи. Успех на всички :)

Според теб 42 хапчета за 50 лева изгодна цена ли е. Видях сега, че в сайта reductan.com има промоция и ми се стори изгодна. Но искам да се посъветвам с някой.

 

 

Евтино е. И не си струва.

Хранителните добавки на растителна основа не вършат работа без диета и без спорт.

 

Имаше преди наистина лекарство, но сега то е забранено - пак са се уплашили всички. То съдържа сибутрамин. Допинг.

Бих казала полезен.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Да, сибутрамин беше в състава на официално регистриран лекарствен продукт - Редуктил.

 

Много ми напомня на хранителната добавка, за която се говори тук, което сигурно не е случайно.

 

Сибутрамин обаче може да се предозира с много лоши последствия за здравето, дори има редица фатални случаи. Само си спомнете препарата Лида, който прати доста хора за дълго в болнчини, а някои дори уби. Основната му съставка бе именно сибутрамин, при това в неразрешена за употреба концентрация.

 

Никоя цена не си заслужава отслабването заради самото него, най-малко цената на здравето.

Линк към коментар
Share on other sites

Предозирането със сибутрамин, е проблем на човека, не на науката, да уточним.

Иначе, е идеален продукт.

Това,че хората са безразсъдни, е техен проблем.

 

Да не забравяме, че Reductil e продукт на американската здравна каса, така наречена. Сибутраминът дава енергия и жизненост.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Специално в тоя случай, къде ще давам 50 лева за някви хапчета и да следя като ненормален кога да ги пия, колко да пия и тея едва ли ще имат ефект. По добре да си взема банани и ябълки за тея пари и малко физическа активност по може да я свърша някаква. За 50 лева ще си намеря хубави банани за по 2 лева килото, 20 кила - 40 лева. Ябълки и за по лев мога да открия 10 кила - 10 лева. Даже гледам в другата тема бирата била много полезна, по-добре като се замисля сега да си взема бира за 50 лева. Като ще си троша парите поне...

Линк към коментар
Share on other sites

Специално в тоя случай, къде ще давам 50 лева за някви хапчета и да следя като ненормален кога да ги пия, колко да пия и тея едва ли ще имат ефект. ....

 

Идея си нямаш пазар за колко милиона е това (в глобален мащаб и за милиарди).

Струната, на която всички производители и търговци бият е БЕЗ ДИЕТИ, БЕЗ УСИЛИЯ, едва ли не от самосебе си.

В този ред на мисли едно отслабване не би трябвало да е прищявща, а да е добре обмислен и планиран ход на промяна. Когато е прищявка методите са такива - бързо, лесно, вкусно. Когато е втория вариант, става не толкова бързо, много по-лесно и защо не и вкусно.

Линк към коментар
Share on other sites

Един учител бе казал, че не е задължително. Да, променил си се, може и да си се събудил, но това не означава, че тялото ти ще се промени. Може да се промени, а може и да не се промени.

Повечето хора си мислят, че като се занимават с "духовно развитие" тялото им ще стане слабо и готино. Още една илюзия и бих казал страст. Още една мания.

Духовното развитие предполага да приемаш това, което е. Включително и тялото си. Не би трябвало да те вълнуват никакви диети.

Линк към коментар
Share on other sites

Пробвайте да се храните без хляб, с повече плодове, зеленчуци и повече вода.

Не си давайте парите са широко и не толкова широко рекламирани продукти за отслабване.

Те са пълна измама и машина за печелене на пари

Линк към коментар
Share on other sites

 

Духовното развитие предполага да приемаш това, което е. Включително и тялото си. Не би трябвало да те вълнуват никакви диети.

 

Това е ключов момент, когато се случи човек спазващ определен хранителен план да зацикли и да изпадне в невъзможност да го спазва или му липсва мотивация.

 

Тогава се налага работа по приемането - както на тялото, така и на обстоятелства, които или не могат да бъдат променени, или няма как да бъдат елиминирани. Когато приемането се случи - пътя към промяната на теглото е открит и става естествено. Тогава диетичния план работи, килограмите се стопяват, но вече не самоцелно.

 

Дори съм имал случаи, в които насред кампания по отслабване получавам мейл, че вече е достатъчно това, което е постигнато до даден (но не крайния) момент. Всъщност, човек се приема и има 2 пътя - или живее щастливо с вече възпиретото си тяло, или го променя без това да се превръща в някаква изморителна борба.

 

Както онзи ден публикувах на друго място един афоризъм - "Момичета, пролетта дойде. Ще отслабваме или ще си оставаме красиви?" :)

 

Въпрос е на гледна точка с изключение на случаите, когато става въпрос за здравослоне проблем в резултат на наднормено тегло.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Здравейте и от мен :) Искам и аз да споделя моето мнение. За мен редуктан е доста добър продукт. Аз успех да изгуба 8 килограма за 2 месеца. Много съм доволна, бих го използвала пак ако се наложи. Успех на всички :)

Според теб 42 хапчета за 50 лева изгодна цена ли е. Видях сега, че в сайта reductan.com има промоция и ми се стори изгодна. Но искам да се посъветвам с някой.

 

За мен цената е добра и продукта определено си заслужава. Всеки си преценява дали да даде тези пази за храна парфюм или каквото и да било. Хубав ден!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кермит

Твърде ясно е вече - темата се използва за реклама.

 

В което естествено няма нищо лошо, стига рекламиращите се да се покажат с имената и лицата си.

 

Както и като препоръчват сайт, чрез който търгуват и съответно печелят, да отделят време и сили да сложат секция, в която да се представят - фирма, седалище - адрес и телефон, работно време и прочее.

 

Иначе мирише на схема (не единствената с продукти за отслабване, за съжаление).

 

Темата за регистрацията на продукта в БАБХ да я повдигам ли въобще?

 

П.П. По бързината, с която ще получа телефонно обаждане от представители на фирмата, за да ме оборят, ще преценя доколко съм прав в тезата си. Ако не съм - ще се извиня.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравейте и от мен :) Искам и аз да споделя моето мнение. За мен редуктан е доста добър продукт. Аз успех да изгуба 8 килограма за 2 месеца. Много съм доволна, бих го използвала пак ако се наложи. Успех на всички :)

Сподели какво е основното дейстое на редуктана ? Благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Продукта редуктан действа като подтиска глада и засилва метаболизма. Това е неговия основен ефект!

 

ОК, представете подробно вашият личен опит или публично достъпни клинични изследвания, които са проведени по съответния стандарт.

 

Иначе, отварата от магданоз има абсолютно същият ефект - потиска глада и засилва метаболизма. Само където струва около левче, пък вашият "продкут" -около петдесет :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Може и да си прав. Но аз лично съм доволна от "Редуктан" за това го използвах и го препоръчвам. Но всеки има право на избор. Ако може да постигнеш резултат по този начин който казваш ти е супер :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...