Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Примерен хороскоп


Recommended Posts

Здравейте

Отскоро съм тук но ми стана доста интересно.Имам един въпрос -Защо само една дата?-Какъв е шанса да разгледате и моят хороскоп? В момента това е доста важно за мен.Ще съм благодарна ако ми помогнете да обясня част от живота си БЛАГОДАРЯ.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :)

Нямам нищо напротив, да разгледаме и други хороскопи, но искам да кажа, че да се направи хороскоп въобще не е така просто както изглежда. Това което сме написали за Паулина е само една част от цялата система от знания, които трябва да се приложат. Аз и досега когато имам възможност, продължавам да й гледам картата. :rolleyes:

Нека да завършим един, после може би ще се започне друг. Доста е сложно, а и трябва време. Не всяка карта ми "пасва", за да я тълкувам. Има някой природни закони, срещу които не може да се борим.

:angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте всички! Благодаря за проявения интерес!

Първо ще се обърна към Румен. Искам само да вмъкна, че съм родила двама сина, като и двамата са се появили на този свят с Цезарово сечение и никой от тях не е с Асцедент Овен. Излиза, че няма правило в това отношение.

Здравей, Диляна! :D

Всичко написано до тук ми е изключително ценно и интересно. Благодаря и на теб и на Надя!!! Сега разбирам, защо винаги сякаш съм очаквала нещо да се случи, нещо да променя, нещо да постигна, да открия нещо по-различно, а в същото време съм все едно пред стена и нямам силата и знанието да я разруша. И ето пак неудовлетвореността - като затворен кръг. Обикновено обвинявам себе си, че не правя още и още, за да намеря изход. В същото време пък недоумявам какво още бих могла да направя и дали е по силите ми. Искрено се надявам, в такъв случай, в това си прераждане да си помогна и поне малко да “дръпна” напред. Това, между другото, е нещо много любопитно за мен (миналите прераждания) и с радост приемам тази информация. :P

Разбира се в момента ме вълнува настоящето ми. Вярно е, че се люшкам от оптимизъм до песимизъм, но май все по-често започнах да виждам празната половина на чашата, а не пълната. Обяснявам си го с натрупаните огорчения от роднини, приятели, финансовите проблеми, изобщо от провирането ми в “тъмната гора”. Наистина преживявам многократно стъпките си (миналите и не само тях), но пак се спъвам, въпреки горчивия опит и болката! Виж за това пък имам оптимизъм – да стана! Изглежда наистина ще уча още много! Знаеш ли, когато ме поучават го смятам като изключително лично посегателство и грубо вмешателство в личния ми живот, а ти казваш, че е едно от нещата които трябва да допусна. Ето нещо, над което ще помисля сериозно! :hmmmmm:

Като малка имах достъп до едно пиано и по слух си свирех известни мелодии, което учудваше по-запознати, но нищо повече. Да рисувам не умея, но харесвам по-особената музика и по-различните картини, по-абстрактните неща в пластиката и в изкуството изобщо. Не обичам наготово “смляната” информация – елементарен рефрен или картина като снимка. За съжаление не мога да си позволя да притежавам каквото и да е от безбройните неща, на които някога и някъде съм се възхищавала.

Станах многословна, а исках само да уточня, че по човешки се вълнувам от това, което ми предстои – още удари или малко помощ от звездите, още загуби или придобивки…

С поздрав :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

P.S.  А какво наистина може да предизвика съвпада на Хирон и Уран на АС ???

Може например да предизвика промяна. Но не просто външна като грим и прическа ;) , а много по-дълбока, същностна. Нещо като в анимационно филмче ще съблечеш една стара, неудобна вече кожа, за да влезеш нова.

Образно казано, ако Хирон олицетворява границата между видимото и невидимото, Асцендентът е нашата изява, а Уран е планетата на внезапните промени, то съвпадат им ще е забележимо събитие. Може да отключи някои канали, за чието съществуване не си и подозирала (да се запалиш по астрологията например :P), но каквато и да е реакцията ти към тази промяна, то едно е сигурно: след този транзит Паулина, за добро или не, ти просто няма да си същата...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Надежда! :D

Очаквам вече с нетърпение този транзит, който би трябвало да е 2007 г.,нали? Дано да е за добро! Дано и да имаме все още този контакт, за да мога да разкажа за промяната, каквато и да е тя! А що се отнася до астрологията, да, любопитно ми е, отваряла съм някоя и друга книжка, но по-запалена съм (за сега) по номерологията. Съвсем, съвсем първи стъпки… :(

Смяташ ли, че би могло да се каже още нещо за VІІ дом и за Х дом – за партньора и за работата или темата по картата ми вече е изчерпана?

С поздрав и най-прекрасни чувства - :feel happy: !!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Кирил!

Баща ми почина от рак, когато бях на 7 годинки. Едвам си го спомням, но сега си давам сметка, когато ме питаш, че всъщност много от моя живот е белязан от тази загуба. Даваш ми наистина тема за размисъл или по-скоро нов поглед над нещата. Предполагам, че има нещо в картата, за да ме питаш това?

С поздрав :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравей, Надежда! :D

Очаквам вече с нетърпение този транзит, който би трябвало да е 2007 г.,нали? Дано да е за добро! Дано и да имаме все още този контакт, за да мога да разкажа за промяната, каквато и да е тя! А що се отнася до астрологията, да, любопитно ми е, отваряла съм някоя и друга книжка, но по-запалена съм (за сега) по номерологията. Съвсем, съвсем първи стъпки…    :(

Смяташ ли, че би могло да се каже още нещо за VІІ дом и за Х дом – за партньора и за работата или темата по картата ми вече е изчерпана? 

С поздрав и най-прекрасни чувства -  :feel happy:  !!!

Здравей :) !

Невъзможно е да сме изчерпали картата ти, все пак има още много, което да се каже.

За съжаление не мога да продължа анализа на Диляна. Нейният стил е много творчески, артистичен и...съвършенно различен от моя ;) . Също бих искала да чуя за Прозерпината в осми... :P

По отношение на въпросите ти ми се иска първо да те попитам нещо. Става дума за споменатият от теб "изгубен рай". Ако е възможно да споделиш с нас кога и какво се е случило, мисле че ще помогне. Не се тревожи, че е прекалено лично, душата ти вадим все пак :) . Оставям на теб да прецениш дали и какво да ни разкажеш. Мисля, че би хвърлило малко светлина по интересуващите те въпроси.

Относно кариерата и 10 дом, както и финансовите постъпления във връзка с това (обща тема за всички ни), ето какво виждам: Върхът на дома се намира в Стрелец, управлява се от Юпитер във 2 дом в Телец. В 10 дом се намират Южен възел и Лилит, в съвпад. Домът е относително малък, като градуси.

Значението на всичко това според мен се свежда до развитие в кариерата, което може да бъде попречено от срещата с неприятели, донякъде хора, които ти пречат. Това е кармично определено. Изисква се много прецизност и дълбочина за да се преодолее. Подвижният Стрелец може да значи промени, нищо не е заковано, определено, сигурно. Ще има отношение поне към някои от следните области: висше образование, религия, пътешествия на далеч, преподаване, учителска професия и дори вярата и по-специално християнската. В комбинация с Близнаци на върха на 4 дом означава, че за теб изграждането ти като цялостна, интегрирана личност ще бъде основано на един вид несигурност. Стъпала си върху подвижна основа, което не гарантира фундамент на сигурност. Ще си помагаш в това отношение като изследваш себе си и твоите роднини, питаш и разпитваш за информация. Може да означава дом, където да е липсвала стабилност. Всичко това придава нова насока на "издигането" ти в обществото. Енергията на Стрелец означава едно по-интегрирано и философско отношение към пролемите в деловата сфера. Стрелец е знакът на пророчествата, дали пък нямаш ясновидски възможности? :v:

Финансовата страна на въпроса е олицетворена от Юпитер. Мен ми звучи малко нелогично да си непрекъснато несигурна в материалното положение. Юпитер във втори и Телец, в голям тригон със Слънце и Луна е благоприятна основа. Дори раняването от Сатурн и ретроградното му положение не го затъмняват напълно. Не че обещава безусловен успех но и обратното не е. За да се справиш с това влияние е необходимо внимателно и прецизно да боравиш с материалните си придобивки, да добиеш представа за отвъд физическата им стойност. В противен случай ще ги губиш. Не е добре да предприемаш рисковани начинания в областа на инвестициите и материалните придобивки - възможна е измама, илюзия и в някаква степен "край" на започнатото. Значи мъдро и дисциплинрано отношиние, строг контрол и прецизност, това е ключа да ги задържиш. За една Дева няма да е толкова трудно :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Надежда!

Де да имах ясновидски възможности... Може би нямаше да имам изобщо тази необходимост да "вадя душата си" в ефир... Но пък иначе как щях да се "запозная" с хора като вас и да имам удоволствието да чета за толкова неща, които ме вълнуват и то по най-различни теми?! :thumbsup:

Що се отнася до "изгубения рай" - с три неща се чувствах горда, че ги имам - семейството, работата и дома си. Останах само с първото (и то най-ценното наистина!!!). От първия работен ден на 2000 година бях съкратена (може би и след намесата на недоброжелатели) от мястото, където работех безупречно почти 15 години. Настъпиха изключително трудни от финансова страна две години, в резултат на които загубихме и жилището си (тук си права за илюзиите и измамата). От есента на 2002 година (почти веднага след като останахме без прекрасния ни дом) ми се обадиха, че ми предлагат да се върна на работа на същото място. Ето че си върнах едно от "загубените" неща и то сякаш по чудо, но за другото това е невъзможно ... Честно, нямам думи за болката която изпитвам ...

Наистина се чувствам като върху подвижни пясъци и не знам за какво да се хвана и накъде да се обърна.

Благодаря ти за подадената ръка! Оценявам всеки ред, който ми пишете всички вие, а и то се вижда, че едно по едно нещата се оказват така, както са ги "написали" звездите!

С поздрав :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

    Като малка имах достъп до едно пиано и по слух си свирех известни мелодии, което учудваше по-запознати, но нищо повече. Да рисувам не умея, но харесвам по-особената музика и по-различните картини, по-абстрактните неща в пластиката и в изкуството изобщо. Не обичам наготово “смляната” информация – елементарен рефрен или картина като снимка.

Здравей Паулина :) Ето защо ми допадна толкова да разглеждам картата ти, просто сродна душа. :angel:

Съвсем скоро научих, че Хирон дава скрит заряд или привлича или го привличат определени хора.

С твоя Хирон в 1-ви дом. Ако ти е весело, хората край теб са весели, ако ти е мъчно странно как наоколо мрачните лица са в повече.

Друг е въпроса, дали ти ставаш отражение на заобикалящия те свят. Дали ти си толкова подвластна на чуждо влияние или си тази която влияе на хората. Може и да не си обръщала внимание, но сега опитай и ще видиш ефекта.

Значи, аз ти препоръчвам усмивка сутрин, и обед по две. Вечер още три и така, до края на земния ти път.

Ето повлия и на мен.. :P:D

Понякога там горе на небето, в неизследвания космос стават разни работи, които влияят върху живота на Земята. Бъди сигурна, че ти не си изключение и дали е магнитна буря, някакъв силен вятър на Марс, или просто някоя планета прави съвпад с друга и ти влияе или на здравето или на семейните отношения. Обаче добрата новина :thumbsup: е, че всичко е временно. След като отмине започва да ти влия нещо друго, така до безкрай.

Чувала си за Слънчево затъмнение и Лунно затъмнение. Педи твоето раждане a lunar eclipse-25.06.1964г. е бил в козирог 3градуса и 30минути, а a solar eclipse- 09.07.1964г. в Рак в 17 градуса и 16 минути.

В книгата на Жан Спилър и Керън Маккой "Духовна Астрология", за твоята позиция пише :

"Вие сте лечител, който работи върху емоционалните тела на хората. .....Склонни сте да привличате хора които не разбират емоционалните си проблеми тъй като са твърде свързани с външния свят....Като роден лечител вие се занимавате с чувствата и душата. ...и т.н"

Ето малка част, която от друг ъгъл показва, какво прави как работи цялата енергия която е в теб. Може да е усмивка, може да е обич. Ти сама ще разбереш или си разбрала как работи.

Позицията на Лунното затъмнение, ще ти покаже колко имаш да учиш, да се контролираш, да пазиш доброто име. Да разбереш, че за да получиш трябва да дадеш. Ако живееш в дом с родители, трябва да успееш да се идентифицираш с твоето име, с твоята значимост.

Всеки пита и иска да знае, как и защо му е дошло това до главата, но понякога истината е в самите нас, в детството, в родителите. Защото старите прийоми на възпитание и общуване могат да навредят на детето. И понякога тези спомени от детството, от родителите, от приятелите са повлияли на детската психика. Трябва да се пребориш с това. Имаш Сатрун в 12 дом в Риби. Може би затова Кирил те попита за баща ти. Сатурн като символ на бащата, в дома на детството, психиката, спомените, скритите тайни и то в риби което подсилва значението на дома. Може да не сте се разбирали, това да ти тежи и от там трудно да приемаш съвети и си бунтарка. Лилит в 10 в Стрелец. Свобода, обществени изяви и може би те е подчинила на някого, на нечие мнение, под нечия власт. Това не ти пречи да се супер жена, домакиня, майка, съпруга, но има нещо там неясно.

ТА и аз да питам ли, или съм получила отговор. :feel happy: И все пак Лилит в квадрат със Слънцето, точно към бащата води, неговата липса, траур. Ти си писала сега видях, че баща ти е починал. Чудя се коя е точната нишка... :hmmmmm:

Пак се отпласнах този път по Лилит :thumbsup1: А ако се заема с Фортуна, няма да има време да се каже нещо за Майката....има една песен на Белослава :harhar:

Наде, благодаря за топлите думи. Последно време наистина пиша ли пиша, много. Да видим, какво ще излезе. Моя стил....благодаря още веднъж :):P Понеже не мога да пея :whistling:

пиша :king: Искаше ми се да пиша като теб изчистено, логично и астрологично. Имаш страхотен нюх, и ми е приятно, че в този форум има толкова хубави хора, и админи :smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Диляна! :thumbsup2:

Да! Попивам всякакви настроения и чувства! Товарят ме с най-различни грижи и проблеми и се опитвам да помогна на целия свят, поне като добър слушател. :hypocrite: В същото време околните смятат, че съм безгрижен човек. А това не е така. Много от чуждите проблеми са нищожни в сравнение с моите собствени, но не се чувствам комфортно ако трябва да се оплаквам - за това не го и правя. Предпочитам усмивките и разбирателството! Неща, които все по-трудно срещам, за съжаление… Впрочем, караш ме да се замисля, че наистина повечето хора около мен сякаш не са в съгласие със себе си, не разбират емоционалните си проблеми и са твърде свързани с външния свят. Колкото и да се усмихваш на всички и да им отговаряш с обич и добро – пак не си разбран и пак си наруган. :unsure: Може би говоря на друг език и за това оставам неразбрана….не знам. Наистина ми се иска в ежедневието помежду ни да има малко повече добрина !!!

От баща ми са останали само чудесни детски спомени! А за майката ... чудя се дали е възможно да има връзка с това което казваш за попадането под "нечия власт" или си имала предвид нещо съвсем друго?

Не живея в дом с родители (под наем сме) - отдавна ги няма на този свят, а и роднините са ми прекалено малко. Справяме се без тяхната помощ и морална подкрепа. Ако изобщо се справяме... :huh:

Мислех, че съм загубила диалога с вас, но то взе че стана още по-интересно! Страхотни сте, момичета (и момчета, разбира се) !!!

С поздрав :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Паулина :)

Радвам се, че си имала прекрасно детство, пожелавам го на всички деца. :thumbsup: Кой няма белези от "целувка с асфалта", :blink: след лудо надбягване с балканчета или както им казвахме "БМХ". :1eye:

И не се притеснявай за езика, думите, жестовете, те нека си стоят начумерени, ти се радвай, защото ако пропуснеш точно в този миг да споделиш любовта си, после може да е късно, понеже може да няма утре.

Не си изгубила диалога си с нас, напротив той едва сега започва. Може да не е в тази тема, може да е по друг въпрос, но все пак това е началото. :smarty:

Желая ти успех и много сила защото ти е нужна. :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, отново!

Само да довърша за седми дом и партньора...Прости ми, че понякога звуча малко сурова и поучителна. Съвсем не ми е цел, просто предпочитам откровеното споделяне. Когато се допитваме до астролог, то най-често е защото е назрял критичния момент. Онова, което ни е мъчело, терзаело, боляло изкристализира и ни кара да задаваме въпроси и да търсим истината. Като човек предпочитам първо лошата новина, първо неапетитната част, а най-хубавото, положителното и красивото оставям за накрая, за десерт ;) .

Ето го и твоя: :thumbsup:

Ти си изключителна жена, характер, нрав. Емоционална и чуствителна. Много мисли и много чуства.(неаспектиран Меркурий на трон в Дева и шести дом, управляващ Слънце; неаспактирана Венера в Лъв) Или в превод - направо си под пара, вътре в теб кипи, бошуват страсти, мисли, чуства. Имаш огромно сърце за хората :angel: . Не случайно с Диляна ти повтаряме, че си лечител. Думата има много значения и в теб е истинското такова. Духовно, психически си в състояние да изпитваш болката на хората, раните на душите им и с това си качество си безценна. Слушаш, изслушваш и все пак - дълбокият копнеж и теб да те чуят остава...Наистина, ако ти попадне книжарница и няколко свободни минутки, влез и прочети "Духовната астрология" - една такава синя и дебела - за твоите затъмнениия. Това са десетината минутки, които могат да те променят завинаги...

Казвам всичко това, защото за да изследваме партньора - Десцендента, 7 дом - то първо е необходимо да тръгнем от себе си - Асцендента(небесното ни име) и първи. Често това, към което се стремим, копнеем да докоснем, споделим е дълбокото чуство за пълнота и то е отражението ни, проекцията в другия. В миналото е имало много рани и самота. Без баща си проектирала детските мечти за щастие към майката. Тук Близнаците в 4 дом, Луната в Козирог и в 11ти дават хладно и дистанцирано отношение, малко и желанието за власт е било в повечко. Най-голямата ти близост с нея е било приятелско отношение, интелектуално общуване и строгост. Може би затова си отдадена на децата си. Да им дадеш това, което си нямала- топлота, съпричастност, майчина грижа. Липсата на бащин авторитет те поставя зависима от чужди мнения и оценки. Много състрадателна, но позволяваш на партньора да поеме авторитетната роля в семейството - за теб така е редно. Така си устроена просто - че жената е жена, а мъжът - мъж. Еманципацията ти е чужда, някак далечна. Хоризонтът на съзнанието - Асцендент - Десцендент при теб е Риби -Дева. Имаш желанието да намериш ред, хармония и подреденост в другия, партньора. Това ти е липсвало, втората част от теб. Като рефрен от минали променливости, кризи и изменчивост, единствено реда ще те спаси :) .Малко го критикуваш понякога ;) , съвсем мъничко :P . Но пък голямото ти сърце...Щастливец е той, дано го осъзнава.

За ясновидските способнисти ще поговорим пак след транзита на Уран през Асцендента. Просто няма да се познаеш след него. Уран има отношение към чуството ни за свобода. Може внезапно да те накара да излезеш отвътре навън. Енергията е освобождаваща, разтърсваща, много интуитивни проблясъци ще катализират през теб и ако добре си усвоила урока на транзита му през наталния Сатурн...Свобода е най-висшето благо :v:

Не си загубила диалога с нас. Просто имай предвид, че процесът на астрологичната мисъл е малко неконтролируем. При Диляна ми напомня състояние като да напишеш поема, например - трябва ти муза, вдъхновение :king: . Мен ми е нужно време за да изкристализира образа в мисъл...Търпение и ще получиш желаното :) .

Искай и ще ти се даде!

Сърдечен поздрав :sorcerer:

Надя

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, момичета! :thumbsup2:

Начумерените лица (Диляна е точна, както винаги) около мен вече не ми правят впечатление, защото дълбокият копнеж и мен да ме чуят (както казва Надя) започва да става реалност ! Благодаря ви!!! :P

“Десерта” беше супер! Не ми е удобно да слушам т.е. да чета такива “захарни” неща за себе си, но сякаш малко сладост в момента не ми е излишна… ;)

Онова за майката е съвсем точно – повече общуване и строгост, по-малко приятелство и съпричастност. Въпреки дистанцията между нас, след загубата й целият свят се срина и продължавах подсъзнателно да я търся и да се съобразявам с нея. Опитвам се с децата си да градя съвсем други отношения, но при липсата на пример в моето възпитание действам по-скоро на сляпо, по усет. Като сравнението, което ми даде Диляна преди време – “вървя като през тъмна гора”. :ph34r:

А за еманципацията … не знам. Понякога си мисля, че щеше да е по-добре да бях малко по-самостоятелна, по-еманципирана, за да съм в помощ на “силната си половинка” – на него наистина не му е никак лесно в момента. :hmmmmm:

Това за "лечителя" в мен ... :blink: ... Ще потърся книгата на всяка цена, за да съм по-наясно, но все още ме озадачава, както и "обръщането на хастара" при транзита на Уран през Асцедента.

С приятелски поздрав :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 years later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравей Иво,

Интересувам се от твоето мнение за следното:

- Нептун на асцендента в Стрелец

- стелиум в Рак, на куспидата на 8 дом от Сатурн, Слънце и Луна, като Луната е на края на 7 дом

- Плутон в съвпад с МС

Като добавиш и Юпитер с квадрати към Сатурн и Слънце, в опозиция с Уран.

Венера е в съвпад с Регул в Лъв, Венера и Меркурии правят съответно тригони с Юпитер и Уран и извеждат напрежението от опозицията.

Би трябвало в такъв хороскоп да се започне с Нептун като доминанта и става страшно - спасители, състрадание, липса на достатъчно его и индивидуалност и т.н. Размиване, сливане, връщане в единството, евентуално наркотични вещества и алкохол /за щастие тотално липсват при мен, засега :))) /.

За да е още по-зле, Сатурн, макар и слаб в Рак, души кармично и назидателно Слънцето и направо си го дави в дома на смъртта. Да се надяваме, че можем също да разчитаме на тълкувание свързано със секса и финансите на другите, но където и да чета, такъв стелиум в 8 дом все си е на лошо - слабо здраве и т.н, карма, карма и карма.

Изобщо... не е много от хороскопите, които бих избрал, ако имах избор.

Знам, ще кажете фини енергии, обаяние, усет към изкуството, медиумни способности, космичната любов /Нептун/, сдържаност и отговорност /Сатурн/, може би дори дружелюбност /Рак/ макар и с присъщата доза нерешителност и дефанзивност.

Е, разчитам на знанията и прозренията ви господа и дами, за да откриете нещо позитивно в иначе неособено харесвания от мен собствен хороскоп.

8 юли 1975, 17:20 ч., Стара Загора

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Добър ден на всичкии :) Бих искала да помоля да разгледате и моята натална карта ако може а ето я и нея :)

или понеже няма как да си я кача родена съм на 1.12.1990 в град София час 10:15

Редактирано от mar4et0o
Линк към коментар
Share on other sites

Би ли казала точно какво те вълнува или по ското, коя област от живота те интересува, за да не се разпиляваме в излишни словоизлияния, а и да наблегнем, по същество на проблема :)

Линк към коментар
Share on other sites

Дани искам и аз .:3d_146:Интересува ме кариерата .И по- скоро академичната кариера . Хах Данните ми са 05.06.1981,14:15 ,Ямбол.Благодаря и целувки и поздрави !

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

От скоро започнах много да се "заравям" в хороскопи и определено виждам истина в тях. В момента точно съм в много критично положение и имам нужда от добър хороскоп- генерално и за следващите 1-2 месеца. Роден съм на 21 март 1990, 23:10 часа, Стара Загора. В тежко положение съм и имам нужда от помощ, изключително ще съм признателен на всеки който ми даде отговор. Осовните ми вълнения са за работа и в по-дълга периспектива- кариера.

Поздрави!

Редактирано от трезвен
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Привет, Трезвен :)

Това е твоята соларна карта за настоящата година, която ще е в сила до другия ти рожедн ден:

3207689y.gif

Начинаеща съм и пиша някои основни неща, които ми направиха впечатление...

Надявам се и други по-знаещи да се включат по картата ти :thumbsup:

Основните акценти през годината ще са - образование, преквалификация, курсове (годината е подходяща); твоя личностна промяна, която вероятно преживяваш и дълбоко вътрешно, кратки пътувания и любов :sorcerer:

За работа - мисля, че към началото на лятото (началото на м. юли) ще имаш добри възможности.

Успех :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...