Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Моделиране на сънища с електронни устройства


Recommended Posts

Привет, Христянин,

Така, така, разбирам напълно и се съгласявам с това което влагаш в думите страх.

Без много суетене - искам искрено просто по човечески, по братски да ти се извиня за острото си писмо! Съжалявам, прости ми. Наистина имаше раздразнение в думите ми! Прости, непознати Братко, и благодаря за спокойният ти ответ! Наистина, четем този форум и понякога пишем, за да научим нещо, да изясним нещо в себе си. Да почерпим опит един от друг, да се поучим от грешките си, да се вдъхновим, да създадем един общ огън.

Както и да е - беше криво писмото ми - извинявай! Просто ме жегна това за страха от Бога. Сега знам какво влагаш в него, така че всичко е наред. Така че, мое мнение е че можем и трябва да дискутираме, но без негативизъм и отрицание - с добронамереност и вместяване. Така че - приемам критиката ти - от сърце ти желая здраве и хармоня!!!

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Християнин

Орлине,

Караш ме да се чувствам неудобно.

Не виждам защо ще ми се извиняваш. Темата е много сложна, опърничава, тежка и изискваща много солидна подготовка за да се дискотира. Отгоре на всичко се изисква и порядъчна доза доверие от четящите, пък нали аз си се знам колко знам. Така , че не ми се извинявай, просто няма за какво . Пък и аз не се изразявам така , че да бъда разбран 100% от четящите . Моя слабост. Говоря само на тези които се интерисуват.

Не ме карай да се чувствам неудобно. Това което го знам , го знам от Бога и за това съм се подписал като християнин , защото заслугата е Негова за да го знам.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...