Jump to content
Порталът към съзнателен живот

За реалната самоличност и използването на псевдоним


Recommended Posts

Никът ми няма нищо общо с френски или англииски, а значението което ти му даваш е грешно.

http://www.beinsadouno.com/board/index.php...2149&st=140

Що се отнася до параноидно поведение, то май е присъщо и за хората с реалната си самоличност.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Моята теза е за пишещите! Да пишеш скрит зад псевдоним анонимно - на мен ми прилича на общуване с някакви духове... А вие сте личности, нали? Ами бъдете - използвайте имената си!

Я откога човек с име е повече личност а влязъл с ник или псевдоним по малко ?

Има си лични съобщения . Като толкова ти е любопитно кой стои отсеща пиши(питай) !

Мисля си ,че завоалирано се пускат намеци за хората които пишат с никове

не достойно за човек които търси истината и се има за чист и коректен :))

В крайна сметка всеки си има своите причини да избере даден ник или истинското си име при своята регистрация, а ние можем само да предполагаме какви са те (без да спекулираме с предположенията си) и да уважим правото на избор на всеки от участниците.

:thumbsup:

Да точно така е , няма смисъл от безмислено ровене и предположения .

Линк към коментар
Share on other sites

Пчеличке, вече писах по-горе, че пет пари не давам за самоличността на никой. Говоря единствено принципно...

Мисля, че се изразих ясно. Не намирам доводите ви за релевантни нит опринципно, нито в конкретния контекст!

Бъдете здрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Именно де .

Човек е личност и със ник(псевдоним) ,макар че чета по горе друго .

Говоренето ти по принцип ...

си е твое виждане по темата и няма смисъл да спорим без умисъл .

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

строим къщитге си с тухли, прозорците са малко пространство сред тухрите, зидаме високи огради, заключваме вратата когато излизаме...

Ин-дивид...живеещ в разделение- имената като "параметри" на личността, живееща в разделение са зидове, тухли, и все още заключена врата...същото се отнася и за анонимността, или псевдонимите- за живеещия в разделение, сиреч- за индивида, анонимността е също зид, тухли и заключена врата...но без табелка, така че който звъни на тази врата, да позвъни не защото е вратата на......а защото.......(тук мисълта ми секна на два пъти, и не мога да се сетя какво точно се изгуби от нея...):о))

Линк към коментар
Share on other sites

уличен амбулантен търговец с огромно сърце
:3d_146:

Венир Бенир

така че който звъни на тази врата, да позвъни не защото е вратата на......а за.......(тук мисълта ми секна на два пъти, и не мога да се сетя какво точно се изгуби от нея...):о))

навярно за да се види какво търси :)

Но има и още един много неприятен момент. Той е свързан с отговорността.

Когато в някоя компания се налага да се вземат непопулярни решения, това обикновено става или наемайки консултанти, или сформирайки "организационен комитет".

В България това е на ниво парламент.

Сега в България чух че не е лесно да се разбере дори как персонално е гласувал ... определен депутат по един или друг законопроект :huh::o

Обратно, в Канада мога да видя за какво гласуват в парламента директно в Интернет.

Мога, а и съм звънил както на провинциалния, така и на федералния си депутат по интересуващите ме въпроси.

анонимността е също зид, тухли и заключена врата...но без табелка

защо ли това ми напомня за Богомил Райнов!

"Господин Никой, роден в никое, националност - без националност ..."

сценарият за обезличаване май върви в пълна сила в България

Анонимността е също врата от другаде. Същество, привидно безименно, може да вземе контрола над умственото, астралното и накрая, уви, физическото тяло - бавно и незабележимо, но сигурно. Изтласкан, човекът заживява в света на илюзиите.

После закъде без свободна воля?

"Този който лъже, и този който не поема отговорността за действията си, са спътници за ада"

Лорд Буда

.

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

... така че който звъни на тази врата, да позвъни не защото е вратата на......а защото.......(тук мисълта ми секна на два пъти, и не мога да се сетя какво точно се изгуби от нея...):о))

е на човек с име(табелка) или без име .... а защото там има човек

//това си е моя интерпретация :))

Линк към коментар
Share on other sites

да позвъни не защото е вратата на..човек с име(табелка) или без име ....а защото.......

.... там има човек

дано! :whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

да позвъни не защото е вратата на..човек с име(табелка) или без име ....а защото.......

.... там има човек

дано! :whistling:

А какво е ако не е човек?

Нереалност измислена от някакво си въображение и мисли .

Същество, привидно безименно, може да вземе контрола над умственото, астралното и накрая, уви, физическото тяло - бавно и незабележимо, но сигурно. Изтласкан, човекът заживява в света на илюзиите.

Мисля си ,че може да се случи и на тези които са влезли и се преставят с истинските си имена .

Важно е човек какво пише и дали е наистина е от сърце и душа

,но още по-важно е дали наистина думите му са и дела... имена ,никове ,анонимност в един форум всичко донякъде са празни приказки .

:)

Линк към коментар
Share on other sites

по-важно е дали наистина думите му са и дела... имена ,никове ,анонимност в един форум всичко донякъде са празни приказки

:thumbsup1:

те са също и дела??

"...който е верен в малкото е верен и в голямото" Господ Исус Христос

Линк към коментар
Share on other sites

да позвъни не защото е вратата на..човек с име(табелка) или без име ....а защото.......

.... там има човек

дано! :whistling:

А има и друга реалност- табелите са две/дано не са повече/.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз вече съм с истинското си име . Доволна и щастлива съм от този факт.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз вече съм с истинското си име . Доволна и щастлива съм от този факт.

:):feel happy:

kronsh420gk2.jpg

:3d_045:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Инка!

Приятно ми е да се запознаем!

Казвам се Орлин Баев! :sorcerer::feel happy::thumbsup2::feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_146: ,знам ,Орлине ,че си Баев !

Приятно ми е и на мен! :3d_093: Ей така като стане ,коледно направо ми е на душата !

А пък днес какъв студен вятър имаше при нас ,да не разправям. И като притъмня,аха и да си помисля ,че лятото нещо си отива.

Поздрави за теб,Орлине ! :3d_002:

Линк към коментар
Share on other sites

Иночка - :feel happy:

Да, това съм аз - Орлин Баев - малка светлинка, която обаче не се бои да заяви себе си в безкрая!

Ом Мани Падме Хум!!!

:sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти и от мен - Ася,

с нов ник, стари аватар и подпис, но пак същата. Съжалявам, че нямам налични снимки да ви изпратя и малко усмивки (много обичам да се усмихвам).

Повече светлина за всички през почивните дни! :3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Ася - :sorcerer::thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2::feel happy: :feel happy: :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Анонимността -част от истината ли е?

любител на форума

Здравейте,

Много често чета този форум и накрая реших да се опитам да се включа в темите... Първото нещо, което ми прави впечатление е, че всички сте анонимни -но говорите прекалено много за истината, духовността, взаимоотношенията и т.н. все хубави и интересни теми. Ще бъда щастлива ако ми пишете и решите да обсъдим темата..Анонимност, защото тя присъства не само тук -но навсякъде около нас в живота ни...Благодаря предварително.

Модераторска бележка: Темите са обединени

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Savoy!

Има открита цяла тема по твоя въпрос:

"За Реалната Самоличност и Използването на Псевдоним, Кой от какво се крие?"

Не знам как си останала впечатление, че всички са анонимни след като една част от нас са посочили име и фамилия, предоставили са и снимки, за които мога да потвърдя, че това наистина са те.

Аз лично не съм с истинското си име, но се познавам с някои от форумците и те го знаят.

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

Анонимността -част от истината ли е?

..Анонимност, защото тя присъства не само тук -но навсякъде около нас в живота ни...

...само по себе си "savoy" също не звучи не~анонимно :rolleyes:

- шегувам се :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...