Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за среща и екскурзия


Иво

Recommended Posts

Търсите приятели за екскурзии из планината?

Нови приятели и нови преживявания в благословенните от Природата места - планините? Паневритмия?

Публикувайте покани към другите желаещи тук.

Редактирано от Теодор
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Отговори 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

не знам дали има вече организирано такова нещо, но ако няма, трябва да се направи. В софия има много хора, които им се ходи, а пък няма с кой да отидат. Аз тука вече предлагах, ама нещо не стана реалност.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравей! Идеята ти за екскурии на Витоша е чудесна според мен и се чудя защо никой досега не е писал нищо по темата. Сега се събират няколко почивни дни и би било много хубаво човек да се поразходи из планината. Аз само в неделя съм заета, но иначе другите три дни с удоволствие бих отишла в планината. Сподели, ако имаш някакви предложения :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ще повторя там какво предложих. Събота (за да е почивен ден), примерно за сега да е 8 часа(после може да стане 7) на хладилника - може за да се познаваме да сме с по нещо бяло :) . Маршрута не е толкова важен - въпроса е да сме в планината.

Не знам защо няма отговори - може би вече има такова нещо организирано - ако някой знае, моля да каже.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз лично бих се присъидинила към инициативата за екскурзии на Витоша, но за съжаление не всяка събота и надаля съм свободна - графикът ми на работа е такъв, че един уикенд работя, а другия - почивам :(

Ако се организират редовни екскурзии обаче, ще се включвам през една :thumbsup:

Сигурна съм, че идеята ще допадне и на много мои приятели!!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Имам предложение за форумците-да се качим заедно тази година на Рила и да посрешнем изгрева,да разговаряме и да си радваме на живота.Кажете кокво мислите за това. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Страхотно е!!!!Мисля че е време хората да започнат да посещават повече планините.Да си припомнят дълбоко закодираният стемеж за извисяване.

Със затопляне на времето-пролетта става най-чистото енергийно презареждане,нека не изпускаме този момент! :v:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Привет,

за мен идеята е повече от добра.

Отскоро живея в София и търся начин да се присъединя към група - не бих предприел ходене сам. Остава да започнат да се дават предложения.

Линк към коментар
Share on other sites

Тази събота и неделя, в Триград ще има представяне на кукери(мися, че това събиране се прави всяка година). Чудесно ще е да се отиде - панината там е неописуема :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

И Триград е добре,

предлагам на всички мераклии да направим контакт експедитивно и да действаме. Все пак, нужен е "кворум" от поне 4-5 души. Аз съм ЗА.

GSM 0889 84 69 97

Линк към коментар
Share on other sites

И после разкажете :) Не съм бил по триградските планини, но сигурно е както казвате.

Много обичам Пирин планина и Белоградчишките скали :thumbsup:

:v: Любов + Светлина

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 weeks later...

:) Ми ний си ходим ...действията са ясни: решавам се + пълня си раничката + избирам си маршрута и тръгвам...никога не оставаш сам ...

освен ако не е било нужно да извървиш прехода сам. Що не подадеш ти предложение :D да те прослушаме :)

Може и да се видим и случайно някъде по езерата и пътеките :v:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,Благост!

:D Предложение искаш-готово. :hmmmmm:

То е просто и ясно!Това лято,всички на езерата.Може да съвпадне със събора на Бялото Братство-защо не.? :dancing yes:

Задължителен преход до Мусала и посрещане на изгрева там. :thumbsup2:

Заедно в разговори,молитви,упражнения и медитация! :smarty:

За мен това все още е мечта! :1eye:

Е надявам се да ти хареса моята идея,както на всички които я прочетат! ;)

Линк към коментар
Share on other sites

petarstankov ,

има ли екскурзии и организация, аз бих се включила с удоволствие

Линк към коментар
Share on other sites

:v: Идеята си е добра, особено щом е твоя мечта:thumbsup2: Ще се сбъдне :v:

Мусала при мен е обезателно преди събора на Езерата, около лятното слънцестоене :v: или на рожденния ден на Учителя :thumbsup: ( ако тогава не съм на градината в Айтос !).

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Уфф, аз съм бил само веднъж на Рила по същото време когато братството е там! Защото няма къде да се спи - а за да спиш на палатка - първо, трябва да я имаш, второ, да я носиш, трето - трябва надуваем дюшек или кече някакво за отдолу, защото земята тегли, плюс зимни дрехи - ехееее! Е, то и три раници не стигат за това - кой да ги носи... пък и от цялата тая олелия там дали се вдига вибрацията или се сваля, то е въпрос! Обаче сигурно е супер, защото хората са хай лайфа на държавицата ни! Това е сигурно! Знам, че има мулета, които се наемат за качване на багаж... но и то си е главоболие. Друго си е да отидеш и да си спиш в хижата... Аз обикновено ходя след братството - хем и вибрацията е още там - прясна и росна, хем и има места, хем и все още има някой и друг позакъснял брат и сестра! :):dancing yes: :dancing yes: :dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...