Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Концерт музика от Беинса Дуно


Васил

Recommended Posts

Концерт музика от Учителя

хор Всемирно Бяло Братство - Франция

диригент - Робер Суберон

съпровожда камерен оркестър

хор Евера България

диригент Йордан Камджалов

София, Зала България, 31.10.2005, 19:00

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

В понеделник 18 септември от 18 ч. в Шумен ще гостува за свой концерт Светослав Костов. Класическа китара, в програмата:

Йохан С. Бах, Марио Кастелново, Мауро Джулиани, Агустин Бариос, и разбира се изпълнения с музиката на Учителя Беинса Дуно.

Концертът ще се проведе в лекционната зала на Историческия музей в града. Вход свободен.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Днес в града ни гостува Йоана Стратева, която изнесе хубав концерт-цигулка, в който звучаха песните на Беинса Дуно-Аин Фаси, Обетована земя, Малкият планински извор и много други.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Макс! Браво, успя да ме подразниш! Тъй ли се казва подир дъжд качулка? Другият път по-отранко, може ли? :huh:  :(   :unsure: Може да дойда.

:angel:  :feel happy:  :angel:

:) Е, който е редовен на срещи-знае :lol: И в петък имаше концерт, само че в Добри Войников, на едно момче-Тошко от Смолян. На Рила ни свиреше с кавала. Но тук той представи само народната музика на Родопите, като вмъкваше тук-там за Орфей и духовността по нещо. Доста добре се получи-момчето има голямо бъдеще. Днес обаче концерта беше изцяло с музиката на Учителя, между песните имаше и поетичен рецитал с мъдри мисли от Беинса Дуно. :) изнесен от Мария Цанова.

За утеха можеш да видиш поне снимка от концерта :D

http://free.hit.bg/vreme/koncert%20BB1-1.jpg

както и от петъчния концерт:

http://free.hit.bg/vreme/Toshko.JPG

Редактирано от Макс
Линк към коментар
Share on other sites

:) много много сте чудесни :v: концерт след концерт ...на 17 ноември ви е гостувал и Огнян Николов.

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

И в петък имаше концерт, само че в Добри Войников, на едно момче-Тошко от Смолян. На Рила ни свиреше с кавала. Но тук той представи само народната музика на Родопите, като вмъкваше тук-там за Орфей и духовността по нещо. Доста добре се получи-момчето има голямо бъдеще.

За утеха можеш да видиш поне снимка

Направо ме довърши! Много обичам родопската музика! На срещите може да не идвам, но поне на концертите може. :v:

Линк към коментар
Share on other sites

:)  много много сте чудесни  :v: концерт след концерт ...на 17 ноември ви е гостувал и Огнян Николов.

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост  :feel happy:

E, този път аз съм пропуснал :lol:

latina

Не бях ходил на срещи след Рила да си кажа честно, но концертите бяха чудесен повод да се видим. Наско ме информира винаги когато има мероприятие. :) Следващото мероприятие е май деня на Учителя 27 декември.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Драги приятели,отмина една запомняща се неделя за почитателите на музиката и делoто на Учителя.Българите в чужбина жадно чакаме да се появи някакъв отзвук от това събитие.Представянето на дипломната работа на Учителя от Бостънския Университет е предизвикала голям интерес в светските научни среди.

http://big.bg/modules/news/article.php?storyid=54688

Този форум обикновенно живее по доста интересни места.Надявам се да има свидетели и от концерта.Да научим нещо от първа ръка ,не от вестниците.

Ще сме много благодарни.

СВЕТВА СЕ.

Дамян

Линк към коментар
Share on other sites

Концертът беше вдъхновяващ!

Хористите бяха много добри! Е , по-добри от певците от "Идеал", Канада досега не съм срещал!

Видях хора от сайта: Ради, Филип, Апокастазис, Багаин. Видях колеги психолози, което ме зарадва! Почувствах силата на вибрацията! Казах си: "Тези хора тук са цвета на България! " Обикнах ги, с сърцето ми пееше отворено за онези неизразими потоци на вдъхновение, преминаващи през теб, когато връзката с висшето съществува и има присъствие на светли същества - и не само физически! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

концерт по музика на Учителя в Пловдив...

Прочетох ,че в в Пловдив ще има концерт по музика на Учителя,които

ще се състои на 18.04.2008 г./петък/ от 18.00 ч. в стария град - "Балабановата къща".

Аранжимент - Петър Ганев

Струнен квартет:

Петър Ганев - цигулка

Божанка Ганева - цигулка

Огнян Станчев - виола

Магдалена Далчева - виолончело

Радостина Няголова - пиано

Солист: Мария Иванова - сопран

ВХОД СВОБОДЕН

На всички,които имат щастието да се докоснат до това място и на точното време,желая радост.

Дамян

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...