Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Примерен хороскоп


Recommended Posts

Добър ден на всичкии :) Бих искала да помоля да разгледате и моята натална карта ако може а ето я и нея :)

или понеже няма как да си я кача родена съм на 1.12.1990 в град София час 10:15

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...

Привет на всички!!! Сайтът е прекрасен и винаги, когато имам време го преглеждам. Бих искала някой да погледне и моята натална карта - родена съм на 06.08.1983 г, в София часът е 22:36. Благодря преварително :))

Линк към коментар
Share on other sites

много се радвам че открих този сайт,дано все още някои има вазможност да помогне и на мен. интересува ме единствено дали през тази 2012 година ще зачена дете. на 23 декември загубих едно неродено и сега това е много важно за мен

Александрина 23.06.1980 , в гр.Русе , 21.30 часа. предварително благодаря......

Линк към коментар
Share on other sites

много се радвам че открих този сайт,дано все още някои има вазможност да помогне и на мен. интересува ме единствено дали през тази 2012 година ще зачена дете. на 23 декември загубих едно неродено и сега това е много важно за мен

Александрина 23.06.1980 , в гр.Русе , 21.30 часа. предварително благодаря......

Да, през април тази година има възможност :)

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Привет на всички!!! Сайтът е прекрасен и винаги, когато имам време го преглеждам. Бих искала някой да погледне и моята натална карта - родена съм на 06.08.1983 г, в София часът е 22:36. Благодря преварително :))

Здравей! Интересна карта.

А коя сфера на живота те интересува?

Направи ми впечатление точния час. Сигурен ли е? Защото само 10 минути по-ранен и сериозно се променят нещата.

Линк към коментар
Share on other sites

Добър ден на всичкии smile.gif Бих искала да помоля да разгледате и моята натална карта ако може а ето я и нея smile.gif

или понеже няма как да си я кача родена съм на 1.12.1990 в град София час 10:15

Много интуитивна, но някак ще е трудно да се прояви това качество навън, само ти си го знаеш и усещаш това.

Професията ще е свързана основно с информация и ще бъде избрана/наложена отвън, външни обстоятелства.

И пак да попитам - точен ли е часа? Защото биха се променили малко нещата около рожденото семейство - в момента нещата са така: стабилно от гледна точка на (или поне ценящо и стремящо се към) материална осигуреност и комфорт семейство, но си имала трудности в психологичен план като дете - примерно ограничения или отговорности, не като за дете. Сега най-вероятно ти е трудно да се изразяваш и да възприемаш света около теб радостно и емоционално.

Много трудолюбива и сериозна си, въпреки че външно може да изглеждаш (по-скоро сама да създаваш за себе си) точно обратния образ.

Много приятели, с които обаче нещата не винаги вървят гладко. Възможно е да ти е трудно да различаваш приятел от любовник и това да води до различни недоразумения и дори неприятности.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Винаги ли ще бъде трудно в живота с тази карта ? 06.06.1980 Бургас 11.38ч. сутрин.

Мда, трудно ще бъде наистина. Голям квадрат, та и още една различна от него тау-квадратура.

Обаче хич не се оплаквай, при тези напрегнати аспекти, си се изхитрил да имаш 3 напълно хармонични планети и нито една от другите не е наранена (ако не броим Лилит). Включително Плутон е хармоничен, което ми говори, че каквото и да ти се случва, винаги имаш една закрила от съдбата и в крайна сметка нещата не се оказават толкова лоши, колкото са изглеждали.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, да ви помоля да разгледате и моята карта, ако можете. Родена съм на 02.03.1975 гр. Лом 12.58ч. по обяд

Здравей, Ивомира!

Коя област от живота да коментираме или да нахвърлям общо това, което ми направи впечатление в твоята карта?

Линк към коментар
Share on other sites

Привет на всички!!! Сайтът е прекрасен и винаги, когато имам време го преглеждам. Бих  искала някой да погледне и моята натална карта - родена съм  на 06.08.1983 г, в София часът е 22:36. Благодря преварително :))

Здравей! Интересна карта.

А коя сфера на живота те интересува?

Направи ми впечатление точния час. Сигурен ли е? Защото само 10 минути по-ранен и сериозно се променят нещата.

:) часът е абсолютно точен, когато съм се родила акушерката го е казала на майка ми. Опитвала съм се сама много пъти да "разгадая" наталната ми карта, но явно въобще на ми се отдава  и се реших тук да попитам. Интересуват ме по-общи неща, туй като животът ми е изключително оплетен и не знам как да продължа напред.

Редактирано от istar
Линк към коментар
Share on other sites

Привет на всички!!! Сайтът е прекрасен и винаги, когато имам време го преглеждам. Бих искала някой да погледне и моята натална карта - родена съм на 06.08.1983 г, в София часът е 22:36. Благодря преварително :))

Здравей! Интересна карта.

А коя сфера на живота те интересува?

Направи ми впечатление точния час. Сигурен ли е? Защото само 10 минути по-ранен и сериозно се променят нещата.

:) часът е абсолютно точен, когато съм се родила акушерката го е казала на майка ми. Опитвала съм се сама много пъти да "разгадая" наталната ми карта, но явно въобще на ми се отдава и се реших тук да попитам. Интересуват ме по-общи неща, туй като животът ми е изключително оплетен и не знам как да продължа напред.

Благодаря за доверието :)

Ето няколко неща от мен. А щом се опитваш да се ориентираш в астрологията, ще се опитам да се обосновавам, защо казвам това или онова, макар че ще стане по-тромаво като изложение.

Първо прави впечатление групирането на всички планети и светила в западната полусфера - това означава, че в твоя живот е изключително важна средата и обкръжението; т.е като се започне от нещата, които не можеш да промениш: семейството, в което си се родила, града, квартала, но на по-голяма възраст е много-много важен изборът на приятели, колеги, съседи, град, квартал, жилище, облекло дори, буквално всичко. Защото ти си вътрешно зависима от всичко това и животът ти ще зависи изключително именно от тези избори. За теб ще бъде непростимо лековерие да кажеш - а бе колегите са ми некомпетентни, или интриганти, или ...там някакви, или фирмата се занимава с далавери, некоректна е, но примерно професията ми харесва или пък заплащането ми харесва, ще остана тук, на това работно място. Друг пример - ако ти имаш приятелка с афинитет към наркотици, вероятността ти да й повлияеш да се откаже от тях или тя да ти повлияе е 1:9 в нейна полза. Ако трябва да избираш квартира или покупка на жилище - изборът на хубав, подреден, чист квартал, добри съседи и т.н., трябва да превъзхожда всички останали съображения и аргументи - от типа на цена, размер и моментно състояние на жилището и др.п.; в смисъл по-добре по-малко жилище, подлежащо на ремонт и т.н., за цената, която можеш да си позволиш, но да не се пренебрегват онези по-сериозни за теб фактори.

Второ - повечето планети са буквално две по две събрани в съвпади, което в комплект с огнен знак и асц. в Овен дават една импулсивност, която е хубаво да се овладее. На всичко отгоре два от съвпадите един друг се нараняват, което ги прави по-проблемни, но и по-интересни.

Трето - и Слънцето, и Луната попадат точно в своите си знаци, което по принцип е много добре, но от друга страна към тях буквално няма мажорни аспекти, ако не броим Лилит, което дава едно опосредстване в изразяването на техните принципи, или по-скоро техните принципи ще действат независимо от вътрешните и външни условия.

По принцип си много емоционален човек, дори прекалено, пламенна натура, успяващ същностно да вникнеш/разбереш нещата, което дори ти тежи и те наранява, затова се опитваш да се защитиш и се обвиваш с една защитна обвивка, включително ограничаваш сферите си на внимание; в очите на другите си като еталон за типична жена и евентуално майка, въпреки огненото себеизразяване. Чудя се дали болезнената чувствителност не се изразява понякога и чрез избухливост? Рожденото семейство е било обгрижващо и защитаващо, но може би и някак ограничаващо. По принцип ти трябва да се радваш на живота и да радваш и другите около теб; за теб живота е нещо като огромна сцена или художествена работилница. По разположението на планетите мога да предположа, че си добре приета от хората, макар и без много близки приятели. Ако има някакви "оплитания", както казваш, то те могат да се очакват в интимен план. А реализирането в професионален план ще бъде бавно и продължително и няма да бъде обществено видимо.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, благодаря ти за отделеното време, може би това което ти е направило впечатление.

Ами на първо място - много силна и енергична, дори мога да кажа борбена :) Също и амбициозна - почти съм сигурна, че в момента не живееш вече в Лом.

Най-веротяно детството е било психологически тежко, някакви ограничения и/илиотговорности още в съвсем крехка възраст.

На вид си много хармоничен и стабилен човек, на другите им е лесно да се разберат с теб, трудно се засягаш. Обаче според мен си така някак по-сериозна, трудно ти е да се радваш ей така, без причина, защото слънцето грее примерно. Успешна професионална реализация и кариера, макар че съдбата има навика може би да те следи така по-изкъсо - т.е според мен не рискувай да "минеш между капките" за нещо, няма да ти се позволи (относно кариерата имам предвид).

При това положение на планетите се чудя, дали си намерила подходящ партньор вече? Най-вероятно имаш високи изисквания към партньорите и сигурно най-често ги превъзхождаш. Така или иначе може да се очаква успешен и продължителен брак, ако ти самата пожелаеш това да се случи и поработиш над себе си.

А би ли споделила дали работата ти е свързана с пътуване? (правя тук едни мои си проучвания :) )

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти много много, наистина всички ми казват че съм силен човек и най-вероятно така ме виждат, макар, че съм голяма ревла и нервак, добре че съпруга ми ме търпи, а детството ми наистина е гадничко, но нали казват, че това което не те убива те прави по-силен, отдавна не живея в родния си град, работата ми е тук в града, където живея, работя с деца - доста отговорна и натоварваща, но мисля да си търся друга работа скоро, защото тази не ме удовлетворява, отдавна мислех да го направя, но на този етап няма как да стане. Отново да благодаря за отделеното време Диана - страхотна си!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,ако може да ме анализирате и мен ,06.11.1979,но за часа казвам 10.00,но не е много сигурно,гр.Казанлък .Благодаря ви

Редактирано от shony
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Пишейки си домашната работа :) бих определила като основна тема на тази карта стелиума в северозападния ъгъл, който е ясно центриран около слънцето в Скорпион и е подчертан от двата секстила слънце-Уран/Нептун и Слънце-Луна(!) в комплект тригона между Уран/Нептун (в съвпад) и Луната. Отлична комбинация от качества за един съвременен млад човек, който стои на прага на един главозамайващо динамичен свят, пълен с изненади, но и с високи изисквания към "мореплавателите" в него. Отлична, според мен основа за задачата, която си е поставила душата в този живот - да изпита и приложи до максимум натрупани знания и духовен потенциал, като "плува" в ежедневието и активно общува и служи на хората, сред които попада.

Квадратът, с който Сатурн от своя десети дом и водолей сочи към върха на триъгълника от секстили и тригона - т.е. точно към слънцето в скорпиона и в 6 дом, според мен ясно очертава основното предизвикателство - всичко, написано по-горе трябва да се дисциплинира и реализира планомерно в полза на обществото, да се научи да поема отговорността в професионалната си сфера именно когато работи с групи хора.

Много ценен е съвпадът на Слънцето с Плутон- имам си го в моята лична карта, но моят е в дева. На курса ни по астрология, д-р Балтова спомена, че подобен съвпад показвал свързване с галактически енергии, които оказвали силно трансформиращо влияние върху личността като цяло.Ако съдя по своя житейски път, очаква те доста сериозно "стръскване" на личността и кардинално прочистване от остарели схеми, но ако си готов за него и го осъществиш осъзнато, може би няма да е чак толкова болезнена, но след всеки етап на почистване, усещането е като птица в полет и човек е готов за следващото.

Линк към коментар
Share on other sites

Много съм съгласен с последния абзац, изненадан съм приятно.Винаги след такива ''стръсквания'' достигам големи успехи.Досега съм ги имал само два пъти.Благодаря ти много.Очаквам и други мнения,много ми е интересно някой да ме тълкува - много странно и приятно усещане.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,ако може да ме анализирате и мен ,06.11.1979,но за часа казвам 10.00,но не е много сигурно,гр.Казанлък .Благодаря ви

Здравей!

Чаровна, енергична, привличаш хората по един странен и дори за теб самата непонятен начин. Неприятности и спънки в душевен план, може би недобри отношения с майката (или жените въобще), възможно да е имало неприятно детство, незаслужени неприятности и огорчения. Много емоционална, дори прекалено (болезнено), нужно е да се преодолеят безпокойството, комплексите, фрустрациите,съмнението и да се изработи спокойствие, душевен мир и доверие в хората, дори с риск да се сбърка. Възможни са здравословни проблеми от ранна (ученическа) възраст, които са така да се каже предопределени, не бива да се изпитва чувство на вина, че ако човек е правел или неправел еди какво си, нямало да ги има.

Изключително външен живот - в смисъл под светлините на прожекторите на обществото. Успешна кариера.

Не бива да се разчита на шанс от страна на съдбата, на покровителство на влиятелни хора -това са само разкошни аванси, които няма да се реализират, ако не се вложи труд и усърдие.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Благодаря ти много ( с малко закъснение), Диана, за обърнатото внимание. Изключително точна характеристика, ти ми показа неща, които винаги съм смятала за маловажни, че са всъщност от голямо значение:) Отново едно голямо мерси!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, публикувам и моята натална карта. Би ми било интересно да поразбера повече за любовта, спрямо рожденното ми положение. Ако някой има време за мен, ще се радвам да ми сподели. Благодаря

http://postimage.org/image/ns1tr9pef/

Редактирано от Forest
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! Зная, че нищо не се случва случайно, може би точно затова попаднах на този форум. Ако е възможно бихте ли направили анализ на моята натална карта. Родена съм на 30.06.1975 г. в гр. Дупница. Казвам се Даниела. Час на раждане 19:45 ч. Благодаря предварително! Очаквам Вашият отговор.

Редактирано от DANIDO
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...