Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Какво виждате на тази снимка


Иво

Recommended Posts

Виждам Разумна котка-сякаш е на портрет. Очите, носа, муцунката, ушите.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Отговори 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Във водата на първата картинка виждам драконче(гущер с крилца),но това като се вгледам иначе и в двете виждам малки части от безкрайната красота на родината ни :angel::feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Тези снимки толкова ме вдъхновиха, че още преди да ги видя изпях няколко песни, които много точно ги описват :D

Линк към коментар
Share on other sites

На първата снимка освен пръстта, камъните и паяжино-найлоно-локвата преди не съм видяла мравките, направо голям мравуняк.

Втората е снимана в река /или ручей/, водата облива камъните. А черното какво е? По-скоро птица, мисля аз, понеже е големичко за пеперуда. Да не е някой парцал? За прилеп май не става.

Те това е несигурността!

:blink::1eye::P

Линк към коментар
Share on other sites

За въображението ни и съответните лични представи ...по скоро ...теорията на вероятностите...хехе ... :1eye:

:feel happy: Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Исус Христос, облечен в бяла мантия, с леко вдигнати ръце. Мисла, че държи цветя и има корона на главата.

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: Изненада :1eye::blink::sleeping: Чак на десктопа си ги сложих..хехехе...големи сме гледачи и виждачи :thumbsup2:

:feel happy: Любов+светлина+Мир+Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте,

mountain4.jpg

Това е една снимка, която направих преди няколко години в Стара Планина, подножието на х. Рай. След лека дигитална обработка (леко засилване на контраста), като че ли се появи интересна фигура.

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

Здравей,Иво!

Днес ми е първият ден във форума и попаднах на тази темичка!

Честно казано аз виждам извънземно в единия край на снимката :blink: а това около него ми прилича на вселена.Незнам поне аз виждам това :huh:

Линк към коментар
Share on other sites

:)

Здравей Иво,

В долния ляв ъгъл виждам рошаво усмихнато куче с големи уши,

отдясно виждам профил по-скоро на мъж, но и на жена, загледан в кучето, камъка вдясно ми прилича на главата на кучето от снимката, а камъка горе в центъра на снимката ми прилича на глава на змия. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

На първата снимка виждам вода, камъни и пр......

Но дефакто може да бъде опреличено и на пентаграм, който се отразява във вода и за това не е идеален... :)

Линк към коментар
Share on other sites

интересна снимка прилича ми на звезда или може би на пентаграма

природата е унекална тя е съваршенна и може би е трябвало да я забележите тази форма ,може би това ви е открило някакъв одговор ,който сте търсили в природата и сигорно вече го знаите това е прекрасно да виждате природата и да я разбирате :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :angel:

Интересна тема, която изпробва въображението ни. :hmmmmm:

На първата снимка : във въображението си видях дух, само че незнам дали духовете могат да бъдат снимани. :D

Линк към коментар
Share on other sites

:D Леле, какви духове , извънземни и звезди и пентаграми , имало по нашата хубава родина . Ще падна от смях какви изказвания са направили повечето .

Иво , много хубави снимки си направил , имаш усет за композиция и цвят .

Моите поздравления !

На първата снимка с локвичката планинска вода и нападали листа в нея , наистина рефлексното отражение във водата напомня някакъв по- скоро мъжки силует , облечен в дълга тога , с нещо като корона на главата и жезъл в едната ръка . Това се вижда от пръв поглед , като някаква възможна асоциация . Но мисля , че повече от ясно е че това е само рефлексно отражение , а не отражението на истински властелин :D:D:D:D , аз също чета ужасно много и и много бичам фентъзи , но нали няма сега да си помислите , че властелина на горите се е разхождал заедно с Иво и му е позирал за снимка .

Втората снимка , също е много хубава , добра е като композиция , улучена е като цвят . но малко трудно бих открила в нея , феи , духове , русалки , морски звезди и т. н.

Красив поток , с чиста бистра планинска вода , хубаво нещо е да се ходи по - горите и планините и да се снима .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

mountain4.jpg---mountain5.jpg

Жестоко е това чакане за отговор повече от година... :3d_119::3d_134:

Аз освен локва с камъни и мъхове на първата и речни камъни, обливани с пенлива вода на втората, друго не виждам! :3d_075::3d_125:

А какво всъщност търсихме? :3d_159::3d_138:

:3d_150::3d_152:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Всеки вижда това, което търси... каквото и да поискате ще го намерите повярвайте ми, стига да искате :D . Човешкото въображение е толкова богато, че прави всякакви асоциации... във всичко може да открие всичко :P . Затова мога да кажа, че виждам страшно много неща :lol: .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...