Jump to content
Порталът към съзнателен живот

"Мысли на каждый день" (25.12.17 - 31.12.17)


Рассвет

Recommended Posts

25.12.17

Встав утром ото сна, скажите себе: сейчас Бог царит на Земле и управляет миром. Сейчас царствует Христос. Сейчас и архангел Михаил царствует, и очищает мир своим огненным мечом. Не пройдёт много времени, когда все земные царства станут царствами Господа. Это придёт, а ныне время, когда на Земле будет одно стадо и один Пастырь.

Новая эпоха

 

Като ставате сутрин от сън, кажете си: сега Бог царува на земята и управлява света. Сега Христос царува. Сега и архангел Михаил царува и чисти света със своя огнен меч. Няма да мине много време, когато всички земни царства ще станат царства на Господа. Иде време и сега е, когато на земята ще има едно стадо и един пастир.

Новата епоха

Редактирано от Рассвет
Линк към коментар
Share on other sites

26.12.17

До тех пор, пока придёт новая эпоха, вы будете жить на Земле, где управляет архангел Михаил своим огненным мечом. Ещё долгое время архангел Михаил будет играть важную роль на Земле. Чего бы не коснётся этот меч, всё очистится. В личной, в семейной, в общественной, в народной жизни происходит большой переворот, какого никогда не происходило, но всё будет к лучшему. Почему? Потому что условия сегодняшней эпохи очень благоприятны. Это испытаете и вы, убедитесь в истинности моих слов.

Новая эпоха

 

Докато дойде новата епоха вие ще живеете на земята, дето управлява архангел Михаил със своя огнен меч. Дълго време още мечът на архангел Михаил ще играе важна роля на земята. Дето се докосне този меч все ще чисти. В личния, в семейния, в обществения, в народния живот става голям преврат, какъвто никога не е ставал, но всичко ще бъде за добро. Защо? Защото условията на сегашната епоха са много благоприятни. Това ще опитате и вие, ще се уверите в истинността на думите ми.

Новата епоха

Линк към коментар
Share on other sites

27.12.17

Царь на земле почитается своим народом, служитель Бога почитается всем Небом.

Любовь

 

Един цар на земята се почита от своя народ, един слуга на Бога се почита от цялото небе.

Любовта

Линк към коментар
Share on other sites

28.12.17

Каждая новая эпоха начинается с нового ритма. Ныне в жизнь идёт новый ритм, Божественное везде пробивает себе путь. Идущая теперь волна поднимет на более высокую ступень не только нас, но и все минералы, растения, животные. Те, кто не поднялся – останутся для будущего. Помните: вторая такая волна не придёт, потому что в природе нет повторения. Если остаётесь для будущего – тогда условия будут более тяжёлыми.

Возвещение новой эпохи

 

Всяка нова епоха започва с нов ритъм. Сега иде нов ритъм в живота, Божественото си пробива път навсякъде. Вълната, която иде сега, ще повдигне на по-висока степен не само нас, но и всички минерали, растения, животни. Онези, които не подеме, ще останат за в бъдеще. Помнете: втора такава вълна няма да дойде, защото в Природата няма повторение на нещата. Ако оставите за в бъдеще, тогава условията ще бъдат по-тежки.

Възвестяване на новата епоха

Линк към коментар
Share on other sites

29.12.17

Теперь наступает особенный период в мире, период перемен, которые его организуют. Теперь создаётся новый тип человека, новая раса.

Бог предоставляет людям приводить в порядок малые работы, а большие – приводит в порядок Он сам. Сегодняшняя эпоха – эпоха рождения новой расы.

Возвещение новой эпохи

 

Сега настъпва особен период в света, период на промени, които ще го организират. Сега се създава нов тип човек, нова раса.
Бог предоставя на хората да уреждат малките работи, а големите урежда сам Той. Днешната епоха е епоха на раждане на новата раса.  

Възвестяване на новата епоха

Линк към коментар
Share on other sites

30.12.17

«И отрёт Бог всякую слезу с очей их...» (Откровение Иоанна Богослова 21:4). – Когда это произойдёт? – Когда откажетесь от старого договора. Именно тогда Бог отрёт всякую слезу с ваших очей. Это я называю ликвидацией старого, старой кармы. Все люди опутаны старым, своей старой кармой. Старые долги, старые обещания, старые мысли и желания, старые поступки, которые вы забыли, – это карма. Теперешний человек стал нищим от своих старых долгов. И до сегодняшнего дня он платит свои долги вместе с процентами. Разрушьте старый договор! Пришло время выплатить свои старые долги. Пришло время ликвидации старого. Сейчас – ликвидация века.

Ликвидация века

 

„И ще обърше Бог всяка сълза от очите им.“ (Откровение 21:4). – Кога ще стане това? – Когато се откажете от стария договор. Тогава, именно, Бог ще обърше всяка сълза от очите ви. Това наричам ликвидация със старото, със старата карма. Всички хора са оплетени със старото, със своята карма. Старите дългове, старите обещания, старите мисли и желания, старите постъпки, които сте забравили, това е кармата. Сегашният човек е оголял от своите стари дългове. И до днес още той плаща дълговете си с лихвите заедно. Развалете стария договор! Дошло е време да изплащате старите си дългове. Дошло е време за ликвидация със старото. Сега е ликвидация на века.

Ликвидация на века

Линк към коментар
Share on other sites

31.12.17

Имейте в виду, что прошедший 1927 г. был слеп по отношению к вам и вашим поступкам, но наступающий 1928 г. смотрит бдительно. А каждый год, смотрящий бдительно, зорко следит за человеческими делами. Следовательно, этот год может принести вам много радости, но, если вы невнимательны, он может принести вам и много страданий. Если вы поставите восьмёрку (в числе 1928) в горизонтальное положение – она будет представлять человеческие глаза. ...Вот почему в этом году будьте внимательны, потому что Господь будет внимательно смотреть на вас. Если так – и ваши глаза должны быть открыты. К тому, у кого глаза открыты, придёт Божие благословение. ...Итак, я желаю всем чтобы Божия благодать посетила вас в этом году и внесла мир и радость в ваши души!

Открытые глаза

 

Имайте предвид, че изтеклата 1927 г. беше сляпа по отношение вас и вашите постъпки, но настъпващата 1928 г. има две очи. А всяка година, която има две очи, тя зорко бди върху делата на хората. Следователно тази година може да ви донесе много радости, но ако сте невнимателни, тя може да ви донесе и много страдания. Ако турите осморката в хоризонтално положение, тя представлява човешките очи. ...Ето защо бъдете внимателни през тази година, защото Господ ще гледа през две очи. Щом е тъй, и вашите очи трябва да бъдат отворени. На когото очите са отворени, и Божието благословение ще дойде върху него. …И тъй, желая всички Божии благости да ви посетят тази година и да внесат мир и радост в душите ви!

Отворените очи

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...