Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Работете разумно, не денонощно


Иво

Recommended Posts

Хе пак ще се смея. :) )

Тълкуването на чужно мнение предполага конкретна обосновка с несъгласието на това което е казано но тук не виждам да сме на различно мнение .

Явно разбираш написаното както ти отърва и съгласи се кофти е да ти ''слагат думи в устата'' които не си написъл или имат друго значение и най-вече да се говори за преставите на друг човек .

Хубаво дал си мнението какво за теб е разумно работене, какво толкова се набираш . :hypocrite:

Бъди Жив и здрав !

//

За да не съм извън темата ще ти задам едни въпрос.

Примерно си инженер работиш денонощно работата ти не е физически труд дори а сметки изчисления и т.н изцяло си погълнат от работата но не ти е по сърце и искаш примерно да си художник и да работиш когато ти дойде вдъхновението е питам аз като инженер какви молитви и песни ще ти помогнат за работата като съзнанието ти трябва да е погълнато изцяло от нея с изчисления и тем подобни защото и най малкато отклонение е фатално знаеш... е за това ми беше думата , че някои хора тъпчат на едно място и то денощно...

Редактирано от bee_bg
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Отговори 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

//

За да не съм извън темата ще ти задам едни въпрос.

Примерно си инженер работиш денонощно работата ти не е физически труд дори а сметки изчисления и т.н изцяло си погълнат от работата но не ти е по сърце и искаш примерно да си художник и да работиш когато ти дойде вдъхновението е питам аз като инженер какви молитви и песни ще ти помогнат за работата като съзнанието ти трябва да е погълнато изцяло от нея с изчисления и тем подобни защото и най малкато отклонение е фатално знаеш... е за това ми беше думата , че някои хора тъпчат на едно място и то денощно...

Ей това е истината човек да намери признанието си и да работи работа която го удовлетворяваи съвпада с талантите му. За някои хора е неимоверно трудно това и за това не спират да се оплакват да си мерят до минутки работното време да изчисляват колко получавали в тази или онази страна на ЕС, пък видиш ли ние колко сме ощетени тук в БГ омръзна ми да слушам и чета такива неща :3d_131: Като си намери човек призванието всичко си идва на мястото и никой не се чувства ощетен :3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...