Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бременна съм и имам социална фобия


Recommended Posts

Здравейте .На 26 години съм.Имам панически атаки.Изпитвам ужас при срещи с хора.Така съм от 10 години насам.Когато съм обект на внимание започвам да треперя цялата,не мисля за друго освен за това,че ще се изложа за пореден път,че ще ми се подиграват....От около 4 години пия Ривотрил по четвъртинка,половинка,когато ми се налага да излизам.Иначе немога да отида до магазина,банката,на гости.......да не говорим за родителски срещи или започване на работа.Немога да водя пълноценен живот,като останалите хора.Страня и се изолирам.Чувствам се ненужна,непотребна,жалка,смешна....Вмомента съм бременна в 27ма седмица.В началото на октомври генекологът ми ,д-р Иванов ми даде направление за психиатър.Който да ми постави диагноза и лечение,който да му занеса на 14 ноември.Незная къде да отида и към кого да се обърна.Моля ви,помогнете ми.Благодаря ви предварително.

Линк към коментар
Share on other sites

И за тези 10 години какво друго направи, за да излезеш от това състояние, освен че си пила Ривотрил

май нищо друго не си направила, ами крайно време е да го направиш сега

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 years later...

Здравей, аз съм в подобно положение, успя ли след като роди да се стабилизираш и да работиш в посока към намаляване и трансформиране на соц.си тревожност? Виждам, че поста ти е от преди 4г. и може би вече не влизаш в този сайт, но все пак, ако го направиш, пиши. 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...