Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Транзити на Плутон - тайнствен, проницателен, трансформиращ


Recommended Posts

Ох, доста трудна програма си си избрала - щом е успял да мине през всички планети от нат. карта.

Моята ми се струва тежка, хем Плутон засега е минал само през 3 планети, а и в обозримо бъдеще ще мине само през още една (освен ако не взема да надхвърля 100-годишна възраст ;) ). Първият съвпад не го помня, но другите два още ми държат влага - все в стил "бой по канчето" и зорноволни промяна и помъдряване - явно дебела глава съм :3d_104: не увира по друг начин.

Линк към коментар
Share on other sites

И на мен ми беше много интересна програмата ми.

1. Уран е останал единствен "зад гърба" на Плутон

2. Венера е само на 2 гр. преди него, а слънцето ми на два градуса след него, а Меркурий - в същия дом и знак (дева) , само на 7 гр. след него.

3. Марс на почти един знак разстояние - на 29 гр. след него във везни.

4. Нептун и Юпитер - и двата в Скорпион (!) и в 4 дом, но първият в началото, вторият в края на знака и дома. Нептун - в секстил с Плутон

5. Сатурн и Луната много близо един до друг в самото начало на Козирог и в самия край на 5 дом

Интересно ми е това струпване на планети около Плутон във втори дом в наталната карта. Това в състояние ли е да окаже някакво значимо влияние върху тях и въобще върху програмата за трансформации?

Колкото до боя по канчето - благодарна съм за него. Ако не бях изнесла синините, нямаше скоро да науча уроците. Даже като се познавам, щях да давам и акъл на другите. Така провалите смиряваха "даскалския" ми поучителен пръст с едничката мисъл "ти себе си първо оправи, после ум раздавай"

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 years later...

Привет на всички! Много готин форум и искренно се надявам да не съм сбьркал раздела напълно нов съм и всичко ми е непознато. Доста съм неук в тази област/наука за съжаление, и много бих се зарадвал ако ми помогнете, готов съм да платя за помощта, защото ми е адски важно и съм притеснен адски много... Вчера си изчислих хороскопа в един сайт и ми направи впечатление, че срещу повечето планети пише "direct" а на другите- ретроградни? Не разбирам абсолютно нищо затова написах в гугъл за ретрограден Марс и плутон и ми излезе потресаваща информация, че едва ли не само смърт и трагедии ще сполитат мен и близките ми и ще съм лишен от каквато и да е сила... Моля дайте съвет разяснете ми малко много съм се притеснил .... Надявам се нищо досадно не съм написал съжалявам ако съм направил правописни грешки... Ето данните които получих: born on 16 March 1995 local time: 9:50 am in Sofia, BULG U.T.: 07:50 23e19, 42n41 sid. time: 20:57:01 Planetary positions planet sign degree motion Sun Pisces 25°15'36 in house 11 direct Moon Virgo 15°48'50 in house 5 direct Mercury Pisces 2°03'19 in house 10 direct Venus Aquarius 15°49'30 in house 10 direct Mars Leo 13°36'23 in house 4 retrograde Jupiter Sagittarius 14°58'33 in house 7 direct Saturn Pisces 16°16'07 in house 11 direct Uranus Capricorn 29°27'28 in house 9 direct Neptune Capricorn 25°03'30 in house 9 direct Pluto Sagittarius 0°33'44 in house 6 retrograde True Node Scorpio 6°11'18 in house 6 retrograde House positions (Placidus) Ascendant Gemini 7°24'42 2nd House Gemini 29°58'07 3rd House Cancer 19°54'03 Imum Coeli Leo 11°47'40 5th House Virgo 10°21'46 6th House Libra 20°54'57 Descendant Sagittarius 7°24'42 8th House Sagittarius 29°58'07 9th House Capricorn 19°54'03 Medium Coeli Aquarius 11°47'40 11th House Pisces 10°21'46 12th House Aries 20°54'57 Major aspects Sun Sextile Uranus 4°12 Sun Sextile Neptune 0°12 Sun Trine Pluto 5°18 Moon Quincunx Venus 0°01 Moon Square Jupiter 0°50 Moon Opposition Saturn 0°27 Mercury Square Pluto 1°30 Mercury Square Ascendant 5°21 Venus Opposition Mars 2°13 Venus Sextile Jupiter 0°51 Mars Trine Jupiter 1°22 Mars Quincunx Saturn 2°40 Jupiter Square Saturn 1°18 Uranus Conjunction Neptune 4°24 Uranus Sextile Pluto 1°06 Neptune Sextile Pluto 5°30 Numbers indicate orb (deviation from the exact aspect angle). Общо взето само лоши неща прочитам от превода и от тукашни сайтове, наистина ли съм роден без никакьв кьсмет и само лошотий ще ми се случват? ... Благодаря Ви много, надявам се някой да се отзове... Позрави :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...

При мене понастоящем се намира около МЦ, което значи, че захожда към съвпад с натален Уран в 22* Козирог и Нептун в 21* Козирог.

В същото време Уран с това негово ретроградие отново ми забавя квадратурата в 22* Овен спрямо наталното си положение и покрай мене в момента положението е като в оная песен на Слави Трифонов:

"Ше полудея, баси мамата, какъв живот живея!"

Изобщо не се шегувам, напоследък динамиката около мене започна да ми идва башка...

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...