Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрологични прогнози


Recommended Posts

  • 3 months later...

... на 01.05 и на мен ми е интересно да видя какво ще се случи, това за мен е някаква повратна точка за годината, след това нещата ще тръгнат по-динамично и докато юни ще е малко по-спокоен, то юли, този летен, отпускарски месец, ще е изпълнен със събития ...

Спирам до тук, че стана късно. Ще се радвам и други да се включат в темата.

Такааа, видяхме какво се случи на 01.05.; честно казано, когато пишех горната прогноза не бих се сетила точно за това - да убият Осама Бин Ладен (виждаше се, че ще има някакво обостряне на нещата, някакъв сериозен момент ... как да се изразя - нещо като спусък за поредица от следващи събития), но в контекста на събитията именно в арабския свят в началото на тази година е логично.

Сега остава да видим какво ще става през юли :huh:

Моля, който има възможност, включете се за коментар.

Линк към коментар
Share on other sites

Такааа, видяхме какво се случи на 01.05.; честно казано, когато пишех горната прогноза не бих се сетила точно за това - да убият Осама Бин Ладен (виждаше се, че ще има някакво обостряне на нещата, някакъв сериозен момент ... как да се изразя - нещо като спусък за поредица от следващи събития), но в контекста на събитията именно в арабския свят в началото на тази година е логично.

Сега остава да видим какво ще става през юли :huh:

Моля, който има възможност, включете се за коментар.

Бог да го прости Осама. Според мен той беше само инструмент на Съдбата.

Ама много си добра, Диана. :)

Линк към коментар
Share on other sites

...

Бог да го прости Осама. Според мен той беше само инструмент на Съдбата.

...

Канел, стопли ме с това широкоскроено изказване, благодаря! Честно казано, като слушах новините и аз си помислих същото, но ... само второто ти изречение :( - явно има още много хляб да изям, що се отнася до състраданието, както и съпричастността към Цялото.

Линк към коментар
Share on other sites

Каква беше тази истерия с Осама,не можах да схвана,щото с него не се приключва,ама знае ли човек...

През месец май ще бъдем свидетели на парада на планетите – съвпад на Марс, Юпитер, Уран, Меркурий, Венера, а на 1 май и Луната е в знака Овен. Всяко подобно масово съединение на планетите създава много силна енергия с непредсказуем характер. Парадът на планети е мощен катализатор за съдбоносни обществени и социално-политически събития, иновации с голямо значение за бъдещето на планетата. . Между 15 и 20 май Марс ще премине през Слънцето и Уран в Телец от хороскопа на България, което може да донесе пореден политически сблъсък между управляващите, както и да се активира сеизмичната активност в страната.

На 2 юни е поредното слънчево затъмнение в знака Близнаци, което като цяло акцентира върху информационните и комуникационни системи, транспорта, автомобилите, пощите, сферите на търговията и техниката в цял свят. Затъмнението прави благоприятен аспект със Сатурн и Уран, което ще внесе положителни изменения и събития в тези сфери.

На 1 юли е третото за годината слънчево затъмнение, чиято сянка пада върху Антарктика. Затъмнението е в зодиакалния знак Рак - прави предизвикателен аспект квадратура със Сатурн във Везни, квадратура с Уран и опозиция с Плутон. Тези аспекти биха могли да предизвикат много сериозно напрежение на политическата и икономическа сцена в света. Венера в Близнаци може да внесе непостоянство, а Юпитер в Телец задоволство и съществува опасност от излишна самоувереност и самодоволство, което да направи някои управляващи уязвими. Българските власти трябва да вземат мерки срещу отвличания и атентати – транзитният Марс в Близнаци между 13 и 16 юли прави съвпад с Плутон от хороскопа на България в 5 дом и е възможно да има заплаха за живота на личност с голямо влияние в държавата, смяна на министър, но е възможно да се повиши и сеизмичната активност у нас през юли и август. Периода от 22 юни до 22 юли за родените под знака на Овен, Рак, Везни и Козирог е неблагоприятен и не е желателно да предприемат сериозни стъпки и промени както в личен, така и в професионален аспект. В хороскопа на България това затъмнение акцентира 7 дом и Сатурн в Рак – дом на външната политика, дом на партньорите и враговете. Така че, външнополитическите отношения между държави могат внезапно да се влошат. На 3 и 4 юли Марс е в точен съвпад с Уран в Близнаци, а на 21 и 22 юли – съвпад с Марс в Близнаци от хороскопа на Америка. В този месец е необходимо властите там да вземат предпазни мерки срещу атентати и инциденти в транспортни средства, в училища, в пощи и търговски центрове. Между 21 и 28 юни транзитният Марс акцентира хороскопа и на Франция. Това слънчево затъмнение активира освен хороскопа на Америка и хороскопите и на други държави в Европа, някои страни от Азия и Близкия Изток. А това е знак за възможна нова кризисна ситуация. През месец август трябва да се борави много внимателно с авоарите на страната и по-малко да разчитаме на подкрепата отвън.

http://www.ndt1.com/article.php/20101227171409938

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пълна луна в скорпион - 17 май -FULL MOON OF BUDDHA - ни приканва да обърнем внимание на сънищата си и символите, свързани с тях през следващите няколко дни, знаейки че нашите вътрешни учители желаят да ни поведат към по-голяма светлина.400px-Song_of_Shambhala.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

... на 01.05 и на мен ми е интересно да видя какво ще се случи, това за мен е някаква повратна точка за годината, след това нещата ще тръгнат по-динамично и докато юни ще е малко по-спокоен, то юли, този летен, отпускарски месец, ще е изпълнен със събития ...

Спирам до тук, че стана късно. Ще се радвам и други да се включат в темата.

Такааа, видяхме какво се случи на 01.05.; честно казано, когато пишех горната прогноза не бих се сетила точно за това - да убият Осама Бин Ладен (виждаше се, че ще има някакво обостряне на нещата, някакъв сериозен момент ... как да се изразя - нещо като спусък за поредица от следващи събития), но в контекста на събитията именно в арабския свят в началото на тази година е логично.

Сега остава да видим какво ще става през юли :huh:

Моля, който има възможност, включете се за коментар.

Диана, това за 01.05 беше отлично попадение. През този месец ще видим дали ще познаеш и за другите работи. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Уф, да ти кажа, по-добре да не позная (по-добре е по-спокойно да се движат нещата все пак).

Че и нямам време да погледна по-подробно какво и що ще става ... Ама и то наближи, де - ще поживеем, ще видим.

Линк към коментар
Share on other sites

Уф, да ти кажа, по-добре да не позная (по-добре е по-спокойно да се движат нещата все пак).

Че и нямам време да погледна по-подробно какво и що ще става ... Ама и то наближи, де - ще поживеем, ще видим.

Да, по-добре да не познваш, тук спор няма. Но вече има реални кандидати за тая астропрогноза. :31:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Уф, да ти кажа, по-добре да не позная (по-добре е по-спокойно да се движат нещата все пак).

Че и нямам време да погледна по-подробно какво и що ще става ... Ама и то наближи, де - ще поживеем, ще видим.

Е, Диана, радвам се, че сбърка с тая мрачна прогноза. :) Освен убийствата в Норвегия, не виждам да имаше някакви други сериозни сътресения през юли. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, може би ни очаква засилена практическа работа ... до сега в Стрелец би трябвало да сме отработили идейната страна на нещата, а сега идва ред да ги приложим: упорито и целеустремено. На всичкото отгоре Сатурн ще ни застави да изпипваме детайлите. :)

Честно казано аз не отчитам влиянието на Плутон - в моята карта много рядко се е случвало нещо съществено (а Плутон ми е в 1 дом) при транзитите, отчитани към каквото и да било: планети, домове ... ; така е и в картите на други хора. А понякога обратно - случват се съдбоносни събития (и положителни, и отрицателни), които да се чудиш, с какво да ги свържеш.

Все се каня да се опитам да изчисля движението на трите планети, намиращи се след Плутон (според древноиндийските астролози), ама пусти мързел ... :lol:

Ето например при посочения съвпад на Юпитер и Плутон - какво сте забелязали вие като събития?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...