Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Странни случки


Az96

Recommended Posts

Здравейте ,сега се сетих за някой странни случки.. Реших да споделя и да попитам, дали и на Вас са се случвали...

Преди около 6 месеца се случи нещо,работих си аз в магазина (на морето) и нищо особено, всеки ден един и същ ,дразнещи туристи, нерви, скука, работа по 11 часа..

В един миг светкавично и неочаквано ме изпълни едно чувство...

Бях седнала на бордюра и беше се успокоила навалицата от севдо -туристи..

Получих мисля за първи път в живота си такова усещане за спокойствие , радост,прилив на енергия и ентусиазъм , всичко стана ярко,цветно , живо,красиво,все едно в прекрасен сън , бих го сравнила с Рай ..Помислих си : - Боже, какво се случва, какво ми става , защо всичко е толкова красиво..

След около 20,30 Мин.пак станах същата , нервна, неспокойна, мрачна и апатична

Друга случка ,случва се през 3,4 месеца , изведнъж от нищото :

Удря ме нещо ,все едно по главата,уж дежа-вю ,в маркет съм и изведнъж получавам усещане ,че съм била там, със същия човек ,по същото време и се случвало преди ..

Отивам на напълно непознато място, за първи път и получавам същото усещане и предчувствия дали е на добро, че съм там или не ..

Хора , непознати по улицата и бам, изведнъж ми се струва ,че познавам един от всички много добре,но реално ,аз не го познавам,виждам го за първи път...

Какви би били тези усещания?

Линк към коментар
Share on other sites

Твоята психика,или- ако по ти харесва- душа,ти показва реалност,която твоето съзнание все още не познава,или не иска да допусне,че има такава ,паралелно с тази в която живееш.Случва ти се по необходимост.Това може само да те радва.

Линк към коментар
Share on other sites

Моята душа за възрастта ми е много изстрадала , много чувствителна , съзнанието ми е стигнало до благоразумието да се опитва да се предпазва и бунтува срещу почти всичко.. Механизъм съзнателен или не се преобразува в паник-атаки..

Така си го обяснявам :)

Линк към коментар
Share on other sites

:)  За предпазването съм съгласна, но бунтуването със сигурност не е признак на благоразумие.

Линк към коментар
Share on other sites

Цитат

Получих мисля за първи път в живота си такова усещане за спокойствие , радост,прилив на енергия и ентусиазъм , всичко стана ярко,цветно , живо,красиво,все едно в прекрасен сън , бих го сравнила с Рай ..Помислих си : - Боже, какво се случва, какво ми става , защо всичко е толкова красиво..

Ако изнасилваш психиката си (химия) , може и това да стане :

Цитат

Механизъм съзнателен или не се преобразува в паник-атаки..

 

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...