Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Здравейте ! Искам да кажа , че за първи път пиша в такъв форум и за първи път търся помощ като цяло .

В момента съм на 20 г.  години момче  изпитвам доста странни неща , не мога да кажа точно отколко време защото като връщам лентата назад може би от 3 4 години , но напоследък нещата рязко се влошиха . Започвам направо , имам съмнения за Би Полярно Разстройство или Де Реализация , Напоследък може би от 1 година получавам паник атаки , понякога изпитвам ужас когато хората ме гледат и буквално не знам какво правя в тези моменти . Когато видя някое момиче въхритат мисли и странни емоции забързвам крачка и след това всичко се оправя , ( Но това ми е най-малкия проблем ) По-големият е , че усещам че съм извън тялото си , когато се гледам в огледалото аз почти не се разпознавам щом го погледна и все едно влизам в него (чувам мисли от типа : Това аз ли съм ? ) Като излеза на вън или мина под лампа първото нещо което правя е да видя сянката си .Вече няма значение кой стои до мен защото на моменти въобще забравям че говоря с него и че е до мен . Просто хората идват и заминават , все едно никога не съм ги виждал . Мислите за самоубийство ги има но са рядкост . Също така и имам мания за надмощие имам чуството че играя роли постоянно , като вървя някъде и чувам само аз съм по-голям от вас или нещо от сорта не ме гледай и започвам да обиждам хората без реална причина . Вече се появява и проблем с мисловната дейност , Пример занимавал съм се с бойни спортове , но като тръгна да говоря за някоя случка или за нещо от спорта , все едно не съм тренирал никога и , че нещата за които говоря не са се случвали а знам , че са реалност . Вече не мисля дори за жени или пък още повече за секс . имам чуството , че съм в един и същ повтарящ се цикъл на страх и отчаяние . А най-странното е , че като пиша в момента все едно тези проблеми не съществуват . Другото нещо за което се сещам е , че като си представя как изглежда лицето ми все едно нещо в мен се променя и ставам друг човек който се чуди защо въобще пиша тези работи и за кой се отнасят .,.. Силно се надявам някой който е имал сходни проблеми да даде компетентно мнение , Благодаря предварително ! 

 

Редактирано от cenovtrans
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравей! За да стане ясно какъв е проблемът, трябва да изясним някои неща. Споменаваш, че "чуваш" мислите си, това какво означава, можеш ли да поясниш? През тази една година, в която имаш панически атаки ходил ли си на лекар, пиеш ли някакви лекарства?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...