Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Христос Воскресе


Recommended Posts

Настанал е последен час, всинца трябва да възкръснем, и ще възкръснем. ..... И този ангел отгоре е зов Христов, че второто пришествие иде. Как ще ви намери Христос? .... Вашите ближни и приятели трябва да ви направят тази услуга, да отвалят камъка от гроба ви, и тогава Христос ще каже: „Станете!“ – и ще възкръснете.

На всички, които ме слушате тази сутрин, аз отвалям вашите надгробни камъни: Христос иде... Той ще застане пред вашите отворени гробове и ще каже: „Излезте вън!“.

Учителя

Великден

:3d_043::3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Да - Той, тоест самите Ние, висшето ни Аз ще застане пред отворената енергетична система на гробовете ни тела и ще накара дремещата ни същност да се поразходи извън затвора на гроба си!

Линк към коментар
Share on other sites

Воистина возкресе!

Животът победи смъртта!

Счупи оковите на греховете ни.

Отвори път към Небето за човеците.

Приготви ни място при Себе Си.

Любов + Светлина + Мир + Радост

Линк към коментар
Share on other sites

Христос Возкресе!

Бог да Ви Благослови!

Мир и Любов! :3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Во Истина Воскресе!

Ти виждаш, времето е като притча,

лети и би могло да изгори.

Аз в името на нейното величие

ще вляза в гроба сам. И сам в зори

на третия уречен ден ще стана.

И - като трупи по река - на съд

към мене като корабни кервани

от мрака вековете ще текат...

Моето яйце е борак!!! Червеното.

Редактирано от Силвия СД
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

За истината възкръсна - за да се научим и ние да възкръсваме от пепелта на телата си!

Снощи Кристиян, когото познаваме от форума, е говорил около 3 часа по RTVC за християнството - в късните часове (или ранните). Може би ще го има в нета - аз бих искал да го гледам или поне часто от него. Друг член на форума - Милкана го е гледала и е очарована!

Христос възкръсна. Сега ние сме на ред! :):):) ОМ

Воистина воскресе!

Не съм бил аз :) Явно става въпрос за припознаване. Припознават ме редовно много хора по различни поводи и на разни места, че дори и по други континенти...явно чертите ми "покриват" стандартите за "средностатистически"...или някой мой колега (сигурно такъв ще да е) е взел присърце клонирането..но за него има друга тема.

Както и да е, надявам се да го има в интернет- да погледаме, щом е било интересно си заслужава гледането. А така ще се разбере и кой е всъщност човекът- нали има надписи, или поне някой все ще се е обърнал към него по име. :)

Прлиятна вечер :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ха, интересно!

Човекът не е бил богослов, но е говорил много вдъхновено, точно като богослов. И е бил лицев хирург... Участничката от форума ни, която е гледала предаването, си е казала, че няма как да е друг ... Да става весело :):):) Да вземем да се запознаем че да не се бъркаме ли що ли ... :):):)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Христос воскресе!

На всички желая много Любов и Светлина! Да простим на себе си и да помолим за прошка тези, които сме наранили! Прекрасен празник и от мен!

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_053: Воистина воскресе! Да възкреси Любовта в сърцата и умовете ни! Да възцари Мъдрост, Добродетел, Истина, Правда и Любов!

Светли, мирни, радостни празници, приятели!

Линк към коментар
Share on other sites

Христос Воскресе!

Нека Бог Ви благослови!

Мир и Любов в сърцата и душите Ви!

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_053: Воистина воскресе!

Нека да пребъде Божият Дух на Любовта, Божият Дух на Мудростта, Божият Дух на Истина в нашите сърца!

Линк към коментар
Share on other sites

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Бог с вас и вие с Него! Желая на всички всеки ден да е изобилен Живот в сърцата ни Този, Който ни дава Живота! Всеки ден да пазим възкръсналото Божествено семенце. :3d_048::v:

Линк към коментар
Share on other sites

Христос Воскресе! :3d_053:

Благословени да са всички хора и нека Божият Мир и Божията Любов изгряват в нашите сърца!

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Весело посрещане на празничните дни !

Нека ги изживеем със смирение и вяра в доброто!

http://www.clip4e.com/play_velikden_hristos_voskrese.htm&rel=1

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...