Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Какво виждате на тази снимка


Иво

Recommended Posts

Защо?

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Какво му е лошото на човешкото изобретение фотоапарат?

Всичко по своята същност е някаква енергоинформационна структура. За първи път чувам термините "окултни енергии" и "окултни вибрации". Не зная какво означават. Но знам, че всеки човек, колкото и каквото вижда на една снимка, точно толкова вижда и "от натура".

В интерес на истината и не само на снимка ...

Линк към коментар
Share on other sites

Диана, не ме разбирай погрешно. Нямам абсолютно нищо против фотоапаратите. Просто бих предпочел живата връзка с природата пред тази със снимката. А що се отнася до окултните енергии, ако повече ти харесва може да ги наричам само енергии. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Да, наистина съм те разбрала погрешно - и аз предпочитам пряката връзка с природата пред снимката. :)

Аз говорех за виждането/усещането - снимката, а и всичко друго би могло да послужи като енергоинформационен носител и то много точен. Съгласна съм, че от някои носители по-лесно се "сваля" информацията, но тук по-скоро опираме до възможностите на възприемащия.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз нали си имам любими животинки и растения, та все тях виждам :).

На втората откривам 3 костенурки (едната с камъче на гърба) и едно жабче :), които неизвестно как са се отзовали в планински поток.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

На първата снимка виждам КОСМОС и хиляди разпсъснати видими лъчове енергия. А на втората виждам една снимка, която прилича на една правена от мен, вероятно изразява същите неща :rolleyes::P

Линк към коментар
Share on other sites

На първата снимка сякаш виждам отражението на Тадж Махал върху водната повърхност на каналите пред самия мавзолей. :)

Втората не усетих по никакъв начин. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравейте,

mountain4.jpg

Това е една снимка, която направих преди няколко години в Стара Планина, подножието на х. Рай. След лека дигитална обработка (леко засилване на контраста), като че ли се появи интересна фигура.

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

градушка от злато заминавам за там

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте,

mountain4.jpg

Това е една снимка, която направих преди няколко години в Стара Планина, подножието на х. Рай. След лека дигитална обработка (леко засилване на контраста), като че ли се появи интересна фигура.

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

:rolleyes: На тази снимка много ясно се вижда лице

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

А аз виждам едно планинско палаво и засмяно духче горе в дясно :)

Интересно.. случи ли се нещо преди/след снимането?

Линк към коментар
Share on other sites

В центъра, леко наляво се вижда и седящ човек.. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

mountain4.jpg

Това е една снимка, която направих преди няколко години в Стара Планина, подножието на х. Рай. След лека дигитална обработка (леко засилване на контраста), като че ли се появи интересна фигура.

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

Натрапчива е тази назъбена линия напомняща зъби вдясно горе, накъдето изглежда наклонено тялото. Но, това е просто плод на усилието ми да се оприличи нещо, а не явен образ.

Извинявам се, ако отмествам темата от първоначалният и замисъл, но ето още една илюзия (намират ми се няколко стотин):

delphine_.jpg

Децата с неформирани все още представи за еротика виждат единствено делфините. Възрастните обратното. Но си е въпрос на нагласи. Ако кажа има делфини и... делфините изскачат :Р

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте! Искам да публикувам много интересна снимка, която се намира в Моите документи, но не знам как?

Редактирано от elis
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...