Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хорарна астрология.


Recommended Posts

Да така е има известни обстоятелства които ни карат да вземем такова решение и точно от такива обърквания се притесняваме Но се надяваме да е за добро И понеже това смятаме да е завинаги моля те обясни ми какво значи - ще се получи

Линк към коментар
Share on other sites

Нищо особено не съм имала предвид, а съвсем буквално: ще се получи=ще се осъществи.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и много се извинявам,че нахалствам пак с въпрос,в момента от 10-12 дни имам контакт с един мъж ,но на този етам отношенията ни са платонични. Мислех да изчакам малко и така да задам въпросът ми,но май го харесвам повече отколкото си признавам.Освен това по някога го чуствам че слага стена м/у нас,а по някога е много отворен в отношенията ни и аз се чудя какво да мисля.

Та въпросът ми е: ще се се получили между мен и Марк Л. стабилна връзка?Ротердам 18:15 часът.

Много ви благодаря,че отделяте от времето си за да отговаряте на въпросите ни.

Спокойна и красива вечер :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен! За пръв път пиша във форума. Не съм изчела кой знае какво, но попаднах на вас търсейки информация за един аспект. Виждам, че тук си задавате въпроси, та може ли и аз да се включа с една карта? Принципно съм си я разтълкувала в някаква степен, но тъй като става въпрос за мен, мисля, че има и нотка субективизъм в тълкуванията. Затова да попитам, дали имате нещо против да ви изпратя данните на въпросчето? Ще има ли желаещи да си кажат мнението?

Линк към коментар
Share on other sites

Та въпросът ми е: ще се се получили между мен и Марк Л. стабилна връзка?Ротердам 18:15 часът.

Не може да се отговори със сигурност по този хорар, но да при така поставения въпрос - по-скоро интересна отколкото стабилна връзка :)

Затова да попитам, дали имате нещо против да ви изпратя данните на въпросчето? Ще има ли желаещи да си кажат мнението?

Ами прати ги :)

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Ради за отговора.

Понеже е написано при "така поставения въпрос" бих искала да ви помоля да ми кажете как точно трябва да се формулира въпросът,как трябва да бъде зададен.И какво означава по скоро интерсесна отколкото стабилна.

Предварително благодаря!

Светлина и Любов! :3d_066:

Линк към коментар
Share on other sites

В случая бих посъветвал освен хорар да се видят транзити, дирекции, синастрия за допълнителна информация. Като всяка важна стъпка, и тази трябва да се направи с трезвото участие на мисълта, а понеже става въпрос за сърдечна връзка - ясно кой има думата.

Въпреки, че е прекрасно да се вземе осъзнато, информирано и осмислено решение, практиката ми показва, че в тази сфера нещата не се случват благодарение на хорар, синастрия или каквото и да е, а по-много по-романтични причини. :3d_064:

Обикновено на следващ етап вече Астрологията спомага за отношенията. Но има и изключения :3d_114:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Здравейте, мисля че май аз тук съм най-малката  :3d_146: но аз много се интересувам от астрология и психология.. надявам се да ме вземете на сериозно ^^. Въпросът ми е свързан с едно момче от моя клас - Динко Иванов (не знам има ли значение името но .. ) Ами аз имам чувства към него. В общи линии си общуваме и се разбираме. Искам да разбера има ли той изпитва някакви чувства към мен или не. И ако има, какво трябва да направим за да осъществим тази връзка? :)  (Искрени благодарности :)) Въпросът е изпратен от Стара Загора в 10:51. Моля ви помогнете много е важно !

Редактирано от zaynmalik
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...