Jump to content
Порталът към съзнателен живот

На окултния ученик е забранено да се жени


mecholari

Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А пък като личен пример ще ти спомена, че в следващия сън, който сънувах почти година преди да се регистрирам в този форум, тези хора в лазарета с белите одежди и тъмните, гротескни лица много ясно съзнавах, че са последователи на Бялото братство. Почти година след това, в рамките на седмица,  една седмица преди да се регистрирам тук, цялата ми мисъл "течеше" в стихотворна форма, което с усърдие спрях, защото много добре знам къде може да ме откара Музата(проява на анимата, майката), а там не е за сега, а за после...

Е ако бях се поддал на реакцията ми, веднага след съня, не би трябвало да съм тук да се мъча с гротеската , да но за да разбера защо се появи музата и в съня си се насочих на тук, трябваше да скоча директно, иначе щях да го отложа временно, а най- постоянните неща са временните.

И "кръстът" е временен. Като символ просто показва разчетворения човек под Божественото, над Сянката и между Мъжкото и Женското (егото и анимата/анимуса).

Ето го и съня:

В 9.03.2019 г. at 14:45, kipenzov каза:

Осъзнах се, че сънувам, когато докато в съня си вървях по пътя и усетих, че ставам по лек. Жената, която вървеше пред мен се обърна, за да види какво правя и защо се издигам. Внезапно, с лекота същата тази жена се понесе пред мен, а странното беше умилителното и отношение. В този момент се усетих, че след като е сън трябва пак да пробвам да си полетя, но този път, за разлика от други, полетът трябваше аз да го стартирам. Започнах да "отскачам" с крак, а самото "избутване" с крака ми позволи да набера височина и от там летежа вече ми е "познат".  Отвсякъде идваха радостни "гласове", които казваха "Ей, най-накрая и ти да се научиш". Явно настроени на вълна "бъзици":lol:

Жената беше интересно облечена - с открито лице, но с некво подобно на монахините покривало за главата, което отиваше зад гърба й. Странното стана, когато тя се спря и в този момент започнах да си фокусирам погледа. Установих, че тя не е пред мен ами е на 300-400 м пред мен и беше висока колкото кедровото дърво до нея, в градинката до светофара в началото на Сандански.

В един миг жената се превърна в кедрово дърво. Долетях над групичката от дървета и този път си преодолях страха от приземяването. "Избутвах" с крака, за да компенсирам гравитацията и застанах до дървото, в което се бе превърнала жената. Чудех се и реших, че след като е сън мога да легна да заспя и да изследвам и по-дълбокия слой от съня ми.

Веднага след като заспах се оказах в сън, в който се движех в някакво общо спално помещение, в което отделени от бели чаршафи или пък светли като цвят стени,  си намираха множество легла с хора, облечени в бяло. Странно ми беше усещането за това, което уж изглеждаше като общ дом, а всъщност имах интуитивното знаене, че това е лазарет. Минавах между леглата и когато загледах по-отблизо лицата на хората, виждах едни гротескни, измъчени физиономии. Малко се смутих, но продължих да търся жената, докато не ме "хванаха" през мишниците няколко човека и с неква тяхна си радост ме заведоха до баните на "лазарета", за да мина ритуала на посвещаване с ръсене на "светена вода от чешмата !?!?!:3d_142:". Двама човека ме държаха за ръцете, а трети пусна водата от чешмата. В този момент фокусът ми на наблюдение беше без усещане за тялото, а само на главата ми, върху която усещах попиващата вода, но гледах надолу и виждах струйките от капки, които се спускаха в тъмна бездна. Хората около мен си "мрънкаха" некви "молитвени" слова, а не мен ми писна от цялата история, защото усещах как се опитват да ми отнемат свободата с манипулации.

Не се спомням как, но "излезнах" от съня, събуждайки се в "по-горния" сън и без много да се бавя се събудих в леглото.

 

Линк към коментар
Share on other sites

Виждам, че тъмната фаза ти избива на песни, които слушах преди 15 години, поне аз.

Само си запамети добре "образът на горящия кръст", защото от него ще ти се "излее" "течния огън" на обновяващото, за да изгори всичко и да създаде пепелта, от която ще се възроди Фениксът. Нигредо. Огънят на Агни.

Не за друго, а защото "черното братство", такова, каквото го четеш е просто друга форма на "бялото", но не е хаоса.

Ще те видим колко си мъж, ако успееш като почнеш да ревеш за милост да запазиш доброто и да не се поддадеш, виждайки се.... как се разпада света ти такъв, какъвто си мислиш, че е!

Един съвет от мен: Не забравяй, че всяко зло е за добро!

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

Поезия...

http://slovo.bg/old/ppenev/kyncho.htm

Аз не съм правил секс с жена от 10 години. Защото смятам, че Жената трябва да зачева на всички нива - духовно, душевно, умствено, чувствено-емоционално и физически. Затова не правя секс за удоволствие.

Линк към коментар
Share on other sites

Знаете ли какво е Глупоста .Това е невъзможноста или неспособноста да се види смисъла в нечие мнение .

Какъв е смисъла от съществуването на ум , ако не се използва за намиране на решения . А те са общото , свързващото , есенцията в различията .

Тази седмица гледах как себичноста ,неприязънта към другите се изявява в алергично изприщване .И това е една крайна фаза почти непреодолима без докосване до смърта .

 

 

 

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, АлександърТ.А. каза:

Знаете ли какво е Глупоста .Това е невъзможноста или неспособноста да се види смисъла в нечие мнение .

Обърна се "баба Сашка" към ехото и разбра, че говори преди всичко на Себе си!

А иначе се опитваше да обяснява на "бай Гошо" как се готви гювеч, докато той се опитваше да впрегне воловете, за да изоре нивата, която вече раждаше само бурени.

Тя "баба Сашка" не е виновна, тя просто обича да е "на всяка манджа миродия". Защото така поддържа чувството си на значимост, като присъства в ума на тези, който не могат да я надмогнат.

 

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

Имало едно време един човек дето искал да е*е Василиса Прекрасна, но тя не искала. В отчаянието си той отишъл при един десетглав змей.
Питал първата глава как да нае*е Василиса Прекрасна и тя му отвърнала:
- Изчкаваш я докато отиде на кладенеца за вода и като се наведе туп с една тухла по главата, и я е*еш докато е топла.
Но той не искал по този начин и отишъл при другите осем глави, които казали същото. Стигнал до десетата глава и нея питал също. Тя му отвьрнала:
- Изчакваш я докато отиде на кладенеца за вода и като се наведе туп с една тухла по главата, и я е*еш докато е топла.
- Аз не искам така.
- Ами тогава слушай внимателно: През пет земи в шеста ще намериш златно клонче. По пътя ще те бият и еб*т.
Трьгнал той и по пътя го били, еб*ли го, били го, еб*ли го...
Взел клончето и на връщане го били, еб*ли го, били го, еб*ли го...
Вьрнал се. Главата му казала:
- В девет земи в десета ще намериш златно листо. По пътя ще те бият и еб*т.
Тръгнал той. Били го, еб*ли го, били го, еб*ли го...
Взел листото и на връщане го били, еб*ли го, били го, еб*ли го...
Пристигнал. Главата казала:
- В деветнайсет земи в двайста ще намериш златна ябълка. Донесеш ли нея, ще ти кажа какво да сториш за да нае*еш Василиса Прекрасна.
Тръгнал той. Били го, еб*ли го, били го, еб*ли го...
Взел ябълката и на връщане го били, еб*ли го, били го, еб*ли го...
Едвам се добрал до десетата глава. И тя започнала:
- С клончето, листото и ябълката ще направиш чай. Ще го дадеш на Василиса Прекрасна и докато го пие туп с една тухла по главата, и е*еш докато е топла...

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...