Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Ванката


Recommended Posts

Здравейте, от години имам един проблем, за който никога не съм търсил помощ и ми е трудно да говоря пред останалите.В главата ми непрестанно изникват мисли как нещо лошо ще се случи.Тези мисли са страшно реални и немога да се отърва от тях.По-лошото идва от факта, че за да ми се махне лошата мисъл от главата, трябва да направя последното нещо, което съм извършил физически и наново да се опитам да я заменя с по-хубава мисъл.Ще ви дам пример(Пускам телевизора и в този момент в главата ми "пристига" някаква ужасна мисъл", за да избягам от нея аз гася телевизора и го пускам отново, опитвайки да си представя, че лошото нещо няма да стане.Това може да се повтори в продължение на 100 пускания и гасения, докато хубавата мисъл не дойде точно в момента на пускането на телевизора.) Това е един от бекрайните примери, които мога да Ви дам.Случва се за абсолютно всяко едни мое действие.Сами може да си представите какъв ад е това, какъв непрестанен главобол.Истината е ,че това ми съсипва живота до степен каквато неможе да си представите.Много Ви моля за помощ.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...