Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Клиника за гладолечение в София?


Recommended Posts

Здравейте,

Аз и съпругата ми отдавна сме последователи на Лидия Ковачева и всяка година гладуваме по нейния метод. Съпругата ми е доста добре запозната с принципите на гладолечението и ние го практикуваме в домашни условия.

В момента бащата на съпругата ми иска да опита гладолечение, но не смее да го прави сам, а и ние се опасяваме, че по-скоро бихме му навредили, отколкото да му помогнем. Интересуваме се дали Центъра по природна медицина на Вергиния Георгиева в гр.Банкя все още функционира, ако да - знаете ли точен адрес или телефон за контакт. Ако не - дали знаете друг Център за природна медицина в гр.София

Много благодаря и бъдете здрави и щастливи

Линк към коментар
Share on other sites

Дано да доживеем и такава клиника, никога досега я е нямало в България. Имам предвид наистина да се прави най-доброто за човека, да има достатъчно специалисти по разните природни методи, които да се ползват като взаимно допълващи се консултанти и разбира се, да е по джоба на средния българин. но мисля, че бяхме вече започнали такава тема в тоя форум преди няколко месеца...

Линк към коментар
Share on other sites

Със сигурност центърът на д-р В. Георгиева функционираше миналата година... база Ясен, Банкя.

За съжаление с координати като тел. № не разполагам... Предполагам, че ако живеете в София, може да проверите на място.

Другият център е на д-р Л. Емилова, който има и сайт /ако ви интересува - ще сложа линк/ - намира с в гр. Варна.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...