Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Музиката - нашата си


Guest azbuki

Recommended Posts

Ами че много добре си пееш!

Е, качеството на записа наистина не е много добро, както предупреди и Моника, но при домашни условия - толкоз.

Пусни още някое клипче - на мен ми е приятно да ви слушам: и теб, и азбуки, и Максим ... :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Латина, влизам специално да кажа, че пееш хубаво, независимо от качеството на записа. Максим, също добре се справяш с китарата... поздрави на всички музиканти !

Линк към коментар
Share on other sites

Латина, чудесно изпълнение! Нямаш никакъв руски акцент, много харесвам руската музика също. И с китарата си много по-добре от мен. Изобщо Шумен бил голяма работа. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Скъпи български братя и сестри!

Благодаря за чудесно изпълнение! Това е гласът на Душата, гласът на Любовта!

:3d_043:

Линк към коментар
Share on other sites

Тук на това видео съм дублирал с превод на руски на целия материал. Гласът ми твърде малко се отличава от реалния, но има известна разлика, да.

От видеото:

"...задачата на образованите хора да образоват останалите..." :thumbsup:

Поздравления за добрата работа, Максим.

Впрочем ... звучиш добре с китарата!

А видеото на Латинчето не ми се отваря :( .

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Благодаря! не бях погледнала какво има тук. нищо, че повечето са си свалили вече клипчетата пак съм доволна. когато бяхме деца, в нашето семейство ние правехме подаръците - или си замесил питка, или си изпрел вълна, или си нарисувал картичка. никой не ти казваше колко ти е добра питката или красива рисунката. самият труд беше подаръкът. това не е толкова романтично, колкото вероятно ви изглежда. така например със сълзи на очи (още ми излизат такива) си спомням как една мила моя приятелка си хапваше от баницата ми , или сестричето ми, което така захапа веднъж една моя питка, че се уплаших за здравето и:3d_146:

но...нищо не може да ме откаже да правя подаръци. понастоящем тероризирам близките си с цигулка:thumbsup1:. много добро средство за подобно доброжелателно отношение към ближния:thumbsup2:.

все пак си спомням един момент от моя курс по рисуване. имахме в курса, по наше мнение, напълно безнадеждна Мая (да речем). тя обаче така се радваше на своите рисунки. ясно си спомням нейния ентусиазъм... веднъж идва тя с една рисунка, която ми е малко трудно да опиша, но да речем - има три фигури на листа в цял ръст, като две от тях са разположени в нещо като квадрат, оказва се, че тези двама са легнали в легло, а другата фигура е до вратата. тя поднася в неописуемо добро настроение тази рисунчица на нашия учител. той деликатно се опита да и даде някакви насоки по перспективата ( или по-скоро липсата на такава) в нейната творба. след като тя си отиде, ние (въпреки, че много си я обичахме и наистина не бяхме злобни) се разсмяхме и коментирахме изумени нейната великолепна безчуственост към изложението на пространството върху листа. сега вече съвсем не мисля така. но затова е виновен нашият учител, който каза: "всеки щрих, който е съзнателно нанесен на листа заслужава вашето внимание. ако вие не виждате нейният напредък, за нея е достатъчно да го види само тя. ето защо е нейната радост."

простете за пространното изложение, но мисля, че това ще даде тласък на онези, които се страхуват от критика или провал. според мен, гении не съществуват. онези, които за нас са гениални, всъщност от своя гледна точка са направили малка крачка към своята собствена цел, която ги радва.

Поздави! Латинче, твоят ентусиазъм заслужава възхищение!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ми то, остава и аз да се изтипосам...

Понеже няма с кво, ще пусна един файл, който преди не помня колко години си записах, понеже ми беше по лапешки интересно да се чуя сам на два гласа (с мой беквокал).

И понеже се чух, повече не повторих опита, та всеки да преценява дали иска да чуе...

:3d_104: :3d_104: :3d_104:

http://rapidshare.co...4206/1.mp3.html

:3d_002:

нищо няма да махам после, оправяйте се :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Сега като го слушам, ми се струва, че мога да му турна още поне три различни гласа, ма ари...

ПП: то можело да се сваля десет пъти само, ама като не разбрах как се кача файл тъдява...

Тъй че, бързо - промоция има за който свари. Азбуки пак ще мине с гумичката.

Редактирано от Венцислав_
Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...