Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Съдбовна забрана за брак


allure

Recommended Posts

Ще ви бъде благодарна, ако може и на мен да ми кажете дали имам такава забрана.Данните ми са 21.04.1980г, 07.15 часа, град Пловдив.Изучавала съм си хороскопа и тъй като там имам неблагоприятни аспекти между Венера , Сатурн и Нептун,_/също и Уран в 7-ми дом/ ми стана интересно дали и при мен би трябвало да се изчака?

Благодаря предварително!

Редактирано от Сингониум
Линк към коментар
Share on other sites

Сингониум, забави брака до 29-тата година.С други думи до 10.09.2009.Не виждам аспекти между Венера и Сатурн или между Венера и Нептун.Освен ако ползваш орбиса по-голяма от 7 градуса.Единственият аспект на Венера е тригона й с Плутон.Но имаш Уран в 7 дом, при това в каре с Марс и Юпитер в 5-ти.Доста импулсивна си, затова е добре да забавиш малко брака и да го обмислиш хубаво преди да се решиш на тази стъпка.

Линк към коментар
Share on other sites

Сингониум, забави брака до 29-тата година.С други думи до 10.09.2009.Не виждам аспекти между Венера и Сатурн или между Венера и Нептун.Освен ако ползваш орбиса по-голяма от 7 градуса.Единственият аспект на Венера е тригона й с Плутон.Но имаш Уран в 7 дом, при това в каре с Марс и Юпитер в 5-ти.Доста импулсивна си, затова е добре да забавиш малко брака и да го обмислиш хубаво преди да се решиш на тази стъпка.

Оля, много ти благодаря! :3d_064: Не съм тръгнала да се женя, но ми беше интересно да знам.Да импулсивна съм, може би аз провалих дългогодишната си връзка с неочакваните си пориви към свобода.А и най-вероятно Сатурновото възвръщане има пръст в това,че повече от година и нещо нямам връзка , все пак засяга моя 5ти дом.Това е най -трудната и самотна година в живота ми.Ти казваш за брак, а дали поне някаква връзка няма да се заформи по-рано , догодина? :blink:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте, наскоро попаднах на форума и ме заинтригува. Дали има възможност някой да ми обясни как мога да разбера дали имам съдбовна забрана за брак или нямам? В крайна сметка, което и число от 1 до 9 да извадиш от 36, винаги се получава някаква цифра, но как разбирате има или няма? Трябва да се получи някаква определена комбинация от цифри ли? Числото на жит. ми път е 6, което значи, че до 30 години не трябва да се омъжвам... А как да разбера дали пък аз точно нямам никакви забрани и мога да се омъжа утре?? B) (сега съм на 28 г.)

Линк към коментар
Share on other sites

Кой ви каза всичките тези неща? Кой ви забранява да правите каквото и да било? Ваше право е да избирате какво да правите с живота си, на какво да вярвате, за какво да си мислите, че ще стане, на какво си мислите, че ви е било "писано". Но да знаете, че на всички въпроси може да откриете отговорите и те са си в теб самата. Всеки може да ти каже какво ще ти се случи или какво ти предстои. Но дали това е така, дали това е това, което ти си мислиш или този, който ти казва това са негови мисли. Всичко може да се променя и това става чрез избори. Ако възнамериш може да се ожениш когато си поискаш. Но с тези си изказвания и мисли ти самата си поставяш граници. Цифри, цифри, ограничения, страхове, забрани, това ли е живота, който искаш да живееш? Ако е така, то това си е твой избор и значи се чувстваш щастлива. А, ако не е така....

Линк към коментар
Share on other sites

Да, прав сте. Обаче хората се стремят ако могат да предотвратят по някакъв начин бъдещи грешки - ако имат възможност де. Но наистина в крайна сметка съдбата се основава на поредица от вземане на решения и личен избор. И наистина ако сгреша, аз ще си нося кръста, защото това е МОЯТ избор и на никой друг :))

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте и от мен!

Преди известно време и аз написах едно писамце на Алена с 2-3 въпроса и се оказа,че и аз имам "Съдбовна забрана за брак",което звучи страшно,но аз не се притесних особенно,защото ми остава само година до "края на забраната" :rolleyes: .Друго ме притесни повече.Беше ми написала,че ми е дадено да изживея по-голямата част от живота си извън България и само тогава ще бъда щастлива,ще имам мъж до себе си и семейство,както и ще избегна някакви здравословни проблеми.Честно казано,аз нямам никакво желание да живея в чужбина.Бих поработила известно време,но искам да си живея тук,в Бг.Работила съм в чужбина няколко пъти,но винаги си ме е теглело към в къщи.Доколкото съм чела,знам че ако наистина това е пътя ти в живота,то все ще те тегли натам,а при мен не е така.Вярно е,че обичам да пътувам и го правя,често,но винаги се завръщам,защото така го чувствам.Споделете какво е вашето мнение.Също ще ми бъде интересно,ако споделите и как се изчислява тази забрана.От доста време се ровя из нета и някои книжки съм чела относно нумерологията,но специално това не съм го разгадала.

Поздрави на всички! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен!

Преди известно време и аз написах едно писамце на Алена с 2-3 въпроса и се оказа,че и аз имам "Съдбовна забрана за брак",което звучи страшно,но аз не се притесних особенно,защото ми остава само година до "края на забраната" :rolleyes: .Друго ме притесни повече.Беше ми написала,че ми е дадено да изживея по-голямата част от живота си извън България и само тогава ще бъда щастлива,ще имам мъж до себе си и семейство,както и ще избегна някакви здравословни проблеми.Честно казано,аз нямам никакво желание да живея в чужбина.Бих поработила известно време,но искам да си живея тук,в Бг.Работила съм в чужбина няколко пъти,но винаги си ме е теглело към в къщи.Доколкото съм чела,знам че ако наистина това е пътя ти в живота,то все ще те тегли натам,а при мен не е така.Вярно е,че обичам да пътувам и го правя,често,но винаги се завръщам,защото така го чувствам.Споделете какво е вашето мнение.Също ще ми бъде интересно,ако споделите и как се изчислява тази забрана.От доста време се ровя из нета и някои книжки съм чела относно нумерологията,но специално това не съм го разгадала.

Поздрави на всички! :)

"Дадено ти е " означава , че може и да не го 'вземеш'. Имаш право на съзнателен избор и предупреждение, за какво да внимаваш в по-трудната ситуация. Това никак не е малко, ако го използвш умно и системно.

А казала ли е, че ако останеш в Бг , няма да имаш мъж и семейство?

За мен наистина е важно да следваш сърцето си, но аз не съм еталон за човек, който си е подредил живота леко и лесно... именно защото съм следвала сърцето си. Даже напротив - като че ли точно твоята прогноза се е изпълнила за мен в онази си част за здравословните проблеми... но всичко е минало. :)

Мисля, че с молитва винаги можеш да промениш поне част от насоката на живота си. Само че трябва да внимаваш за формулировката, защото се сбъдва! И да си готова за това, което си пожелала. Понякога то се оказва по-голяма отговорност, отколкото ни се е искало, но достатъчна, за да я понесем.

Силата на мисълта е основата и скелетът на всяко явление.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

"Дадено ти е " означава , че може и да не го 'вземеш'. Имаш право на съзнателен избор и предупреждение, за какво да внимаваш в по-трудната ситуация. Това никак не е малко, ако го използвш умно и системно.

А казала ли е, че ако останеш в Бг , няма да имаш мъж и семейство?

За мен наистина е важно да следваш сърцето си, но аз не съм еталон за човек, който си е подредил живота леко и лесно... именно защото съм следвала сърцето си. Даже напротив - като че ли точно твоята прогноза се е изпълнила за мен в онази си част за здравословните проблеми... но всичко е минало. :)

Мисля, че с молитва винаги можеш да промениш поне част от насоката на живота си. Само че трябва да внимаваш за формулировката, защото се сбъдва! И да си готова за това, което си пожелала. Понякога то се оказва по-голяма отговорност, отколкото ни се е искало, но достатъчна, за да я понесем.

Силата на мисълта е основата и скелетът на всяко явление.

Да,вярно е,че всичко е въпрос на съзнателен избор и нейните думи са един вид насока и препоръка.Никой не може да те задължи да направиш едно или друго нещо.Но,да не забравяме психологическият момент.Вярваме или не вярваме,някъде подсъзнателно съмнението се загнездва и може би точно то е причината да правим погрешният избор.Точните думи на Алена са: "Ако спазиш изискването на Съдбовния си път не си обречена да бъдеш сама.Съдбовният ти път изисква да се родиш в България,но да изживееш по-голямата част от живота си и да създадеш семейство в чужбина".Аз също вярвам,че човек може да променя отчасти съдбата си,чрез силата на мисълта,но въпреки всичко съмнението си го имам.Не мога да забравя и пренебрегна също последните думи на Линда Гудма (която е била учител на Алена),които прочетох в последната и книга,а именно:"Не забравяйте,любовта побеждава влиянието на планетите......Тя може да заличи дори кармата."Това,наистина го вярвам и съм готова да даря цялата си любов,само че все не успявам да случа на човека,който ще я приеме и вече истински започнах да се съмнявам,дали някога ще успея да го намеря.

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте на всички :)

Виждам, че отдавна не е писано по темата.. И ми е неудобно да ви питам, но все пак... Обръщам се с вас с молба същата както на други, дали можете да ми кажете имам ли такава забрана и аз. Родена съм на 26.04.1983г, в гр. Варна , 1:10 през нощта.

Искрени благодарности ~

Линк към коментар
Share on other sites

Не, Лилаво Море, нямаш такава забрана. Изобщо такова понятие не съществува. В случаи, когато в наталната карта има квадрат или опозиция на Венера и Сатурн, се препоръчва изчакване до 28-ата година. И не поради "забрана", а защото обикновено тогава Сатурн вече е направил една обиколка и се предполага, че човек е достатъчно съзрял за подобна постъпка. При теб няма такъв аспект. От гледна точка на нумерологията вторият ти жизнен връх е на 30 години. Интересното в случая е, че в края на 2012 година транз. Сатурн ще завърши първата си обиколка. Така че евентуално би могла да изчакаш до тази възраст. Това обаче е само препоръка. В случай, че си намерила подходящия човек никакви забрани не са в силада попречат на щастието ти.

Линк към коментар
Share on other sites

Нямаш съдбовна забрана за брак.Най-добре е да сключиш брак догодина след рожденния си ден.В неделя в месеци с вибрации 1,3 и 6, и в дни със същите вибрации.Това няма нищо общо с синастрията,която показва какви уроци ще разрешавате с бъдещия си партньор и дали той става за тебе.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ви от сърце, приятели :)

Вдъхнахте ми много надежда! Попитах ви, защото последните години през големи перипетии минах.. и почти не вярвах в нищо.

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Лилаво море,аз бих ви посъветвала да не сключвате брак,поне до 30 години.Това си е ваш избор,все пак,но така ще е най-добре. А,на мен би ми било интересно Касиопея да си каже данните,с тази нейна забрана за брак-)))),както и живот в чужбина-))))

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

здравейте виждам че по темата не е писано отдавна , но всепак ще попитам Казвам се ....  имам съдбовна забрана за брак но... забременях миналата година и под натиска на родителите ни сключихме брак с вече мъжа ми, сега е кошмар отношенията ни снего са постоянно оптегнати, като за това подпомага и факта че живеем в тях ние имаме апартамент който е свободен но все нещо има и неможем да съберем пари за ремент. Сина ни се роди на ... от както се е родил все нещо има на ... дни лежахме в болница с двустранна пневмония коликите му продължават и сега а е на пет месеца ( през цялата бременност дори и сега на моменти сажелявам че съм забременяла и може би това му оказва влияние на моменти даже мисля че аз немога да се грижа за него (свекърва ми е мн власна жена и го раздава като майка на детето ми). Сега незнам какво да правя? Да се разведа ли ? Да се опитам да живея с него ли ? Ако някой разбира от нумерология или др такива неща бих му била признателна ако помогне ?

Линк към коментар
Share on other sites

Интересно,на вас пък кой ви каза,че имате забрана за брак? Аз не виждам такова нещо.Даден ви е ранен брак.Ако се разведете,мога да кажа,че няма да имате кой знае какви възможности за втори такъв или поне ще е след 30 годишна възраст. В момента вие искате да вземем решение вместо вас.Вие ще си решите какво да правите.Със сигурност това не е вашата половинка,защото той няма данни за семейство,поне на този етап. Синът ви е прекалено свързан с вас и вие му влияете.Не мислите ли,че като порасне това дете ще има отрицателно отношение към вас? Тези неща се сещат на подсъзнателно ниво и никога не се забравят. Ако не сте готова да сте майка,това е друг въпрос. Всяка свекърва е властна-)))) или поне повечето. Може би се опитва да ви помогне,все пак и тя е минала по този път.

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте виждам че по темата не е писано отдавна , но всепак ще попитам Казвам се ....  имам съдбовна забрана за брак но... забременях миналата година и под натиска на родителите ни сключихме брак с вече мъжа ми, сега е кошмар отношенията ни снего са постоянно оптегнати, като за това подпомага и факта че живеем в тях ние имаме апартамент който е свободен но все нещо има и неможем да съберем пари за ремент. Сина ни се роди на ... от както се е родил все нещо има на ... дни лежахме в болница с двустранна пневмония коликите му продължават и сега а е на пет месеца ( през цялата бременност дори и сега на моменти сажелявам че съм забременяла и може би това му оказва влияние на моменти даже мисля че аз немога да се грижа за него (свекърва ми е мн власна жена и го раздава като майка на детето ми). Сега незнам какво да правя? Да се разведа ли ? Да се опитам да живея с него ли ? Ако някой разбира от нумерология или др такива неща бих му била признателна ако помогне ?

Здравейте!

Нещата ще се оправят като станете на 30 години. Какво да правите дотогава - решението е Ваше. Не съжалявайте за детето - това е най-неподходящото, което може да се прави в такава ситуация. Радвайте му се и се борете за него - в смисъл да е живо, здраво, да се чувства комфортно ... А това е така, когато и майката е силна, спокойна, излъчваща сигурност и любов.

Свекървата го раздава като негова майка, поради това, че Вие го раздавате като несигурна/липсваща майка - природата не търпи празни места и ги запълва с най-близкото подходящо (във всяко едно отношение) нещо. Това е Вашето дете - искате ли го или не? Ако да - поемете пълна отговорност за него: обичайте го, искайте го, радвайте му се; в крайна сметка причина да дойде то точно сега сте Вие. Така че, ако го искате - вземете си го, свекървата неусетно ще отстъпи на заден план - това е урок и за трима ви.

Тази информация за забрана за брак сега ви гложди и разколебава, но ... това е Вашия път. Съберете сили и кураж да го извървите по най-добрия начин. Датата Ви на раждане 18 ще Ви сервира известна доза трудности и страдания, т.е ще Ви "изпитва" периодично и занапред - може да прочетете, писали сме за нея; с този път на живота 7, който предполага една по-философска нагласа, сигурна съм, че ще ме разберете и ще потърсите още информация по въпроса. Свикнете да се съобразявате с нея (датата 18).

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

здравейте виждам че по темата не е писано отдавна , но всепак ще попитам Казвам се ....  имам съдбовна забрана за брак но... забременях миналата година и под натиска на родителите ни сключихме брак с вече мъжа ми, сега е кошмар отношенията ни снего са постоянно оптегнати, като за това подпомага и факта че живеем в тях ние имаме апартамент който е свободен но все нещо има и неможем да съберем пари за ремент. Сина ни се роди на ... от както се е родил все нещо има на ... дни лежахме в болница с двустранна пневмония коликите му продължават и сега а е на пет месеца ( през цялата бременност дори и сега на моменти сажелявам че съм забременяла и може би това му оказва влияние на моменти даже мисля че аз немога да се грижа за него (свекърва ми е мн власна жена и го раздава като майка на детето ми). Сега незнам какво да правя? Да се разведа ли ? Да се опитам да живея с него ли ? Ако някой разбира от нумерология или др такива неща бих му била признателна ако помогне ?

Привет,

Нямате съдбовна забрана за брак- такава забрана няма и не може да има. Терминът "съдбовна забрана за брак" устройва преди всичко Бездарни Окултисти Смотаняци Толериращи Алтернативните Натамънявания biggrin.gif - БОСТАН за по-кратичко...А един БОСТАН ражда дини...

Според мен е най-добре да се грижите само за едно дете- това, което сте родили. Другото дете- нега да си го гледа неговата майка- свекървата де...Защото ако е въпрос до незрялост, то тя засяга съпругът Ви...При такъв тип хора зрелостта настъпва чак след средата на третата декада от живота най-често, както и когато се научат да поставят пред себе си ясни цели. Със сигурност съпругът Ви има много положителни качества и добродетели, но при повечето хора с житейски път 8 проявата на тези качества в живота е въпрос на осъзнаване на собствената сила, независимост и устременост...което за съжаление не се среща много често на младини, които протичат под множество влияния на други хора, както и една инертност..поради това, че животът все още не е "опрял ножа в гърба". Естествено има и изключения- просто за някои 8-ци житейските трудности и уроците започват много рано в живота...

Така че, изходът от ситуацията в която се намирате зависи от избора, който си поставите пред Вас и пред съпруга си.

Но, това е едната страна на ситуацията. Другата страна сте Вие- като човек, който също си има своите положителни и отрицателни качества, и често пъти на такава възраст тенденциите са към себенадценяване, прекалена критичност към грешките на другите и прекалената чувствителност спрямо влиянието на другите хора спрямо Вас- всеки има житейски уроци и изпити, които трябва да научи и да издържи...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Здравейте,

имам един въпрос. с приятелят ми плануваме от доста време брак. но нещата все се отлагат. и този път май няма да е получи, въпреки, че имаме и дата. дори когато запознавахме родителите си имаше инцидент. казаха ми, 4е имам забрана за брак. но до кога? приятелят ми е роден на 21.03.1979, а аз на 15.04.1982. Моля ви за помощ.

Линк към коментар
Share on other sites

Нямате забрана за брак. Всъщност, по-голяма глупост от "съдбовна забрана за брак"- СЗЗБ едва ли може да се пръкне в нечия глава...но, не всеки, който ходи на два крака и има глава е човек на този свят...Ходещи тикви колкото щеш...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

имам един въпрос. с приятелят ми плануваме от доста време брак. но нещата все се отлагат. и този път май няма да е получи, въпреки, че имаме и дата. дори когато запознавахме родителите си имаше инцидент. казаха ми, 4е имам забрана за брак. но до кога? приятелят ми е роден на 21.03.1979, а аз на 15.04.1982. Моля ви за помощ.

Нямате забрана и такова понятие, както вече е писано много пъти в темата не съществува. Има препоръка при някои хора да се изчака до 28 години, но това не е забрана. Вие нямате такава, същото важи и за приятеля Ви.

Линк към коментар
Share on other sites

Нямате забрана за брак. Всъщност, по-голяма глупост от "съдбовна забрана за брак"- СЗЗБ едва ли може да се пръкне в нечия глава...но, не всеки, който ходи на два крака и има глава е човек на този свят...Ходещи тикви колкото щеш...

:3d_097::3d_161::3d_065:

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен, ако знаеш факта за забраната би те разочаровало .Но ако шестото ти чувство ти казва, че това е единствения ти  възможен избор на човек, сега се е появил, най- сполучлив и в астрологичен аспект изобщо ако приемеш, че това е избор на ръба дето се казва или, или...Знаеш за себе си, че можеш да направиш от невъзможното възможно, че можеш да обърнеш съдбата и всичко е в твои ръце тогава какво правиш!?Няма ли да се движиш по ръба на риска!?Не си ли сигурна в себе си, че ще вървиш по божията воля?!Чувала съм за хора, родени на 23 число, че са  в това положение.Много е рискован такъв избор за брак, но не е невъзможен.   

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте , и от мен най - новата във форума ... Казвам се,  Даниела Георгиева Карабатакова, родена сьм на 03/07/1979 в Пловдив  около 11 на обяд  + - 15мин.

Интересувам се, дали скоро сте се омьжа и ще си имам семейство , деца или имам някаква забрана ?!!!

Мьжа, с който в момента съжителстваме от близао 2год. се казва ALTIN DURICI  роден е в чужбина на 17/03/1980  незнаем часа.

Ще се радвам ако ми отгорите.  Благодаря ви предварително 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...