Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

Най напред много благодаря за подробното обяснение.Естествено,че може да попиташ,но предполагам,че вече се досещаш-пробвам с везните на Хермес. :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пробвам,но нещо или не разбирам,или не действа,защото разстоянието между наталната Луна и АС е 22градуса 22минути и 23 секунди и трябва да го разделя на скоростта на Луната към 31.03.1965-0 градуса 32 минути и 6 секунди.Само че нещо нещата не се получават...

Линк към коментар
Share on other sites

Тъй като задаваш въпрос"ще започна ли работа в желаното от мен място",отнасям въпроса към хорарната астрология и построявам карта за часа,в който съм видяла въпроса/02.12.07-22,18/.Не исках да ти отговарям вчера,защото явно искаш тази работа,но...звездите казват "не".Съжалявам,много ми се искаше да те зарадвам,но не мога. :feel happy:

Благодаря Ви за отговора. Много съжалявам но в живота е така искаш и не става. А имам ли все пак шанс да започна някаде и в каква свера да се ориентирам дали ще се чуствам добре на работното място тай като няма да е желаното от мен а защото трябвя да работя и искам в сверата на хотелите.Нищо сложно толкова ли много искам от живота понякога нали няма нищо случайна та мойто положение защо ли е такова все се питам.Моля Ви отговорете ми и ми помогни.Дай ми насока нещо.. Просто съм много отчаяна.Радвам се че има такива хора като вас желаещи да помагат на непознати.Лек ден и ще чакам отговор с нетарпение.

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля,че си емоционална,огнена и своеволна натура.Би трябвало да обичаш изкуството,музиката и изобщо красивото във всичките му форми.Притежаваш страшно много енергия,амбиция и твърдост.Доста често прибързваш и ИМАШ НУЖДА ДА ДОМИНИРАШ.Не допускаш каквато и да е намеса в работата си.Комуникираш добре,макар че може би си малко безпардонна.Но с каквото и работа да се захванеш,ако искаш да се чувстваш добре на работното си място задължително е ти да си шефа.Питаш кога ще си намериш работа.Не бива да отговарям,тъй ката Луната се намира в т.нар. "изгорен път от Слънцето".Ако обаче пренебрегнем това условие/което мисля,че не трябва да се прави /,отговорът е след 24 дни до 24 седмици.Знам,че е доста голям диапазона,но не е ясно дали са 24 дни или седмици.Това идва от "изгорения от Слънцето път",в който се намира Луната.Другото,което се вижда в картата ти,е че в момента се намираш в труден период,който приключва на 15.02.2008.Успех и дано да съм ти била полезна. :thumbsup:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Мисля,че си емоционална,огнена и своеволна натура.Би трябвало да обичаш изкуството,музиката и изобщо красивото във всичките му форми.Притежаваш страшно много енергия,амбиция и твърдост.Доста често прибързваш и ИМАШ НУЖДА ДА ДОМИНИРАШ.Не допускаш каквато и да е намеса в работата си.Комуникираш добре,макар че може би си малко безпардонна.Но с каквото и работа да се захванеш,ако искаш да се чувстваш добре на работното си място задължително е ти да си шефа.Питаш кога ще си намериш работа.Не бива да отговарям,тъй ката Луната се намира в т.нар. "изгорен път от Слънцето".Ако обаче пренебрегнем това условие/което мисля,че не трябва да се прави /,отговорът е след 24 дни до 24 седмици.Знам,че е доста голям диапазона,но не е ясно дали са 24 дни или седмици.Това идва от "изгорения от Слънцето път",в който се намира Луната.Другото,което се вижда в картата ти,е че в момента се намираш в труден период,който приключва на 15.02.2008.Успех и дано да съм ти била полезна. :thumbsup:

Благодаря ти за отговора и ни наистина си права че съм много емоционална и пряма и периода на търсене на работа е голям и аз не мога да стоя толкова дълго врими без работа ще пробвам и ще търся.А колкото до шеф не мога да стана тъй като не съм учила навремето и сега ще работя ниско квалифициран труд.Но аз не се притеснявам мисля че и на "мойта улица ще изгрее слънце."А какво е това "изгонения от Слънцето" път при всички ли го има или при мене е кармично изпитание.Много тежка карма имам така си мисля.Всичко постигам с много много труд и работа.Бих искала някой да ми помогне но все не попадам на подходящия човек или той няма възможности.Пиши ми ако виждаш нещо др. по подробно за работата.Приятно ми е да си комуникираме.

Линк към коментар
Share on other sites

Леле,чак сега виждам,че ти дори не си задала въпроса "кога ще си намеря работа",а аз отговарям точно на него.Задаваш въпроса "имам ли шанс да започна някъде"-не е нужно да питаш астролог,пък бил той и любител като мен.Всеки ще ти каже-"да",стига само да отидеш до бюрото по труда или да прегледаш обявите за работа.Но това с уговорката,че става въпрос за каква да е работа.Не знам дали астрологията би могла да ти отговори в коя сфера да търсиш,може би по-скоро къде ти би се чувствала добре.А това е нещо съвсем различно.Все пак зависи от ценза,който имаш,от конкретни предпочитания,умения и пр.,но още веднъж ти повтарям-гледай ти да си си началник. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Леле,чак сега виждам,че ти дори не си задала въпроса "кога ще си намеря работа",а аз отговарям точно на него.Задаваш въпроса "имам ли шанс да започна някъде"-не е нужно да питаш астролог,пък бил той и любител като мен.Всеки ще ти каже-"да",стига само да отидеш до бюрото по труда или да прегледаш обявите за работа.Но това с уговорката,че става въпрос за каква да е работа.Не знам дали астрологията би могла да ти отговори в коя сфера да търсиш,може би по-скоро къде ти би се чувствала добре.А това е нещо съвсем различно.Все пак зависи от ценза,който имаш,от конкретни предпочитания,умения и пр.,но още веднъж ти повтарям-гледай ти да си си началник. :feel happy:

каде да съм началник миличка освен на камериерките и то трябва някой познат да те сложи аз и като камериерка ми харесва подала съм молба в един хубав за мене хотел с добро работно време-ормално и добри пари но нямя място задвижих мой познат но той е в болнични и го чакам да се върне края на седмицата. Незная дали ще се намери местенце и за мене а иначе аз тарся но кадето ми пхареса нямя място.Разбираш ли виш дали имам шанс сега в блискити дни или там какво показват домовете за мен 04.08 мин София01.12.1964 близо наболи сме.

Линк към коментар
Share on other sites

Луната ще измине 22гр.,22минути за едно денонощие(24часа) и още 17 часа. Ако искаш,ще го сметна съвсем точно. Olq3,продължавам да се питам за какво ти е.Ректификация или хороскоп на зачатието?Пиши ми по-подробно какво точно искаш да сметнеш. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

"Изгореният от Слънцето път",това е разстоянието от 15 градуса във везни до 15 гр.в скорпион.Когато някой задава въпрос,на който може да се отговори с да или с не,въпросът се отнася към хорарната астрология.(Както ти,когато попита:ще започна ли работа на желаното от мен място) :thumbsup2:.Построява се съответната хорарна карта,/която не е твоата рождена/и в зависимост от аспектите,които сключват планетите,имащи отношение към въпроса,както и от тяхното положение по знак и по дом се получава и съответният отговор.Когато обаче Луната или Асцендентът се намират в изгорения път е препоръчително да не се отговаря.Възможно е също въпросът да е зададен много рано или много късно-тогава АС попада в първите или последните 3 градуса на знака и отново не е препоръчително да се дава отговор по простата причина,че може да е неточен или както в случая се затруднявам да отговоря дали са 24 дни или седмици.Това е така,защото Луната сега е на 17 градуса и 28 минути във везни.Колкото до рождената ти карта,мисля че си имала трудности с единия родител,възможно е също и рано да си го загубила,но каквото и да е,не ти е било леко.Сама дърпаш конците на живота си и си здраво стъпила на земята.Планетата,която управлява твоя 6 дом/работата/ е Марс.От вчера той е ретрограден,което обърква нещата.В момента той управлява твя 9 дом/висше съзнание,,закона,науката,идеалите,висшето образование,философията,психологията,,чужд

енците,заниманията в чужбина,търговията,вноса,износа и пр./Така че ако сега се захванеш с нещо от гореизброеното,има огромна вероятност да успееш.За което ти стискам палци. :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

Много ти благодаря за помощтта.Опитвам чрез везните на Хермес да направя ректификация.Отговорът от служба ГРАО за часа е 12,45.Но дали е точен?Архивите на болницата от въпросния период са изгорели,а спомените на майката варират с 40 минути.Разстоянието между Луната и АС в радикса е 43 градуса 42 минути и 73 секунди.Това разстояние трябва да разделя на скоростта на Луната през 273-тия ден/31.03.1965/,т.е. 0 градуса 32 минути и 06 секунди за час,за да получа колко дни трябва да се извадят от 273.Само че нещо нещата не се получават или аз нещо не разбирам.Ако все още имаш желание,моля те помагай. :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

"Изгореният от Слънцето път",това е разстоянието от 15 градуса във везни до 15 гр.в скорпион.Когато някой задава въпрос,на който може да се отговори с да или с не,въпросът се отнася към хорарната астрология.(Както ти,когато попита:ще започна ли работа на желаното от мен място) :thumbsup2: .Построява се съответната хорарна карта,/която не е твоата рождена/и в зависимост от аспектите,които сключват планетите,имащи отношение към въпроса,както и от тяхното положение по знак и по дом се получава и съответният отговор.Когато обаче Луната или Асцендентът се намират в изгорения път е препоръчително да не се отговаря.Възможно е също въпросът да е зададен много рано или много късно-тогава АС попада в първите или последните 3 градуса на знака и отново не е препоръчително да се дава отговор по простата причина,че може да е неточен или както в случая се затруднявам да отговоря дали са 24 дни или седмици.Това е така,защото Луната сега е на 17 градуса и 28 минути във везни.Колкото до рождената ти карта,мисля че си имала трудности с единия родител,възможно е също и рано да си го загубила,но каквото и да е,не ти е било леко.Сама дърпаш конците на живота си и си здраво стъпила на земята.Планетата,която управлява твоя 6 дом/работата/ е Марс.От вчера той е ретрограден,което обърква нещата.В момента той управлява твя 9 дом/висше съзнание,,закона,науката,идеалите,висшето образование,философията,психологията,,чужд

енците,заниманията в чужбина,търговията,вноса,износа и пр./Така че ако сега се захванеш с нещо от гореизброеното,има огромна вероятност да успееш.За което ти стискам палци. :3d_137:

Благодаря ти пак за отговора, но наистина съм имала проблеми с единия родител те са живи и не много здрави 86 е,баща ми а 80 е майка ми.Дано се захвана с нещо и то по- скоро.Търся го всеки ден, по обяви и с познати но...нищо.Не искам да почвам на работа, която не желая и дано това не се случи.Страх ме е от тази планета- Марс и това че той обърква нещата ме притеснява.Ако се случи чудо ще ти пиша пак.Хареса ми да си комуникираме.Ти си позитивен човек и вдъхваш доверие.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря.И в хороскопа ти го има-грижи за възрастни родители и доста отговорности за дома.Виждам те като спортна натура.Пишеш,че не си учила навремето,но никога не е късно-опитай поне с курсове.Имаш такъв потенциал-Меркурий/управлява разума,словото,интелектуабния импулс/ ти е на трон по дом,а и много енергия притежаваш.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря.И в хороскопа ти го има-грижи за възрастни родители и доста отговорности за дома.Виждам те като спортна натура.Пишеш,че не си учила навремето,но никога не е късно-опитай поне с курсове.Имаш такъв потенциал-Меркурий/управлява разума,словото,интелектуабния импулс/ ти е на трон по дом,а и много енергия притежаваш.

Имам дъщеря ,която учи и аз не ми се иска. Да и спортна фигура съм, жива, не ми се стои на едно място, не мога да работя в офис опитах но ...отказах се не е за мене. Харесва ми тази работа в хотела, а съм работила и в търговията 5 год. но нещо не ме влече, а и вече само използват хората да работят по 12 часа и накрая вземат 400 или 500 лева а в хотела е по спокойно свършиш със стаите и се отиваш имаш нормално работно време от 8-16.30 това ми харесва,упражняваш езека англииския на работно ниво, и човек като опита може да сравнява а заплатата е 400 там кадето аз искам.Дано успея да си намеря в работа в хубав хотел 5 звезди аз съм работила това 4 години.Тука има 4 такива хотела и трудно се попада а в другиите е пълна мизерия. Затова исках да ми погледнеш вида работа, и преспективите в новата работа.Ти предполагам се занимаваш отдавна с астрология, а аз харесвам тази наука но ми трябва спокойствие да карам курсове иначе съм си обещала като се оправя ще се запиша макар и първо ниво.Влече ме незнам...Може би това ще запиша но по късно...Ако искаш и виждаш нещо по подробно ми пиши.Ще чакам отговор с нетърпение.

Благодаря.И в хороскопа ти го има-грижи за възрастни родители и доста отговорности за дома.Виждам те като спортна натура.Пишеш,че не си учила навремето,но никога не е късно-опитай поне с курсове.Имаш такъв потенциал-Меркурий/управлява разума,словото,интелектуабния импулс/ ти е на трон по дом,а и много енергия притежаваш.
Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

Olq3,озадачаваща е тази твоя тенденция с всеки постинг да "местиш" Луната спрямо Асц. :harhar: ,но ние Луни в Риби трябва да си се подкрепяме,така че нека разстоянието е 43°43'13". За 3 денонощия с тази скорост Луната изминава 38° 31' 39".За остатъка трябват още 9 часа и 42 минути.

Следователно от 273 дни трябва да извадиш 3 дни 9 часа и 42 минути. :3d_002:

Линк към коментар
Share on other sites

Явно нещо не съм обяснила правилно.В радикса разстоянието между Луната и АС е 43 градуса 42 минути 73 секунди.Двеста седемдесет и третият ден е 31.03.1965.Следователно трябва да разделя 43 градуса 42 минути 73 секунди на скоростта на Луната за 31.03.1965,само че нещо нещата не съвпадат.Ами..математиката не е най силната ми страна-какво да се прави-с тази рибешка Луна?(шегичка). :3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Марс при теб е в стелиум/съвпад на 3 иповече планети/ с Уран и Плутон в 11 дом/приятели,цели,надежди,желания и пр./Транзитният Уран е в опозиция към наталния,както вече ти писах,следователно и към Марс-управителя на 6-ти дом/работата,здравето,домашни любимци/.Оттук идват проблемите ти,свързани с тази област,но към средата на февруари 2008 Транзитният Уран излиза от опозиция.Така че стискай зъби още малко.И...още нещо-аз съм Оля3,не Оля1,но все едно-прочетох съобщението ти и благодаря за милите думи. :sorcerer:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

:3d_110:

Марс при теб е в стелиум/съвпад на 3 иповече планети/ с Уран и Плутон в 11 дом/приятели,цели,надежди,желания и пр./Транзитният Уран е в опозиция към наталния,както вече ти писах,следователно и към Марс-управителя на 6-ти дом/работата,здравето,домашни любимци/.Оттук идват проблемите ти,свързани с тази област,но към средата на февруари 2008 Транзитният Уран излиза от опозиция.Така че стискай зъби още малко.И...още нещо-аз съм Оля3,не Оля1,но все едно-прочетох съобщението ти и благодаря за милите думи. :sorcerer:

Извиняваи, аз не сьм се усетила за Оля 1, и много съжалявам.А хубави думи ми пи6е6, но езика на астрологията не ми е понятен и трудно или хи4 не те разбирам, само разбрах 4е трябва много да 4акам и трябва, да продалжавам да тьрся работа а днес разбрах 4е там кадето желая няма място - бе6е права. Утре 6те питам пак и в петък и така...Много е дале4е февруари 4ак е стра6но. Дано да намеря не6то подходя6то за това което желая.Ако се сети6 и види6 не6то пи6и ми пак моля те за кураж. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм казала,че ще си намериш работа през февруари,а че тогава ще изчезнат препятствията,с които сега се сблъскваш.Не разбирам какво не ти е ясно-стремила съм се да го обясня максимално опростено.Приятелствата,желанията,където сега управлява Уран са в опозиция с твоята работа,здраве,служители,домашни любимци и т.н.Ако има друго неясно-питай,ще помагам с каквото мога.

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм казала,че ще си намериш работа през февруари,а че тогава ще изчезнат препятствията,с които сега се сблъскваш.Не разбирам какво не ти е ясно-стремила съм се да го обясня максимално опростено.Приятелствата,желанията,където сега управлява Уран са в опозиция с твоята работа,здраве,служители,домашни любимци и т.н.Ако има друго неясно-питай,ще помагам с каквото мога.

Добре не се сърди не вси4ки думи като "трон" прогрес и тем подобни се изу4абат в курса по астрология.Някои ден и аз искам да разбирам така като тебе то4ната наука.Ина4е вси4ко разбирам и се радвам когато ми казва6 не6то.Бих се радвала да се запознаем но си дале4е но ...ни6то не се знае, може някои ден и това да стане.Пи6и ми как ме вижда6 до края на седмицата. Утре е Никулден и аз 6те запаля све6т за здраве и да ми потрьгне. Дано си намеря работа до другата седмица ти как мисли6 вижда ли се в картата?

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм се разсърдилани най малко.Исках единствено да те успокоя,че не е нужно да чакаш до февруари,за да си намериш работа.Само дето ще ти е трудно дотогава.А колкото до термините-опитвам се да обяснявам.Пишеш,че имаш интереси в областта на астрологията,а планета на трон е още в азбуката.За другата седмица...много енергия ще хвърлиш,много емоции,гняв,професионални трудности.Казваш,че ще запалиш свещичка.Скоро едно момиче питаше"имам ли магия".Абсолютно сигурно излизаше,че има.Посъветвах я да се моли,но от все сърце.Това,че е направена не значи,че ще подейства.И...поне сега да пости.На мен или на член от семейството ми също беше направена някаква гадост.Видях я с очите си и такава паника ме обхвана...нямам думи.Не знаех какво да правя.А беше толкова просто-молех Бог да ни запази,но горещо от все сърце.Пиша "молех",макар че продължавам да го правя.И...ето оттогава изминаха две години,всички сме живи, здрави и най важното заедно.На теб давам същия съвет и съм абсолютно сигурна,че Бог ще ти помогне.

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм се разсърдилани най малко.Исках единствено да те успокоя,че не е нужно да чакаш до февруари,за да си намериш работа.Само дето ще ти е трудно дотогава.А колкото до термините-опитвам се да обяснявам.Пишеш,че имаш интереси в областта на астрологията,а планета на трон е още в азбуката.За другата седмица...много енергия ще хвърлиш,много емоции,гняв,професионални трудности.Казваш,че ще запалиш свещичка.Скоро едно момиче питаше"имам ли магия".Абсолютно сигурно излизаше,че има.Посъветвах я да се моли,но от все сърце.Това,че е направена не значи,че ще подейства.И...поне сега да пости.На мен или на член от семейството ми също беше направена някаква гадост.Видях я с очите си и такава паника ме обхвана...нямам думи.Не знаех какво да правя.А беше толкова просто-молех Бог да ни запази,но горещо от все сърце.Пиша "молех",макар че продължавам да го правя.И...ето оттогава изминаха две години,всички сме живи, здрави и най важното заедно.На теб давам същия съвет и съм абсолютно сигурна,че Бог ще ти помогне.

Знае6 ли, имам приятелка астроложка и тя ми е казвала 4е магия в астрологията, няма и 4е това което е трудност е проверка на кармата, и ти трябва да я изпьлни6.Това ти е заложено в картата при раждане, и хяма на4ин да мине6 без да се слу4и сьбитието.Тя прави примерни хороскопи по месеци като наслагва картата ,и не6то се полу4ава и има периоди ло6и и добри но се вижда кога 4овек 6те разре6и проблема бил тои за работа или пауване в 4ужбина предполагам и ти може6 да го прави6 това се у4и в курсовете тя 4ленува в асоциациа по астрология и се казва Антоахета Георгиева влез в www.Google.bg и като изпи6е6 името и 6те види6 за какво ти пи6а.Незная дали ти е било интересно но после ми пи6и като про4ете6.Ти вероятно си искарала такав курс и се санимава6 отдавна тезная но има6 доста познания пи6и ми не6то за себе си ако иска6.4акам отговор ако има6 врвмв сега или утре..?

:dancing yes::dancing yes:

Не съм се разсърдилани най малко.Исках единствено да те успокоя,че не е нужно да чакаш до февруари,за да си намериш работа.Само дето ще ти е трудно дотогава.А колкото до термините-опитвам се да обяснявам.Пишеш,че имаш интереси в областта на астрологията,а планета на трон е още в азбуката.За другата седмица...много енергия ще хвърлиш,много емоции,гняв,професионални трудности.Казваш,че ще запалиш свещичка.Скоро едно момиче питаше"имам ли магия".Абсолютно сигурно излизаше,че има.Посъветвах я да се моли,но от все сърце.Това,че е направена не значи,че ще подейства.И...поне сега да пости.На мен или на член от семейството ми също беше направена някаква гадост.Видях я с очите си и такава паника ме обхвана...нямам думи.Не знаех какво да правя.А беше толкова просто-молех Бог да ни запази,но горещо от все сърце.Пиша "молех",макар че продължавам да го правя.И...ето оттогава изминаха две години,всички сме живи, здрави и най важното заедно.На теб давам същия съвет и съм абсолютно сигурна,че Бог ще ти помогне.

Знае6 ли, имам приятелка астроложка и тя ми е казвала 4е магия в астрологията, няма и 4е това което е трудност е проверка на кармата, и ти трябва да я изпьлни6.Това ти е заложено в картата при раждане, и хяма на4ин да мине6 без да се слу4и сьбитието.Тя прави примерни хороскопи по месеци като наслагва картата ,и не6то се полу4ава и има периоди ло6и и добри но се вижда кога 4овек 6те разре6и проблема бил тои за работа или пауване в 4ужбина предполагам и ти може6 да го прави6 това се у4и в курсовете тя 4ленува в асоциациа по астрология и се казва Антоахета Георгиева влез в www.Google.bg и като изпи6е6 името и 6те види6 за какво ти пи6а.Незная дали ти е било интересно но после ми пи6и като про4ете6.Ти вероятно си искарала такав курс и се санимава6 отдавна тезная но има6 доста познания пи6и ми не6то за себе си ако иска6.4акам отговор ако има6 врвмв сега или утре..?

Линк към коментар
Share on other sites

Не-е.Не казвам,че в рождената карта има данни за направена магия.Просто човекът задава въпрос и се гледа друга карта,която се построява за момента,когато астрологът чува или вижда въпроса.Възможно е и питащият да остави часът,в който проблемът или въпросът е възникнал.Когато отговарях на въпроса ти дали ще си намериш работа на желаното от теб място,аз не гледах рождения ти хороскоп и транзитите към него.Построих карта за момента,в който видях въпроса и понеже отговорът беше не,го съпоставих със ситуацията при теб към момента за проверка.Същото е и за момичето,за което ти писах- не в рождената и карта погледнах.Там няма такава информация естествено. Не членувам в астрологична асоциация по простата причина,че не съм професионален астролог,а само любител.Дори сега уча,а съвсем в началото започнах с книжки-"Най-лесният начин да научим астрология"-6 тома на Марион Марч и Дж.Макевърс,Линда Гудман и Стивън Аройо също.Но ти препоръчвам като за начало М.Марч и Дж.Макевърс,виждам,че и други тук препоръчват тези авторки.Всичко е обяснено много систематизирано и достъпно,а след всеки урок има тест за проверка на наученото.Всъщност това бяха първите ми уроци,но още мноого неща не знам.Питам,къде в курса,къде тук,във форума и ...напредвам-бавно,стъпка по стъпка.Виждам,че вече е 0часа и 28 минути-Честит Никулден!На всички именици бъдете здрави,щастливи,много сбъднати мечти и весело празненство!

Линк към коментар
Share on other sites

Не-е.Не казвам,че в рождената карта има данни за направена магия.Просто човекът задава въпрос и се гледа друга карта,която се построява за момента,когато астрологът чува или вижда въпроса.Възможно е и питащият да остави часът,в който проблемът или въпросът е възникнал.Когато отговарях на въпроса ти дали ще си намериш работа на желаното от теб място,аз не гледах рождения ти хороскоп и транзитите към него.Построих карта за момента,в който видях въпроса и понеже отговорът беше не,го съпоставих със ситуацията при теб към момента за проверка.Същото е и за момичето,за което ти писах- не в рождената и карта погледнах.Там няма такава информация естествено. Не членувам в астрологична асоциация по простата причина,че не съм професионален астролог,а само любител.Дори сега уча,а съвсем в началото започнах с книжки-"Най-лесният начин да научим астрология"-6 тома на Марион Марч и Дж.Макевърс,Линда Гудман и Стивън Аройо също.Но ти препоръчвам като за начало М.Марч и Дж.Макевърс,виждам,че и други тук препоръчват тези авторки.Всичко е обяснено много систематизирано и достъпно,а след всеки урок има тест за проверка на наученото.Всъщност това бяха първите ми уроци,но още мноого неща не знам.Питам,къде в курса,къде тук,във форума и ...напредвам-бавно,стъпка по стъпка.Виждам,че вече е 0часа и 28 минути-Честит Никулден!На всички именици бъдете здрави,щастливи,много сбъднати мечти и весело празненство!

Честит празвик Никулден, и на тебе и дано донесе много здрави и късмет.Ще си взема книгата, при първа възможност само да се поуспокоя, и да почна работа защото астрологията не се учи като си изнервен, и имаш проблеми.А ти доста си напреднала от колко време се занимаваш?.Все пak колкото до себе си- можеш да видиш и предположиш много неща.Ще ти пиша пак.пиши ми нешо интересно какво виждаш за мене в картата.Радвам се че има такива хора като тебе. :3d_005::3d_052:

Линк към коментар
Share on other sites

....

П.П. А този радикса не го познавам... :):):)

bulgaro,запознай се с твоя радикс,постнах го горе. :rolleyes:

Ето и няколко думи от мен, от пръв поглед. През следващите дни може би -втори и трети...

Булгаро,за теб приятелството е висша ценност,вероятно имаш много добри приятели.Засилени умствени способности,вкус към наука,изкуство или литература.

(госп. В 8дом и луна в Скорпио)-Влечение към окултни и психически въпроси.

Имаш ли някакви прояви като медиум?

Нептун на Мц – управлява Сл.,и Юпитер в 1д.,интерсептирани Риби.Въпреки изключително големия потенциал и възможности за кариера,ще успееш само след доста сериозна борба.Имаш да преодоляваш някои пречки,които са кармични.(за интерсептираните знаци въпроса е спорен,очаквам и друга интерпретация)

Занимавал ли си се с изкуство?

Понеже всяка конфигурация има 10-20 варианта за тълкуване,по-добре е да кажеш нещо за себе си,както и какво най-вече те вълнува, за да знаем “по кой път” да тръгнем.

Евентуални пречки за преодоляване в брака,ако имаш такъв и в пълното разгръщане и изява на личността ти..

Струва ми се , че интелигентността ти е голям помощник в тази борба. :sorcerer:

Аз съм - Lidiana 64 и виждам, че можеш да даваш насоки в хоросkoпа, мoжеш ли да помогнеш и на мене. Моля те, аз искам само за работа да погледнеш какво виждаш, че в момента си търся и там кадето искам няма място.За хотел става дума.Ще трябва вече без да избирам и имам ли надежда за по добро място и кога? Родена съм в София 01.12.1964 год в 04.08 мин Лидия Иванова Живкова.Благодаря за отговора предварително. :3d_118:

Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...